Jump to content
mango123

Kohupiim

Recommended Posts

Oleks huvitatud siis millega te sööte maitsestamata kohupiima? ( Peale trenni õhtul kell 7) Olen proovinud erinevate jogurtidega.

Enda arust ma söön päevas vähe valke ning siis ka küsimus kas oleks mõtet osta siit samast poest ( Fit whey vms, ei ole kindel kas nimi tootel on õige) valgu pulber.

Lisaks ka veel seda, et mida süüa peale kooli , kui viimane toidukord oli kell 11 (kool lõppeb umb 3) ning kell pool 6 hakkab trenn ja mida peale trenni( peale trenni kohe kohupiima vist või mingeid kiiresti imbenduvaid valke) ja kuskil 90min hiljem süsivesikuid`?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleks huvitatud siis millega te sööte maitsestamata kohupiima? ( Peale trenni õhtul kell 7) Olen proovinud erinevate jogurtidega.

Enda arust ma söön päevas vähe valke ning siis ka küsimus kas oleks mõtet osta siit samast poest ( Fit whey vms, ei ole kindel kas nimi tootel on õige) valgu pulber.

Lisaks ka veel seda, et mida süüa peale kooli , kui viimane toidukord oli kell 11 (kool lõppeb umb 3) ning kell pool 6 hakkab trenn ja mida peale trenni( peale trenni kohe kohupiima vist või mingeid kiiresti imbenduvaid valke) ja kuskil 90min hiljem süsivesikuid`?

Osta pakk kana- või kalkunifileesinki. Aseta taldrikule, pane sellele lusikaga keskele lahjat kohupiima. Keera rulli ja amps! Väga hea ning valgurikas amps. Võid veel värsket tomatit ka tükikese järgi saata :D

Võistlusdieetide ajal olen teinekord proovinud ja kõik on õnnelikud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohupiim, riivitud juust, hapukoor, hunnik küüslauku ja nati soola. Mmmm :) (Ise kasutan kohupiima asemel kodujuustu või siis lihtsalt juust+hapukoor+küüslauk+sool) Sinna kõrvale närin niisama tomatit/kurki või siis vapsjee määrin seda kemüüset sepikule

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina söön vahukoorega (suhkruga), peale mõnusat kodust (vähese suhkruga - hapukat) vaarika või mustsõstramoosi :D

Külmutatud maasikatega on ka väga hea :)

Soolasena (sink-tomat vms lisandiks) eelistan pigem kodujuustu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei usu küll, et sul sellest mingi probleem tuleks kui maitsestamata kohupiima asemel "normaalset" sööksid. Või oled tõesti võistluseelsel dieedil? :)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina söön vahukoorega (suhkruga), peale mõnusat kodust (vähese suhkruga - hapukat) vaarika või mustsõstramoosi :D

Külmutatud maasikatega on ka väga hea :)

Soolasena (sink-tomat vms lisandiks) eelistan pigem kodujuustu.

:(;) Unustasin enne mainida, et eesmärk oleks kaalualandamine :D alles vanust 15 ka nii et

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×