Jump to content
Lauripro

Positiivne dopinguproov 2009 eesti mv?

Recommended Posts

On hea läbilõige siinsete esinejate näol erineva ajuvõimekusega inimestest. Kui inimene ei saa aru kujundlikust näitest vormelite ja jalgrataste vahel ja hakkab seda üks-ühele võtma, on ikka õudne küll. Kui ei ole piinlik nii küündimatuid postitusi teha, siis ei ole piinlik tänaval kusta, vargil käia jne..

Mulle on tuttav reaktsioon sellele, kui keegi tuleb avalikult tõde välja ütlema. Siis ehmatatakse tõest niivõrd, et hakatakse tõerääkijat materdama. Küsimusele, kas tõde või mitte, ei jätku enam tähelepanu. Palju olulisem on teate vorm.

Kui psühholoog analüüsiks siinseid postitusi, saaks paljudele huvitavaid diagnoose panna. Ma ei mõtle otseselt vaimupuuet, kui just kõlbelist väärastumist - mis ei ole keelatud, on lubatud. Paljude sõnavõtjate loogikast kumab läbi väga madal eneseväärtus. Selliste inimeste puhul, kui Eesti seadused lubaksid näiteks varastada, oleks suht kindel, et nad seda ka teeksid. Kusjuures nad avalikult ilmselt seda ka tunnistaksid: a mis siis, kui seadus ei keela - loomulikult. Siit jooksebki piir inimese ja inimeselooma vahel.

Tahan siin väga selgelt avaldada toetust Marek Kalmusele. Loomulikult ei saa paljud temast aru, aga ega kõigilt saa ka seda nõuda. Kui sa ikka ei suuda ühe teema käsitlemisel mitut aspekti kaaluda, siis oledki nagu pingpongipall purgis - kõks-kõks-kõks. Kes purki jalaga togib pole oluline.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tõesti oli olukord nii lootusetu, et kui pääsen kontrollist, siis on kõik hästi ja kui ei pääse, siis olgu see jumala soov. Kui sa tahakid "maailma parandada", siis selline käitumine tekitab just vastupidise reaktsiooni. Ma ei läheks ealesti vargile sellepärast, et niikuinii kõik varastavad, kõik ju sõidavad punase tule ajal üle ristmiku, ma siis sõidan kaa.... Mul on võimalus valida mõni teine tee, kuidas rikkaks/ilusaks/edukaks saada. Iga probleemi lahendamine saab ikka alguse inimesest endast. Kasutagem siis seda võimalust, ega halamine ei aita ju.

On üks tiibeti vanasõna: Pole ju põhjust muretseda asjade pärast, mida sa ei saa muuta, ning nende asjade pärast, mida sa saab muuta, pole vaja üldse muretseda.

Samamoodi öeldakse, et JA EGA MUUTUSKI TULEMATA JÄÄ, KUI ME TEEME ÕIGEID ASJU JA MEIL JAGUB PIISAVALT KANNATUST!

Ma ei ole kindel, kas suutsin kedagi sarnaselt endaga mõtlema panna, kuid vähemalt andsin ma omaltpoolt panuse ning mul jätkub ka piisavalt kannatust, et asjadesse, mis praegu väga segased, selgust saada.

Parimat

Silver

Probleem on ju ikkagist selles, et kulturismi maastikul sinu toredad näited ei tööta. Vormista neid kuidas tahad.

Sa võid proovida igasugu imetrikke aga inimese keha lihtsalt seab piirid. Ja kokkuvõttes oledki punktis, kus sul on valida, kas spordiga lõpparve tegemise, dopingu kasutamise või siis igavesti keskpäraseks jäämise vahel. Selline fanaatik nagu Marek ei suuda ju spordi tegemist lõpetada ning tema vanuses ja spordi peale kulutatud aega ning raha arvestades on naiivne mõelda, et talle täiesti sobiks iga aasta mitu korda tulemusteta lavalaudu kulutada.

Täiesti usun, et maailma on võimalik parandada oma tegudega. Samas on lapsik paluda seda meestelt, kes oma terve elu on teinud asja ühtemoodi ning muutmine ei tooks neile reaalse ajaperioodi jooksul mitte kõige vähematki kasu. Umbes, et Marek mis sa jamasid dopinguga - oleksid puhas poiss olnud siis oleksid saanud veel aastaid jätkata ning tuua eestile ning iseendale keskpäraseid tulemusi. Aga savi see, tunne uhkust, et propageerid puhast sporti.

Tõsiselt loodan, et võimalikult palju siinse teema fakte jõuaks uuemale generatsioonile kohale. Ei ole see vanahärrade huvides, et noored poisid spordist eemale hoiaksid aga samas on uskumatult julm neile paljudele näkku valetada ja öelda, et puhtalt võisteldes oled õige mees ning jõuad tippu. Ning siis kui poisid lõpuks jõuavad arusaamisele, et pole maailm nii roosiline midagi - siis hakatakse kaudselt neile seletama dopinguvõimalustest.

Seda teemat minu meelest lõpetada ei ole mõtet. Siit õpib nii mõndagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd mulle tundub, et Marek vihjab korruptsioonile - oleks raha olnud, oleks positiivseid proove negatiivseks teha saanud. Sain õigesti vihjest aru?

Pean tegema ikka veel ühe sissekande siia ja seda sinu pärast Aless. Näib, et kodutöö on sul väga nõrk, vähemalt selle kohta mis puudutab mind ja minu 3 geissi. POSITTIVSEID PROOVE EI SAA KUNAGI NEGATIIVSEKS TEHA, KÜLL AGA SAAB KONTROLLI REEGLITE RIKKUMISE, EIRAMISE V MIS IGANES KORRAL TULEMUSE TÜHISTADA. /peabki, kui selleks on rahaline võimalus olemas/ Siit edasi mõeldes, kui kontroll pole läbi viidud reeglitepäraselt on 101 võimalust kuidas näitex negatiivne tulemus võib nõiaväel positiivseks muutuda või siis vastupidi. Selleks ongi reeglid, et midagi sellist juhtuda ei saa. PS! Ei puuduta Argo juhtumit, sest pärast meil esmakordselt teostatud "dop kontrolli "on asjad selles suhtes korrekt.!

Sul on ennegi olnud raskusi asjade õigel tõlgendamisel, kuidagi ristivastupidised on need millegi pärast. On sul pea päris puust, või olen ka mõelnud, et Eesti keel pole su emakeel ehk ja arusaamine sellisel juhul võib olla tõesti komplikeitid. Ära pahanda aga selline tunne jääb. Müstika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...

Tõsiselt loodan, et võimalikult palju siinse teema fakte jõuaks uuemale generatsioonile kohale. Ei ole see vanahärrade huvides, et noored poisid spordist eemale hoiaksid aga samas on uskumatult julm neile paljudele näkku valetada ja öelda, et puhtalt võisteldes oled õige mees ning jõuad tippu. Ning siis kui poisid lõpuks jõuavad arusaamisele, et pole maailm nii roosiline midagi - siis hakatakse kaudselt neile seletama dopinguvõimalustest.

Seda teemat minu meelest lõpetada ei ole mõtet. Siit õpib nii mõndagi.

Vabandan, et veel korra siin sõnavõtan. Aga.

Vahest piisaks sellest, kui alaliit aktiivselt oleks huvitatud järelkasvust ja hoiaks neil silma peal. Ja jagaks sisulist infi ka. Mitte stiilis, ma pole kunagi kasutanud ja ei teagi, mis ainetest jutt. Ja sama probleemide puhul - kui keegi eksib, siis alaliit peaks esmaselt siiski toetama oma tegijaid, samas loomulikult eksijate suhtes omad sammud astuma (reeglid on reeglid).

Ütlete, et see on ebareaalne - raha ei ole ja see viga ja teine? Mina aga olen täiesti veendunud, et ükski asi ei ole nii paratamatu, kui see esmalt tundub. Alati on olemas lahendused. Alati on olemas ka raha/vahendid. Ja alati on olemas ka inimesed.

Kui antud olukord ei toimi nii nagu peaks, siis peaks keegi ka miskit ettevõtma. See avalikkuses mustapesu pesemine... jah võib küll olla õpetlik, kuid ometi toodab palju lammutavat samuti. Ja lõppkokkuvõttes tulevad need hädad just selle tulevase "uue generatsiooni" kanda. Vahest oleks just neile õpetlikum see, kui täna suudetaks probleeme lahendada seal ja nende vahel, kus nad eksisteerivad?

Ja teisalt. Kui see "uus generatsioon" nii rumal on, et käies 5, 6 või kasvõi 10 aastat saalis ja... tulemusi pole; kõrval tiigis aga tegijad kasvavad kui põrsad... ja siis ei oska omi järeldusi teha... Siis on üks nüri seltskond küll. Valikud tuleb aga igal ise teha. See kui teised muudkui mühinal kasvavad, ei tähenda ju tingimata seda, et peab ka haarama "õige purgi/süstla" järele. Igaüks teeb omad valikud ise. Ei saa ju alaliit kedagi ju ka millekski sundida. Aga infi peaks suutma jagada ilma sundimata ja ka ilma vajaduseta seda mustapesu seest otsida. Või kuidas?

Ja lisaks kõigele. Palju on siinsete lugejate seas laval käivaid või sinna suunduvaid sportlasi? Kaldun arvama, et suur-suur vähemus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On hea läbilõige siinsete esinejate näol erineva ajuvõimekusega inimestest. Kui inimene ei saa aru kujundlikust näitest vormelite ja jalgrataste vahel ja hakkab seda üks-ühele võtma, on ikka õudne küll. Kui ei ole piinlik nii küündimatuid postitusi teha, siis ei ole piinlik tänaval kusta, vargil käia jne..

Mulle on tuttav reaktsioon sellele, kui keegi tuleb avalikult tõde välja ütlema. Siis ehmatatakse tõest niivõrd, et hakatakse tõerääkijat materdama. Küsimusele, kas tõde või mitte, ei jätku enam tähelepanu. Palju olulisem on teate vorm.

Mis ma tahtsin selle kujundliku väljendiga öelda, oli see, et "naturaalse" kulturistina pole mõtet "keemikutega" võistlema minna (nagu ka Kalmus ütles).

Nagu ka eetiline ning samuti ka teiste suhtes aus pole "keemikuna" "naturaalsetega" koos lavale minna. Ja kui minnakse, siis ongi see, et kui teised panevad, panen ka, kuigi seni, kuni pole tõestatud, et keegi pannud on, ei saa kellegi kohta öelda, et nad panevad...... Aga kui selline teguviis on meil siin kombeks ja nii mõnigi seda loomulikuks peab, siis öelgegi nii. Mina ei materda kedagi, lihtsalt minu jaoks on "petmine" spordis igatpidi vale teguviis.

Ja muide, mitte üheski valdkonnas pole nii ehk naa võimalik oma arvamuse välja ütlemisel arvesse võtta KÕIKI ASJAGA SEOTUD ASPEKTE. Tuleb teha kompromisse. Ei saa alati seada esikohale raha kui on olemas ka teisi väärtusi ja vastupidi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pean tegema ikka veel ühe sissekande siia ja seda sinu pärast Aless. Näib, et kodutöö on sul väga nõrk, vähemalt selle kohta mis puudutab mind ja minu 3 geissi. POSITTIVSEID PROOVE EI SAA KUNAGI NEGATIIVSEKS TEHA, KÜLL AGA SAAB KONTROLLI REEGLITE RIKKUMISE, EIRAMISE V MIS IGANES KORRAL TULEMUSE TÜHISTADA. /peabki, kui selleks on rahaline võimalus olemas/ Siit edasi mõeldes, kui kontroll pole läbi viidud reeglitepäraselt on 101 võimalust kuidas näitex negatiivne tulemus võib nõiaväel positiivseks muutuda või siis vastupidi. Selleks ongi reeglid, et midagi sellist juhtuda ei saa. PS! Ei puuduta Argo juhtumit, sest pärast meil esmakordselt teostatud "dop kontrolli "on asjad selles suhtes korrekt.!

Sul on ennegi olnud raskusi asjade õigel tõlgendamisel, kuidagi ristivastupidised on need millegi pärast. On sul pea päris puust, või olen ka mõelnud, et Eesti keel pole su emakeel ehk ja arusaamine sellisel juhul võib olla tõesti komplikeitid. Ära pahanda aga selline tunne jääb. Müstika.

Nii, ja sa tahad väita, et sinu kontroll ei olnud tookord läbi viidud reeglitepäraselt? See, kui sa ilma arstitõendita kohale ilmusid? Kas kuskil on reegel, et arstitõendeid võib esitada millal iganes ja sinu tõendit ei võetud hiljem vastu - rikuti reegleid?

Ja neid arstitõendeid on võimalik igasuguseid oma arsti käest saada, kui väga vaja on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igivana ring - kas loll on see, kes aru ei saa või see, kes selgitada ei suuda... B)

kui aluseks võtta ütlus "inimene õpib kogu elu, sureb aga ikka lollina", siis on kõik lollid :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek, mõni lehekülg tagasi kirjutasid, et pole kunagi näinud Otti dopingut pruukimas. Kunagi aga (äkki sinu esimesest vahelejäämisest tõusnud poleemika ajal) väitsid, et mingi välisvõistluse ajal olla Tokko teile öelnud, et poisid, kui vorm pole päris see, siis on olemas vahendid. Olitegi tabletid alla visanud ning öö läbi vetsu vahet jooksnud. Ott olla veel hommikul öelnud, et olgem ausad, ööga k*sesin veenid välja. Diureetikutest oli siis jutt.

Millist juttu siis uskuda? Või mäletan ma valesti?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii, ja sa tahad väita, et sinu kontroll ei olnud tookord läbi viidud reeglitepäraselt? See, kui sa ilma arstitõendita kohale ilmusid? Kas kuskil on reegel, et arstitõendeid võib esitada millal iganes ja sinu tõendit ei võetud hiljem vastu - rikuti reegleid?

Ja neid arstitõendeid on võimalik igasuguseid oma arsti käest saada, kui väga vaja on.

Sry, et vahele segan, kuid kui õigesti mäletan siis Marek on 3 korda nö. vahele jäänud ja 1 kord tühistati tagantjärgi, kui arstitõend ära esitatud sai. See esmane vahelejäämine pole arstitõendiga üldse seotud.

Esimene vahelejäämine on jah Marek'i sõnul kehva dopingukontrolli tõttu, kus reegleid ei jälgitud ning mingisugune kahtlane teema kardinate taga käis. Kujutan tõesti ette, kui lähed proovi andma ning igasugu turvameetmed on kesised. Lõppkokkuvõttes ei saa kindel olla kuhu su proov üldse läheb ja kelle käest enne läbi käib.

Mareki jutu järgi olevat kõikidele meestele vaba voli ringi kolada antud. Täiesti võimalik, et keegi neist "komistas" Marek'i proovi otsa ning otsustas sinna midagi kasulikku lisada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sry, et vahele segan, kuid kui õigesti mäletan siis Marek on 3 korda nö. vahele jäänud ja 1 kord tühistati tagantjärgi, kui arstitõend ära esitatud sai. See esmane vahelejäämine pole arstitõendiga üldse seotud.

Esimene vahelejäämine on jah Marek'i sõnul kehva dopingukontrolli tõttu, kus reegleid ei jälgitud ning mingisugune kahtlane teema kardinate taga käis. Kujutan tõesti ette, kui lähed proovi andma ning igasugu turvameetmed on kesised. Lõppkokkuvõttes ei saa kindel olla kuhu su proov üldse läheb ja kelle käest enne läbi käib.

Mareki jutu järgi olevat kõikidele meestele vaba voli ringi kolada antud. Täiesti võimalik, et keegi neist "komistas" Marek'i proovi otsa ning otsustas sinna midagi kasulikku lisada...

Ahhah, mul ei ole hästi meeles enam, kuidas need asjad olid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

AJAKIRJANIK KES SA SEDA LOED SIIN ...kas sa saad tõesti nii vähe palka, et pead kopeerima 1:1 siinset teksti? tavainimest see möll siin ei huvitagi üldse, krt mine riisu lehti väljas või või midagi, tee midagi kasulikku.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
AJAKIRJANIK KES SA SEDA LOED SIIN ...kas sa saad tõesti nii vähe palka, et pead kopeerima 1:1 siinset teksti? tavainimest see möll siin ei huvitagi üldse, krt mine riisu lehti väljas või või midagi, tee midagi kasulikku.....

Täiesti toetan seda mõtet. Kaevaku kraavi, ehk leiab mõne uue sitikaliigi.. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"Ajakirjanikele" ju see hea koht kust infot kaevata. Sama infot, mis siin ei saa tõenäoliselt ükskõik keda küsitledes kuidagi kokku.

Ajakirjanikul hea, istub netis, refreshib foorumit ja kui piisaval hulgal huvitavaid postitusi kokku saab siis kopi-pasteb asja lihtsalt vajalikku kohta. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Imelik, et minu kommentaar on mingi House01 nime alla pandud o_O. Kellelegi pannakse minu sõnad suhu?

Oled kade et talle suhu pandi ja sina kuulsaks ei saanud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Karta on, et peale viimast vihjet, et miljonid eestlased nüüd hakkavad kõik fitness.ee foorumit lugema, hakkab siit igasugust jama tulema. Selle koha peal mina selle teema lõpetan, aga kes nüüd kuulsaks tahab saada, siis andke tuld! See on teie tähetund! Eesti rahvas elab teile kaasa :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×