Jump to content
Lloyd

kodune treeningkava

Recommended Posts

Tervist, mul oleks vaja nimelt koduset treeningkava.

Võimalikud asjad millega teha trenni on : Reguleeritavad hantlid , jõupink Kettler ( http://www.bensport.ee/catalogue.php?prID=...38fc8d2872f1ec6 ) , sangpomm 24kg. , poksikott .

Venitus harjutused , kõhulihased , kätekõverdused sellisteks on ruumi küll .

Surun rinnalt 65kg. Kaalun ise 71kg.

Oleks väga kena, kui saaks mulle mõni lahke inimene ära teha treeningkava. Loomulikult tahaks ka soovitusi teistelt inimestelt .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, mul oleks vaja nimelt koduset treeningkava.

Võimalikud asjad millega teha trenni on : Reguleeritavad hantlid , jõupink Kettler ( http://www.bensport.ee/catalogue.php?prID=...38fc8d2872f1ec6 ) , sangpomm 24kg. , poksikott .

Venitus harjutused , kõhulihased , kätekõverdused sellisteks on ruumi küll .

Surun rinnalt 65kg. Kaalun ise 71kg.

Oleks väga kena, kui saaks mulle mõni lahke inimene ära teha treeningkava. Loomulikult tahaks ka soovitusi teistelt inimestelt .

http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=27

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mhm linke kerge jagada ,kas te lugesite üldse läbi minu kirjutatud postituse ? pole lõuatõmbamis kangi , pole ka mul kaldpinki ja ma tahaks treeningkava nädalaks. ja ei saa ma soojenduseks ka joosta ega ratast sõita ,nagu oli ettenähtud soojenduses vms.

Muudetud kasutaja Lloyd poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, mul oleks vaja nimelt koduset treeningkava.

Võimalikud asjad millega teha trenni on : Reguleeritavad hantlid , jõupink Kettler ( http://www.bensport.ee/catalogue.php?prID=...38fc8d2872f1ec6 ) , sangpomm 24kg. , poksikott .

Venitus harjutused , kõhulihased , kätekõverdused sellisteks on ruumi küll .

Surun rinnalt 65kg. Kaalun ise 71kg.

Oleks väga kena, kui saaks mulle mõni lahke inimene ära teha treeningkava. Loomulikult tahaks ka soovitusi teistelt inimestelt .

see link, mis sulle anti, ega sa sealt ju kõike täitma ei pea. teed neid mida on võimalik teha, ise tahtsid ju kodust treeningkava. hantlitega saad teha biitsepsile, triipsepsile, õlale, rinnale(juhul kui saad kettad käepidemetel pöörlema), sangpommiga saad teha peaaegu samu harjutusi õlgadele mis hantlitega(sangpomm ehk isegi parem, aga vb liiga raske), poksikotti tao lihtsalt käte vastupidavuse saavutamiseks, poksikotiga saad teha ka kükke(poksikott seljas). väga palju on võimalik sellise varustusega teha, ainult uuri ja fantaseeri natukene!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mhm linke kerge jagada ,kas te lugesite üldse läbi minu kirjutatud postituse ? pole lõuatõmbamis kangi , pole ka mul kaldpinki ja ma tahaks treeningkava nädalaks. ja ei saa ma soojenduseks ka joosta ega ratast sõita ,nagu oli ettenähtud soojenduses vms.

mismoodi ei ole võimalik joosta, minu meelest see ainuke ala, mida on kõigil võimalik teha. ja lõuatõmbe kang on ka võimalik muretseda mingi aja peale või leida koht kus see on olemas(näiteks selle ajani, kui mul endal kodus ei olnus kangi, käisin lähimal staadionil, kus see oli olemas) Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis mõttega Sa nõu küsid? Kas loodad, et Sinu eest tehakse kogu mõttetöö ära. Nii ei tule sellest midagi välja. Vaata oma varustust, uuri siit harjutustepanka, mõtle, mida teha saab ja klopsi kava kokku - et kõik lihasgrupid oleksid koormatud. Ahjaa - mis on üldse Sinu trenni eesmärk - seda pead küll ise teadma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mismoodi ei ole võimalik joosta, minu meelest see ainuke ala, mida on kõigil võimalik teha. ja lõuatõmbe kang on ka võimalik muretseda mingi aja peale või leida koht kus see on olemas(näiteks selle ajani, kui mul endal kodus ei olnus kangi, käisin lähimal staadionil, kus see oli olemas) Edu

saan aru, võtan teie nõuandeid kuulda .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas Ülemiste linnaosas, sealkandis kus asub Sikupilli keskus, et kas seal kusagil on üldse õue peal tasuta

lõuatõmbe võimalust, redeleid, rööbaspuu-võimalust jms laste ronimis-kohti, kus võib olla ja tasuta turnida?

Huvi oleks lähiajal endal ka jõusaalist välja kolida ja õue-kavaga alustada, oskab keegi siis juhatada Ülemiste kandis, on sela mingit väljakut?

Nõmme-mustamäe kandis selliseid kohti tean küll, paraku aga seal enam ei ela.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×