Jump to content
Elumega

Vene Milk Protein & Kasutus

Recommended Posts

Kasutan seda vene milk proteini, aga ei oska seda täpselt manustada. Pakendil on öeldud et peale sööki aga ma tahan ikka peale trenni, kui kahjulik võib selline asi olla tühja kõhupeale. Ja palju oleks yldse normaalne kogus korraga võtta kui kaalun 85 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tundub et keegi lihtsalt soovitanud sul seda sisse süüa ja kõik?! Aga enne kui seda (või mida iganes) tarbima hakkad olex hea kui saad asja enda jaox selgex teha, et nagu mix ja millal. Sellex aga varu natuke kannatust ja aega ning toksi otsingusse sisse sõna valk, proteiin, ja ma olen üsna veendunud et leiad paljudele oma küsimustele vastused just sealt. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen seda ka kasutanud tükk aega.Kasutasin seda ainult peale trenni ja vahest niisama vabajal.Parast neljandat pakki hakkasin tundma et lahen ainult PAKSUKS selllest.Praegu nuud kuuaega ei joo ja olukord muutub paremaks.Varsti proovin hollandi oma arvan et see on parem ja ta ei mõju nii nagu vene oma mõjus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alusta kas Whey Lemon Super'st või siis Protein No.1'st! WLS on odavam, aga noh, No.1 on jällegist kvaliteetsem ja annab parema lõpptulemuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina isiklikult soovitan nii nagu ise teen: tund enne trenni ja vahetult pärast trenni. Shakerisse 45 gr pulbrit (keskmiselt 100ml sheikeri järgi) ja peale valan 400 ml piima. Järjekord nii, et enne piim shakerisse ja siis pulber peale, siis ei jää tükki sheik, vastupidi jäid mul tükid shakeri põhja ja lõpuks on kadu suur.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuule jah, kulukas ta on! Samas ma ten ka vahest nii, et enne trenni tarbin ühte Eesti toodet: Super PRO. See on 80 % valgukontsentraat. Aga selle puudus on see, et see on suhteliselt madala aminohappe sisaldusega - see on sojavalk. Ma vahepeal kasutasin ainult seda, aga Ott Kiivikas soovitas mul ikka pärast treeningut võtta hüdrolüüsitud valku.. ja nii ma tegingi. Enne trenni see Super PRO ja pärast trenni No.1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ta küll soovitas kombineerida Whey Lemon Super ja Protein No.1 kuid ma proovin seda varianti, et enne trenni Super PRO ja pärast trenni Protein No.1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, aga noh, kui sa oled huvitatud raha kokkuhoidmisest, siis sa anna aga märku, võin sulle saata selle firma andmed ja aadressi, et kust kohast seda toodet (Super PRO) saada. Võid selle kohta lugeda ja hinnakirja saada jne!

Aga jah, see mis ma kirjutasin on minu nägemuse järgi ja kogemuse põhjal.. eks igal inimesel omad kogemused jne.. ma siin läksin isegi ühe tüübiga väga suurele sõnajalale, sest tema oli vanem ja arvas et just tema nägemused on õiged, mitte minu omad ja see suht nme! Ma leian, et igal inimesel õigus oma arvamusele ja vaadetele! Aga kui sul sellest kasu oli, mis ütlesin, siis võta aga heaks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kombineerid Proteiin No1-te siis pigem selle soja valgu asemel juba Whey lemon super, sest siin varem juttu olnud sellest et soja valguga lihast ei ehita. (isiklikud kogemused küll puuduvad kuid...!?) Manustamise kohapealt niipalju et ühe keha kilogrammi kohta võetaxe keskmiselt 2-2,5g valku ja sama oluline on ka süsivesik mida manustataxe siis vastavalt 3-4g ühe keha kilogrammi kohta. Näit, kui sa kaalud 85kg. siis sinu päevane valgu vajadus on 170 - 212,5g. arvesse võttes et ühe söögikorraga suudab organism omastada kõigest 30 grammi valku, tulex terve see valgu kogus päevaste toidukordade vahel ära jagada, sama kehtib ka süsivesikutega. Loodan et liiga keerulisex ei teinud seda lihtsat asja. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Süsivesikuid tarvita rohkem hommiku ja päevapoole ning kindlasti ka vahetult peale trenni oma valgu joogi sees, et taastaxid sellega oma energia varud, kuid õhtustes toitudes tarvita neid võimalikult vähe, sest siis oht need hommikul kõhupealt leida :) Mõte siis selles, süsivesik=energia, ära tarvita seda rohkem kui päevas ära kasutada suudad!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See tüüp kellega Berdil sõnasõda oli olin mina ja asi ei olnud mitte kogemuste erinevuses vaid selles,et mees läks oma väljaütlemistes minu suhtes liiga räigeks.Need korrad,millal tema valgukoksi joob on õiged,ma lihtsalt väitsin,et päris algajal jõusaalikülastajal hakkab lihas ka ilma nendeta esialgu kasvama,mis puutub aga kogustesse,siis kuna nr.1-i valguprotsent on 86,siis üheks korraks piisab 35grammist pulbrist,sest ülejäänud 10 kused rahulikult peldikus välja,aga kui seda segada veel piimaga,siis arvesta ka neid valke,mis sa sealt saad,400ml-s piimas on kuskil 11g valku ja nagu kaos eespool ütles,siis korraga omastab keha 30grammi.Peale trenni sega pulbrit parem mahla või veega(viimasel juhul söö banaani ka).Mis nüüd vene valku puutub,siis sellest ei tea ma sittagi,aga odavamalt ja peaaegu sama kvaliteetselt kui nr.1-ga on läbi võimalik saada küll.Üks variant on fasti Hera80,hinnad leiad www.fast.ee ja teine variant on Whey8100,hinnad www.powerman.ee.Kui tarvitad viimaseid 2 korda päevas,siis läheb kuuga 2kotti ehk 380-432krooni,mis ei ole just eriti palju.Niipalju võin veel õelda,et soomes kus neid ja ka tai kanet toodetakse on just Fast esikohal.Otsusta ise!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis sa Jann kasutad siis Fasti tooteid, nt. Hera80? No kui ta on pea sama efektiivne, kui No.1 siis miks mitte kasutada soodsamat toodet...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina näiteks võtan No.1-he koksi ainult peale trenni. Panen 2 supilusikatäit suure kuhjaga + 1 teelusikatäis glükoosi. Olen ka 2x päevas proovinud No.1-hte võtta, aga kui tavatoitumine korras, aitab 1hest küll ma arvan ja rahakotile ei mõju ka nii hullusti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kas hera80 on sama efektiivne,kui nr.1,aga ma ütlesin,et kvaliteedi poolest küll fast tai kanest maha ei jää.Arvesta sellega,et selle saidi eesotsas on mehed,kes toovad tai kanet maale,sellepärast käibki siin koguaeg jutt,et just need tooted on kõige paremad,point on selles,et ega see nr.1 mingi imerohi ole,et lihas just selle valguga kohe mühisema hakkab.Sellepärast kasutangi fasti ja whey8100,kuna nende toodete taga seisavad samuti kõvad tegijad eestist,aga hinnad on tunduvalt soodsamad.Kui sulle istub nr.1,siis pane seda,ma räägin sellepärast,et võibolla mõned vennad,kes seda saiti külastavad ei tea,et on ka teisi võimalusi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×