Jump to content
krissuas

Soovitage crosstrainerit

Recommended Posts

antilast ma küll ei ostaks,

treenikodus.ee tunduvad päris korralikud crosstrainerid, kuid seal alati minuarust natuke kõrge juurdehindlus!

Kasutatuid ja korralikke crosstrainereid leidub ka päris palju! Või peab ta uus olema ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Anttilas müüdavad rattad jms ei ole tõhusad. Need on nõrgemad kui tavaline jalgratas. Mul ema ostis ja proovisin, mitte midagi pole tolku. Võib-olla sobivad need rohkem eakatele, kes oma lõbuks niisama liigutada tahavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Oskab keegi ehk anda nõu. Kas osta anttilas müüdav mõni crosstrainer või lehelt www.treenikodus.ee. Hinnaks kuni 6000 Igasugune info on abiks!

Aitäh vastajatele

Enne, kui tellid treenikodus.ee-st, soovitan tutvuda järgmise teemaga: http://forums.fitness.ee/index.php?showtop...kodus&st=20

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
nn. otsinguga ei saanud piisavat informatsiooni....

Nõus ka kasutatud mudeliga, kuid millist neist siiski valida

mul kodus crosstrainer olemas. ostetud kunagi RIMI hyperist. Tõnaseni töötab. Samas võrreldes treeningsaali omaga, on kasutusmugavus kehvem. nimelt käik on vähem sujuv ning jalased liiguvad rohkem üles-alla, kui edasi-tagasi. asi selles, et erinevalt treeningsaali omast on selle jalased otse hoorattale kinnitatud, trennisaali omadel aga on veel mingi vaheõlg olemas. vahest on kusagil kasutatud treeningsaali crosstrainereid müügil.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×