Jump to content
Indrek Viska

Fit Night üritus sellel laupäeval 28 novembril FitShop Spartas LIVE

Recommended Posts

Mis seal totsikute sees on?

Tuleb kohale ise kaema tulla, ega kõike ei saa ette ka öelda, muidu avastamisrõõmud puuduvad :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleb kohale ise kaema tulla, ega kõike ei saa ette ka öelda, muidu avastamisrõõmud puuduvad :huh:

Nojah, eks ma kunagi ehk tulen ka, aga kardan et selleks ajaks on letid juba ammu minema viidud ja avastamisest on asi kaugel... Või on need lauad ürituse lõpuni, so 22.30ni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohale saabus Mr.Hardcore Kirp K.J., kes vahetas välja Juroki.

Joker laseb hetkel jalga, teda asendab Indrek Indreku Väimees Viska. Naaseb õhtuks kui algavad kuumad show-üritused ja erietteasted so alates 19:00.

post-2073-1259413202_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirp aktsioonis

post-13096-1259420377_thumb.jpg

Deguteerimisel Lean Gain ja Dietmix

post-13096-1259420410_thumb.jpg

Ma hirmsasti tahaks selle ülemise pildi kohta midagi öelda aga õigeid sõnu ei leia :huh:

Tsiteerin siis Lexuxl-i kes lausus siin foorumis kord: "Kirp sa oled ikka nagu loodud kaamera jaoks, igas asendis ja olukorras"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma hirmsasti tahaks selle ülemise pildi kohta midagi öelda aga õigeid sõnu ei leia :huh:

Tsiteerin siis Lexuxl-i kes lausus siin foorumis kord: "Kirp sa oled ikka nagu loodud kaamera jaoks, igas asendis ja olukorras"

Aga mina tahaks hoopis teada, miks ma veel preili BRIKIt täna Fitshop Spartas pole näinud? Ja mandril mitteviibimine pole mingi ettekääne...

NB! Huvi tundjaks olin siis mina ehk Kirp, kes ma olin Viska alt sisse logitud, võimaliku peretüli väitimiseks täpsustan...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina igal juhul hakkan oma samme jälle Sparta poole seadma, et ikka õigeks ajaks kohal olla, kui hakkab "trennitähe" valimine :huh:

Näeme siis Spartas.

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga mina tahaks hoopis teada, miks ma veel preili BRIKIt täna Fitshop Spartas pole näinud? Ja mandril mitteviibimine pole mingi ettekääne...

NB! Huvi tundjaks olin siis mina ehk Kirp, kes ma olin Viska alt sisse logitud, võimaliku peretüli väitimiseks täpsustan...

Kui mandril mitteviibimine vabandus pole siis jään vabanduse võlgu kahjuks B)

Suured süümepiinad on küll, et sellise ürituse maha magan aga eks ma selle kunagi korvan :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×