Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

Loodan et teemat lukku ei panda. Keegi siin otseselt steroide ei propageeri,vaid räägitakse kõrvalmõjudest jne. Vahest võib ju ausalt rääkida, ei pea lukku panema.

Aga mõnes mõttes on kahju,et Jumal/Loodus/whatever thing (igaühe maailma vaatele oma) on pannud keha arenemisele piirid. Naturaalne keha piir võiks raske ja väga raske naturaalse tööga saavutatav olla Cutleri sugune keha. Unistada on tore.. Kes teab ehk kunagi kuskilt aafrika või mujalt vihmametsadest korjatakse mingi taim, mari üles,mis on sama anaboolse effektiga(kasvõi pool) kui metaan. Kunagi ei või teada. Ma ei mõtle tribulust vaid midagi võimsamat. Sellist juhust ei saa muidugi kunagi ümber lükata, mingi ÕHKÕRN võimalus jääb.

Kuigi jah reaalsusesse tagasi tulles saab hormonaal süsteemi mõjutada ainult sünteesitud stuffiga. Tihtipeale on USA jms foorumitest lugeda kuidas omal tervis lollusest jäädavalt ära rikutakse. Selleks et steroide panna peab ikka nuppu olema peas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njah igalpool juba pasundatakse uudist: "Argo Aderil lasub dopingukahtlus, Kiivikas on puhas"

Tsiteerides siis Õhtulehte:

"Et segadust ei tekiks, siis sain teate, et minu dopinguproov oli puhas," ütles Kiivikas. "Rohkem ma seda teemat praegu kommenteerida ei taha, sest kui pole selgunud B-proovi tulemust, ei saa me rääkida dopingusüüst."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On küll olemas looduslikke steroide ..ekdisten näiteks(Retibol) ..samamoodi mingisugune tribuluse lähisugulane Tribestan vms. Mõju oleneb muidugi kogustest ..sööd iga päev peotäie, siis võib ju alguses mingi lahja keemiakuuri efekti anda kuid Cutleri suguseks ma usun, et ikka ei saa. Ja kahtlen, kas leidub nii kange ja võimas taim kuskil maamuna peal, mille abil küündida praeguste maailmatippude tasemele :huh:

Ja krt mai ole kindel, kas on üldse tõestatud, et see "taimne" asi on 100% ohutu ..kindlasti on mingeid kõrvalmõjusid neilgi ku isuuremates kogustes tarvitada..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad- tõde on see, et enamus meist ei suudaks isegi dopinguga kasvatada korralikku kulturisti keha.

Olen üsna kindel, et kui selline asi oleks kõigile kättesaadav, oleks meil ilm täis kurejalgadega, suurte käte ja tissiga, tohutu suure õla esiosa ja olematu tagaosaga friike.

Saab ka ilma. Kusjuures- sain proovida esimest korda sellist toodet nagu Animal Pak (loodan, et kirjutasin õigesti) ja pean tunnistama, et minule andis ta väga väga korraliku poweri. Nüüd, kus need otsas (kusjuures kahjuks jube kallis kraam), on raskused langenud ja väsimus rutem peal. Hetkel panen pilti kokku, et mis olen vahepeal enda elus muutnud, et selline asi kehas.

Minu arust on selles foorumis ka varem selliseid "teemasid" olnud.

Seega teen ettepaneku maha rahuneda, oodata ära tulemused, sest kollane ajakirjandus loeb seda foorumit väga põhjalikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hr Kalmus on väitnud, et 100% naturaalne on vaid OTT ...kas tõesti tuleks seda uskuda?? Kas Sa Marek ise usud seda?

Tuleks endale teha, mida tähendab 100% naturaalne. See tähendab, et inimene ei kasuta mitte ühtegi toidulisandit - isegi mitte meie mõistes neid kõige tavalisemaid. Näiteks valk ja kreatiin pulbri näol.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleks endale teha, mida tähendab 100% naturaalne. See tähendab, et inimene ei kasuta mitte ühtegi toidulisandit - isegi mitte meie mõistes neid kõige tavalisemaid. Näiteks valk ja kreatiin pulbri näol.

Nii naturaalne võiks olla, et kukuks kohe kättesaadud jänest toorelt järama ja jooks lehmapiima otse nisast. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleks endale teha, mida tähendab 100% naturaalne. See tähendab, et inimene ei kasuta mitte ühtegi toidulisandit - isegi mitte meie mõistes neid kõige tavalisemaid. Näiteks valk ja kreatiin pulbri näol.

Hahaha, mis jutt :huh:

et kui peale trenni koogelmoogelit 5 munast teeb, siis on naturaalne, aga kui paneb kopatäie munavalku, siis pole:D???

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hr Kalmus on väitnud, et 100% naturaalne on vaid OTT ...kas tõesti tuleks seda uskuda?? Kas Sa Marek ise usud seda?

Arvake mis tahate aga kaldun seda uskuma küll. Tean v -hästi oma naturaakset piiri. Kui ma poleks Otist 20cm pikem näeks ma oma nat parimas vormis temaga üsna võrdne välja. Meil on Eestis palju suhteliselt samade pot eeldustega kulturisti. Miks siis on enamsti olnud eesotsas Kiivikas ja Kalmus? Hiljem ka Vähk. Vastus lihtne, keegi teine ei ole selle nimel niipalju, regulaarselt vaeva näinud. Oti eest ei hakka rääkima aga isiklikult olen loobunud pea kõigest mis vähegi arengut sellel alal võis pidurdada. Ok, väike õlle ja sigaret on olnud vaat et alati viimase 20 aasta jooksul. Kuid ma pole kunagi tundnud , et need mind seganud oleks. Toitumine, ka kõige kehvemal f ajal olen valinud parima mis võimalik. Puhkus, enne jääb ära mis iganes, aga kui tahan kasvada siis on vaja magada.Treening, viimase 20 aasta jooksul pole ma kunagi läinud saali mõttega, et ah lähen teen midagi. Sealjuures on pikim puhkepaus selle aja jooksul olnud 4 päeva. Ma olen alati treeninud ja 90 treeningutest on olnud tugevad või maxi piiril. Ma lihtsalt naudin seda tunnet. Saan ma aga nautida seda vaid siis kui kaks esimest punkti on täidetud, ehk siis toitumine ja puhkus. Mulle on alati kummaline tundunud kuidas inimesed käivad ennast ööklubides välja elamas, ok tants, aga samas pannakse ikka kärakat nii, et mõistus tihti sile mis sile. Kuigi olen ka ise harva sellisese kohta sattunud, ei ole ma sealset püsiklientuuri kunagi mõistnud. Võõras maailm.

Kui vaatan saalides noori, ja ka juba staazikaid harjutajaid, nendega suhedes, siis tihti kuuleb, et pole nagu mingit arengut. Vastan, et vaadates sinu pinutamist siin siis oleks ka palju seda loota. Kui jutt veel toitumise peale läheb siis ei ole enam mitte midagi imestada, et areng nulliga võrdub. Sellised on muide esimesed tegelased kes kohe, kui kellelgi vähegi lihast rohkem on , keemikuks tembeldatakse. Mõne üksiku sellise tegelase olen aga suutnud treenima ja toituma panna nii, et ta ise ka varsti tunnistab, et varasemalt saalis vaid mune sügas.

SUHTUMINE PEAB OLEMA PROFESSIONAALNE, MINGI KAOOTILINE VAIMUSTUS MUSKLITEST TEID KUIGI KAUGELE ARENGUS EI VII. EI AITA SIIS KA KEEMIA, TEGELT ÜTLEKS, ET ERITI JUST SIIS VEEL, EI AITA TEID KA KEEMIA.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleks endale teha, mida tähendab 100% naturaalne. See tähendab, et inimene ei kasuta mitte ühtegi toidulisandit - isegi mitte meie mõistes neid kõige tavalisemaid. Näiteks valk ja kreatiin pulbri näol.

Sinu jaoks vb tähendab, enamuse jaoks mitte. Jäta üldse söömine järgi, oled siis päris "puhas" poiss B).

Mitte naturaalse treenija näol ikka peetakse silmas inimest, kes kasutab aineid, mida ei leidu tavatoidus. Kreatiin, valk sööd sa iga toidukorraga.

Sama hästi võiks väita siis, et inimene, kes ei treeni oma keharaskusega, vaid kasutab lisaraskusi, ei ole naturaalne :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On küll olemas looduslikke steroide ..ekdisten näiteks(Retibol) ..samamoodi mingisugune tribuluse lähisugulane Tribestan vms. Mõju oleneb muidugi kogustest ..sööd iga päev peotäie, siis võib ju alguses mingi lahja keemiakuuri efekti anda kuid Cutleri suguseks ma usun, et ikka ei saa. Ja kahtlen, kas leidub nii kange ja võimas taim kuskil maamuna peal, mille abil küündida praeguste maailmatippude tasemele :huh:

Ja krt mai ole kindel, kas on üldse tõestatud, et see "taimne" asi on 100% ohutu ..kindlasti on mingeid kõrvalmõjusid neilgi ku isuuremates kogustes tarvitada..

Looduslikke steroide nüüd küll ei ole. küll aga on olemas looduslikke anaboolse toimega aineid. /samad mida kirjeldasid ja veel teisigi/

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Loodan et teemat lukku ei panda. Keegi siin otseselt steroide ei propageeri,vaid räägitakse kõrvalmõjudest jne. Vahest võib ju ausalt rääkida, ei pea lukku panema.

Aga mõnes mõttes on kahju,et Jumal/Loodus/whatever thing (igaühe maailma vaatele oma) on pannud keha arenemisele piirid. Naturaalne keha piir võiks raske ja väga raske naturaalse tööga saavutatav olla Cutleri sugune keha. Unistada on tore.. Kes teab ehk kunagi kuskilt aafrika või mujalt vihmametsadest korjatakse mingi taim, mari üles,mis on sama anaboolse effektiga(kasvõi pool) kui metaan. Kunagi ei või teada. Ma ei mõtle tribulust vaid midagi võimsamat. Sellist juhust ei saa muidugi kunagi ümber lükata, mingi ÕHKÕRN võimalus jääb.

Kuigi jah reaalsusesse tagasi tulles saab hormonaal süsteemi mõjutada ainult sünteesitud stuffiga. Tihtipeale on USA jms foorumitest lugeda kuidas omal tervis lollusest jäädavalt ära rikutakse. Selleks et steroide panna peab ikka nuppu olema peas.

Cutleri keha on nii ebaeffektiivne, kui vähegi olla saab, kasutegur on siin väga madal. Looduslik valik ei saa kunagi selliseid isendeid soosida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuleks endale teha, mida tähendab 100% naturaalne. See tähendab, et inimene ei kasuta mitte ühtegi toidulisandit - isegi mitte meie mõistes neid kõige tavalisemaid. Näiteks valk ja kreatiin pulbri näol.

e-ee ...

tõlgi ära.

Kas juustu tarbimine on naturaalne või mitte?

Aga kohupiima?

Aga vadakuvalgu?

Või tuleb minna karjamaale lehmaga võidu rohtu sööma,et piisavalt naturaalne olla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sinu jaoks vb tähendab, enamuse jaoks mitte. Jäta üldse söömine järgi, oled siis päris "puhas" poiss B).

Mitte naturaalse treenija näol ikka peetakse silmas inimest, kes kasutab aineid, mida ei leidu tavatoidus. Kreatiin, valk sööd sa iga toidukorraga.

Sama hästi võiks väita siis, et inimene, kes ei treeni oma keharaskusega, vaid kasutab lisaraskusi, ei ole naturaalne :huh:

Geniaalne näide ja loomulikult tead sa paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes veel pole Postimehest lugenud..

Oktoobri alguses toimusid Salme kultuurikeskuses Eesti meistrivõistlused kulturismis, kus dopinguproov võeti Ott Kiivikaselt ja Argo Aderilt – viimane paraku põrus.

http://sport.postimees.ee/?id=194391

Mina ei kuku kedagi halvustama, selline see ala on ja selliseks see suure tõenäosusega jääb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks ei kontrollita rohkem? Üks proov maksab 8000.- ...mõelge ise, kust see raha võetakse, et iga päev kontrollida?

No mis raha see 8k ikka on? Kas riik tõesti ei toeta üldse sporditegevust? Dopingtestid peaksid ka sinna alla kuuluma. Igal EMV-l võiks vähemalt 5 absoluudi parimat läbi testida, lisaks mõned võistlusvälised testid. Riigi jaoks ei ole see mingi raha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mis raha see 8k ikka on? Kas riik tõesti ei toeta üldse sporditegevust? Dopingtestid peaksid ka sinna alla kuuluma. Igal EMV-l võiks vähemalt 5 absoluudi parimat läbi testida, lisaks mõned võistlusvälised testid. Riigi jaoks ei ole see mingi raha.

Eesti riik ei ole riik, see on mingi elevandi unenägu vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mis raha see 8k ikka on? Kas riik tõesti ei toeta üldse sporditegevust? Dopingtestid peaksid ka sinna alla kuuluma. Igal EMV-l võiks vähemalt 5 absoluudi parimat läbi testida, lisaks mõned võistlusvälised testid. Riigi jaoks ei ole see mingi raha.

Alessandro, ma teen sulle reedel kiirkoolituse sellest mis toimub dopingukontrollidega ja miks see seis selline on nagu ta on.

Saad korraga oma vastused kätte. Muidu kulutad ennast siin mõtetult...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mis raha see 8k ikka on? Kas riik tõesti ei toeta üldse sporditegevust? Dopingtestid peaksid ka sinna alla kuuluma. Igal EMV-l võiks vähemalt 5 absoluudi parimat läbi testida, lisaks mõned võistlusvälised testid. Riigi jaoks ei ole see mingi raha.

Alessandro, ma teen sulle reedel kiirkoolituse sellest mis toimub dopingukontrollidega ja miks see seis selline on nagu ta on.

Saad korraga oma vastused kätte. Muidu kulutad ennast siin mõtetult...

Ok, seda tahaks teada küll. Ma praegu ei mõista tõesti, miks kõik nii on, nagu on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek: ma ei tea, kes sind filmis trepist alla viskas, aga teemat puhastasin hetkel mina. Esiteks läks jutt teemast välja, teiseks: selle jutuga võite te noori ja rumalaid innustada keelatud aineid proovima. Kui kodanik Fafamir tahab kodanik Bonsunale konkreetset küsimust konkreetse steroidi kohta esitada, siis palun tehku seda u2u või meili teel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek: ma ei tea, kes sind filmis trepist alla viskas, aga teemat puhastasin hetkel mina. Esiteks läks jutt teemast välja, teiseks: selle jutuga võite te noori ja rumalaid innustada keelatud aineid proovima. Kui kodanik Fafamir tahab kodanik Bonsunale konkreetset küsimust konkreetse steroidi kohta esitada, siis palun tehku seda u2u või meili teel.

:huh: No problemo. õieti tegid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×