Jump to content
Hei

Rasv mittesoovitud kohas.

Recommended Posts

Olen 21a mees ja olen viimased 3 kuud teinud jõutrenni (rind + selg põhimõtteliselt). Söönud olen see aeg suht korralikult, kuna eesmärk oli 90kg rinnalt, mille ma ka saavutasin (ise kaalun 80~kg ja olen 190 cm pikk). Nüüd aga tekkis mure, kuna nende kohtade peal, nagu pildilt näha, hakkas rasva kogunema. Küsimus siis selline, et kuidas ma sellest rasvast lahti saan ?

Tänan vastuste eest! :o

Pilt:

250821468.th.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

rasvast aitab vabaneda vaid üldine treening ja õigesti toitumine. lokaalselt aitab rasvast vabaneda vaid rasvaimu. kui soovi, siis pane toitumine paika sedasi, et tarbitavate kalorite hulk on väiksem, kui kulutatavate kalorite hulk ning siis peaksidki uuesti need "sangad" kaduma hakkama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
rasvast aitab vabaneda vaid üldine treening ja õigesti toitumine. lokaalselt aitab rasvast vabaneda vaid rasvaimu. kui soovi, siis pane toitumine paika sedasi, et tarbitavate kalorite hulk on väiksem, kui kulutatavate kalorite hulk ning siis peaksidki uuesti need "sangad" kaduma hakkama.

Täpselt minu mõte, toitun juba tervislikumalt ja vähem. Haarasin poest DietMix'i ka, ei tea palju kasu sellest, vähemalt vaimselt aitab :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn ja õige toitumine on põhilised! Aga võid ka niimoodi, et lisad oma treening kavale kardiot juurde, näiteks: jalgratta sõit, jooksulint, hüppenöör, sõudeergomeeter. Vali sealt kasvõi üks ja kindlasti ajapikku on see kadunud sealt, aga eks sa ise tead mis teed ja mida proovid! See oli minu soovitus.

Aga muidu edu trennis! (Y)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täpselt minu mõte, toitun juba tervislikumalt ja vähem. Haarasin poest DietMix'i ka, ei tea palju kasu sellest, vähemalt vaimselt aitab :o

peamine on vaadata, mis oleks see tervislikum toitumine, mitu toidukorda päevas, mis on v/sv/r suhe päevases kaloraazis, mida millal sööd. ükski pulber iseenesest ei tee midagi, olgu tal peal siis dietmix või midagi muud. kui see sind vaimselt aitab, siis ok, kuid vaata millal sa seda toodet tarbid. kindlasti mitte enne und :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×