Jump to content
Bonsuna

Steroidisõbrad avasid oma portaali

Recommended Posts

Ise käid raudselt salaja lugemas seal ja end harimas. Sul päris looma tulemused, annab nendeni jõuda niisama, sellise ajaga.

Mina lisaks foorumis mölisemiseks teen veel trenni ka, kui te tähele pannud ei ole. Aga kui kellelgi on kahtlusi, siis tehke mulle dopingproov. Ma USAst ja Venemaa apteegist massilisajaid ostnud ei ole, ütlen kohe ette ära.

Aga teema juurde tagasi tulles... mind huvitab hetkel Tokko arvamus selle kulturismi viienda kolonni kohta. See ei ole ikka ilus, kui hammustatakse käest inimest, kes teid toidab. Mina ootaks küll inkvisitsioonilainet.

Ja kui te juba otsustasite rääkida "asjadest nii, nagu nad on", siis palun rääkige endast isiklikult ka nii, nagu on - mida teie isiklikult manustate, kallid steroidisõbrad? EKFLi mustata te julgete, aga tahaks näha, kui julgelt te endast räägite.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mees annab sõna mees võtab sõna - saame aru Marekike :)

Kahjuks käib suure sisemise mässuhingega kaasas hiiresüda :D Ja pealegi: kui see "steroidiportaal", nagu EKFL on oma pooled võistlejad steroidihunnikuteks tituleerinud uudise pealkirjaga, siis kus krt sa tead, mis on informatiivne, mis mitte? Ega sa ometi paha peal pole ja valesse purki ei kiika?

Et kes ei tea, milles probleem antud teemal, siis vaene mees on kutsutud vaibale, et julges natuke fitness.ee portaalis suud pruukida. Aga nii need asjad juba siin käivad :) Nagu näha hirmupoliitika mõjub :D Järelt asi töötab.

Peace.

Hakkab pihta. Sa möödaminnes ütlesid mulle saalis kui ma trenni tegin, et tuleb uus portaal. Sa ei selgitanud ju portaali sisu. Saatsid mu mailile kirja registreerimiseks ja sinnapaika see jäigi. Mis hiire südamest sa siin räägid. Kui mul oleks hiire süda siis ma ei oleks fitnessi lehel kommenteerinud teemat. Mina ei karda kedagi ja mul ei ole kaotada ka midagi.

Kui te panete vale info välja mis tutvustab erinevaid aineid siis see pole informatiivne? Nüüd küsi veel kus ma tean nende asjade kohta. Paraku treenerina pean ma teadma ka sellest poolest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina lisaks foorumis mölisemiseks teen veel trenni ka, kui te tähele pannud ei ole. Aga kui kellelgi on kahtlusi, siis tehke mulle dopingproov. Ma USAst ja Venemaa apteegist massilisajaid ostnud ei ole, ütlen kohe ette ära.

Sorry aga kas sa ei saanud aru, et sind mõnitati?

See pole minu arust esimene kord :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina lisaks foorumis mölisemiseks teen veel trenni ka, kui te tähele pannud ei ole. Aga kui kellelgi on kahtlusi, siis tehke mulle dopingproov. Ma USAst ja Venemaa apteegist massilisajaid ostnud ei ole, ütlen kohe ette ära.

Aga teema juurde tagasi tulles... mind huvitab hetkel Tokko arvamus selle kulturismi viienda kolonni kohta. See ei ole ikka ilus, kui hammustatakse käest inimest, kes teid toidab. Mina ootaks küll inkvisitsioonilainet.

Ja kui te juba otsustasite rääkida "asjadest nii, nagu nad on", siis palun rääkige endast isiklikult ka nii, nagu on - mida teie isiklikult manustate, kallid steroidisõbrad? EKFLi mustata te julgete, aga tahaks näha, kui julgelt te endast räägite.

Aga tule ja räägime siis sellest :) Mis sind täpsemalt huvitab, et mitu gr valku ja mitu gr süsikaid ma näiteks söön peale trenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hakkab pihta. Sa möödaminnes ütlesid mulle saalis kui ma trenni tegin, et tuleb uus portaal. Sa ei selgitanud ju portaali sisu. Saatsid mu mailile kirja registreerimiseks ja sinnapaika see jäigi. Mis hiire südamest sa siin räägid. Kui mul oleks hiire süda siis ma ei oleks fitnessi lehel kommenteerinud teemat. Mina ei karda kedagi ja mul ei ole kaotada ka midagi.

Kui te panete vale info välja mis tutvustab erinevaid aineid siis see pole informatiivne? Nüüd küsi veel kus ma tean nende asjade kohta. Paraku treenerina pean ma teadma ka sellest poolest.

Kahju muidugi kui asjad nii on aga keegi kedagi vägisi liituma panna pole soovinud. See pole probleem. Võtame su teami nimekirjast maha kui su soov on kindel sinna mitte kuuluda. No PROBLEMO! Aga selle nn valeinfo suhtes tahaks sinuga vaielda küll. Kuna siin seda teha ei saa siis akki bonsuna lehel? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina näiteks ei söö isegi valgupulbrit ja olen 177,5kg ära surunud ja sedagi ilma särgita.

200 surun ära, hakkan kreatiini võtma ja kui 250 surun ära hakkan steroidi panema :)

No siin ju tegemist täitsa talendiga .......... õnnitlen.Kükis kasutad sa kindlasti mõnda väiksemat sõiduautot.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maj. languse tõttu olen sunnitud kodus trenni tegema, õnneks on mul isa keevitaja ja kopsis mul ilusasti kangi kokku.

Ainukeseks lisavarustuseks on kükis kummikud :)

Raskuseks kasutan velgedel olevaid rehve :):D:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, kes selle uudise pani, pidi ikka "poolpime" ja Eesti elu-oluga mittekursis isik olema.

Steroididest räägiti juba väga ammu ja seda http://www.bodybuilding.ee/

Oti lehte polnud siis veel õieti olemaski ja oli alles titepapudes aga nagu ikka, siin Eesti on, kellegile on miski kasulik ja seega lõpetas ka too sait oma aktiivse toimimise. Võiks öelda, et see oli üldse Eestis esimene sait kus räägiti kõikidel teemadel.

Aga Marekile ainult kiidusõnad.

Võiks ka paljud materjalid oma saidile tõsta minu mainitud saidilt, sest paljud neist on minu tõlgitud omal ajal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks paistab kas ja kauaks sellel lehel elujõudu on. Fitness.ee foorum on omamoodi fenomen, palju meil veel neid toimivaid foorumeid on? Kui teha kriitikat, siis väljanägemine on lehel väga algeline aga see eest kole. Lehekülg sarnaneb oma teemade poolest tabloidile, teemade ringi on kaasatud "müüvad" teemad nagu seks, erootika, steroidid. Ainult autod on veel puudu..............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks paistab kas ja kauaks sellel lehel elujõudu on. Fitness.ee foorum on omamoodi fenomen, palju meil veel neid toimivaid foorumeid on? Kui teha kriitikat, siis väljanägemine on lehel väga algeline aga see eest kole. Lehekülg sarnaneb oma teemade poolest tabloidile, teemade ringi on kaasatud "müüvad" teemad nagu seks, erootika, steroidid. Ainult autod on veel puudu..............

Aga alati võib lisada, peaasi et huvi pakub rahvale :)

Eesmärk pole veebilehe kujundust eksponeerida, vaid omavahel suhelda :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga alati võib lisada, peaasi et huvi pakub rahvale :)

Eesmärk pole veebilehe kujundust eksponeerida, vaid omavahel suhelda :)

Aga kes sul fitness.ee lehel keelab suhelda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks paistab kas ja kauaks sellel lehel elujõudu on. Fitness.ee foorum on omamoodi fenomen, palju meil veel neid toimivaid foorumeid on? Kui teha kriitikat, siis väljanägemine on lehel väga algeline aga see eest kole. Lehekülg sarnaneb oma teemade poolest tabloidile, teemade ringi on kaasatud "müüvad" teemad nagu seks, erootika, steroidid. Ainult autod on veel puudu..............

ega fitness-ee ka alguses tead mis vägeva kujundusega/ ülesehitusega olnud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina tegin juba kasutaja sinna ära,meeldiv sait on.Siin oleks kah ju võinud oma steroidi topic olla,kus võtaksid osa need,kes tarvitanud/tarvitavad,ega teised "naturalistid" ju pea sinna oma nina pistma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eem. Mind äärmiselt häirib selle uudise pealkiri. Kesse krt selle uudise üllitas?

Registreerusin isegi sellel saidil, aga mingiks steroidisõbraks ennast küll ei pea. Kasutajaks veel vähem.

Kui Joker ütleb, et tema ega mõni muu bonsuna.com liige see ei olnud, kes lehele niimoodi reklaami üritab teha siis ma ei tea.

Bodybuilding.comil oli ka veel mõnda aega tagasi eraldi steroidide sektsioon, see ei tee veel bodybuilding.comi 2 miljonit registreerunud kasutajat steroidisõpradeks!

Nagu Bonsunat, nii fännan ma näiteks Facebookis ka Jay Cutlerit(nagu enamik kulturistidest fännavad proffe), see ei tähenda, et ma ennast steroidide kasutajaks tunnistan.

Mis toimub? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tagasi uudise / artikli juurde

Bonsuna Team avas uue netiporaali <A href="http://www.bonsuna.com">www.bonsuna.com</A>

Võimalik on tellida treeningkavasid, saada konsultatsooni,

palju pilte, huvitavaid persoone, foorum, steroidid jne.

Fintess.ee poolt tuult tiibadesse Bonsuna.com!

...

Tuult tiibadesse??

Ma yritasin seda seltskonda sobitada nimetaja alla Steroidis6brad... ja see tundus v2he v2givaldne.

Milles asi? Kes kirjutas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×