Jump to content
prd

Xanax ja trenn.

Recommended Posts

Tere!

Mul diagnoositi hiljuti ärevushäire ja arst kirjutas mulle välja Xanax tabletid.

Kui ma võtan 0.5mg seda päeviti, siis kui suur mõju sellel võib olla lihaskasvule ja üleüldse füüsilisele vormile?

On keegi kasutanud antud ravimit ja samal ajal aktiivselt trennis käinud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Mul diagnoositi hiljuti ärevushäire ja arst kirjutas mulle välja Xanax tabletid.

Kui ma võtan 0.5mg seda päeviti, siis kui suur mõju sellel võib olla lihaskasvule ja üleüldse füüsilisele vormile?

On keegi kasutanud antud ravimit ja samal ajal aktiivselt trennis käinud?

Kui sul on võimalus hommikuti trennis käia siis tarvita peale trenni, sest kui seda hommikuti tarvitama hakata siis ilmselt trenni minekuks erilist tahtmist pole. Downerid ei saa trennile eriti positiivselt mõjuda... peale trenni on normaalne..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igale inimesele mõjub antud toode erinevalt! Minul isiklikult pole vahet kas tarbin seda ennem või pärast kuna mingi mõju tuleb alles mitme tunni pärast.

Samas, tuleb sellega olla ülimalt ettevaatlik! See on ka nagu narkootikum ja ettenähtud kogust ei tohi mitte mingil juhul ületada (paar aastat tagasi sai

seda näha). Lisaks sellele, kui tarbid unerohtu siis peale imovane ei soovita midagi katsetada...........mälu vib olla kui peoga pühitud samas tundub väliselt, et Sul pole midagi viga...........OLGE NEDEGA ÜLIMALT ETTEVAATLIKUD JA KUI KUUR LÄHEB ÜLE PAARI KUU, TULEB KONSULTEERIDA SUUREMATE SPETSIDEGA KUI PEREARST! Uskuge mind neid koegmusi ei soovita kellegile!

!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära nüüd teise ära hirmuta. Teemaalgataja soovis teada mõju lihaskasvule ja füüsisele. Mis siis juhtub kui ettenähtud kogust ületada?

Ma ei taha kedagi hirmutada, vaid hoiatada! Lihaskasvule see vist mingit mõju ei tekita, kuid psüühikale kindlasti, pane võrdusmärk narkootikumidele.

Kaks aastat tagasi tarbisin xanaxit koos unerohuga ja mega kogustes.......tulemuseks on see, et olen teinud tegusid millest ise ei mäleta midagi ja summad mis mängus on kirjutatakse 6 nulliga.

Ei soovita isegi vaenlasele midagi sellist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

On suur oht sattuda sõltuvusse ja perearstid on varmad mistahes koguseid sulle välja kirjutama kui sa vaid peaksid soovima. Pikemaajalisel tarvitamisel muutud pm sombiks. Ei suuda enam muust mõeldagi, et saaks järgmise tableti. Väheneb söögiisu, selle tagajärjel langeb füüsiline vorm, rääkimata vaimsest ebastabiilsusest. Unehäired, et magada vajad ikka suuremaid ja suuremaid doose. Sulgurlihaste lõtvus /kõhutuuled vallanduvad kontrollimatult/, :huh: Tihti ei mäleta , et oled sama juttu juba rääkinud, raskemal juhul unustad laksu all olles räägitu juba 5 min hiljem ja kordad räägitut uuesti ja uuesti. Hiljem sellest mitte midagi mäletades. Isegi siis kui sellet nn ravikuurilt vaikselt doosi vähendades välja tulla, on ärevus kordades suurem kui alguses. Mina sellist saasta ei kasutaks. Need ei ravi põhjust vaid peidavad kasutamise ajaks tagajärje ehk siis ärevustunde. Lihtsalt tablette neelates sellest ei vabane. Ravisse peaks kindlasti olema kaasatud psühiaater.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda loomulikult, et kasutada sihipäraselt, mitte süüa karbitäis alla ja minna kasiinosse mängima :huh:

Asi ei ole mängupõrgutes...............olen teinud notariaalseid tehinguid ja ei mäleta sellest muffigi........... kogused mida siis tarbisin olid 6-10 1,0'ist xanaxit päevas unerohu nime ei mäleta (aga ilma selleta magada ei saanud). Kui eriarstide juurde sain siis tehti selgeks, et kõik unerohud peale imovane ei sobi ühegi rahustiga kokku ja xanax on tegelikult narkootikum.

Selle teema üle ilkuda võib aga kui oled asja läbi teinud pole see üldse naljakas.................eriti kui täna küsitakse sult 2,7 miljonit mida tegelikult pole olemas olnud......................

Noormees, usu teiste sitta kogemust, selle asemel, et ise seda korrata!

ROHKEM MA ASJA EI KOMMETEERI!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
On suur oht sattuda sõltuvusse ja perearstid on varmad mistahes koguseid sulle välja kirjutama kui sa vaid peaksid soovima. Pikemaajalisel tarvitamisel muutud pm sombiks. Ei suuda enam muust mõeldagi, et saaks järgmise tableti. Väheneb söögiisu, selle tagajärjel langeb füüsiline vorm, rääkimata vaimsest ebastabiilsusest. Unehäired, et magada vajad ikka suuremaid ja suuremaid doose. Sulgurlihaste lõtvus /kõhutuuled vallanduvad kontrollimatult/, :huh: Tihti ei mäleta , et oled sama juttu juba rääkinud, raskemal juhul unustad laksu all olles räägitu juba 5 min hiljem ja kordad räägitut uuesti ja uuesti. Hiljem sellest mitte midagi mäletades. Isegi siis kui sellet nn ravikuurilt vaikselt doosi vähendades välja tulla, on ärevus kordades suurem kui alguses. Mina sellist saasta ei kasutaks. Need ei ravi põhjust vaid peidavad kasutamise ajaks tagajärje ehk siis ärevustunde. Lihtsalt tablette neelates sellest ei vabane. Ravisse peaks kindlasti olema kaasatud psühiaater.

Marek, Sul on jumala õigus! Pärast kui psühhtiaater seda kuulis hoidis Ta kahe käega peast kinni..............aga kahju oli juba tekitatud...... mis teha peab sellega elama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×