Jump to content
mupsiine

Rasva põletus

Recommended Posts

Olen juba pea aasta käinud väga regulaarselt Pump trennis kuid tulemusi väga ei ole ja just nendele piirkondadele mis hädasti rasvapõletust vajaks - nagu ikka naistel puusad ja reie sisekülg.

Äkki oskate nõu anda, millist treeningut eelistada, et saaks rohkem just neid problemaatilisi piirkondi siledamaks ja saledamaks :o Mis harjutusi jõusaalis ? Või eelistada üldse mõnda teist treeniguliiki nt spinn ?

Ette tänades,

Siia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen juba pea aasta käinud väga regulaarselt Pump trennis kuid tulemusi väga ei ole ja just nendele piirkondadele mis hädasti rasvapõletust vajaks - nagu ikka naistel puusad ja reie sisekülg.

Äkki oskate nõu anda, millist treeningut eelistada, et saaks rohkem just neid problemaatilisi piirkondi siledamaks ja saledamaks :) Mis harjutusi jõusaalis ? Või eelistada üldse mõnda teist treeniguliiki nt spinn ?

Ette tänades,

Siia

Treening ei ole A ja O. Kui toitumine korras, langeb kaal ükskõik millise liigutamise tulemusena. Kui rasv teeb ikka probleeme, siis järelikult toitumine paigas ei ole, kuigi arvad, et on. Paljud inimesed, kes pöörduvad treeneri poole, on kindlad, et nad söövad täiesti õigesti, kuid IKKAGI on nad ülekaalus ja rasva% ei vähene- ja siis hakatakse leiutama vabandusi, a´la olen naine, paksus on geenidega kaasa antud jne jne jne. Ka mina võistlejana ei saa väita, et olen toitumises TÄIESTI kodus- ALATI on midagi õppida, midagi muuta, katsetada. Oleks ma nö kodus, oleks ammu maailmameister :rolleyes:

Või teine variant- polegi sul tegelikult midagi alla võtta, kuigi arvad et on. Spekuleerida pole siinkohal mõtet- arvestades olemasolevat infohulka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
imelik et inimesed on võimelised peaaegu täielikult kõrvaldama rasva oma menüüst, ning isegi üli-madalat valgu proportsiooni olen näinud aga niipea kui soovitad süsivesikud minimaalseks tõmmata, on see kohe mingi ekstreem-ohverdus. On jah nii nämma puder joogijogurtiga ja puuvilju snäckiks süüa aga kui eesmärgiks on rasva maha saamine ja rasket jõutrenni päevas ei ole, siis saab sellest narkootikumist lahti küll.

Kalorilugemine on kuidagi nii pähe taotud, et dieeti pidama hakates süüakse väga jaburaid suhkru- ja tärklisetooteid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
The safest bet would be: suurenda rasva osakaalu toidus, (hapukoor, koor, kookosõli, kalaõli,seemned , pähklid)

ja võta enamus, kui mitte kõik, kiired süsikad maha. eelkõige puuviljad , (joogi)jogurtid ja puder.

Kaal hakkab rasva arvelt vuhinal langema.

Joogijogurt...ja ei-tea-misveeljogurt ei ole s88dav, tahate te kaalu langetada v6i mitte.

Kiired sysikad...Oleneb. Kuid eelk6ige puuviljad tuleb menyysse j2tta :)

2rge jutlustage puuviljadest ja marjadest hoidumist. Pika vinnaga lugu, ykskord maksab k2tte.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
marjad on nats teine asi (fruktoosi on tunduvalt vähem) nendest maei hoidu. ja lahjad puuviljad, kus vähem fruktoosi on OK... :) no sööge-sööge. (puuviljadest: avokaado, virsik, tomat, aprikoos, lime ja sidrun --üle nende ma väga ei läheks)

fruits and sugars

Inimenesele v2ga meeldiks, kui systeem toimiks nagu mehaanilise kella sees asuvad rattakesed jne. St...kui ma tean yhte numbrit, et ma v6in sellest midagi j2reldada.

Arbuus tundub olevat lihtsalt hulk vett ja dieedis6bralik...v6ta n2pust. See ei t2henda, et te arbuusi syya ei v6iks...

Viinamarjad, sama soovitus.

Kuid muidu siin "punasena" mainitud banaan on v2gagi tarbijas6bralik jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×