Jump to content
Ott Kiivikas

Juuniorite ja veteranide MM 13-16.11. Poolas,Bialystokis - Mikust lugu tänases Õhtulehes!

Recommended Posts

Pidu hakkab, pidu hakkab pereidekene! :D - lähme siis banketile. Mikule palju õnne ja kordaminekuid edaspidiseks!

Kui muidu kulda ei tule, siis annan Mikule ülesande mõni Venemaa noor fitnessi või bodyfitnessi tüdruk Eestisse tuua.... :o Venemaa hümni mängiti nii nagu oleks Venamaa meistrivõistlustel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kui kummitus siin kommeteerijate seas kuid rikun oma olematut vormi viinaga kuna Eesti ruulib! :D muidu ei võtaks tilkagi! :o

Palju õnne ka siis Juubilarile!

Ning Treener Otile kiitus, kellel on hea õpilane kes on olnud stabiilne ja motiveeritud!

Eestis on minu arust sitaks häid kulturiste kuid enamus näeb välja nägu rammumehed! :D

On lihtne teha trenni, süüa ja magada! Kuid kõige raskem on minu arust se kaalulangetamine enne võistlusi! Ning teha seda niimoodi et oled maailmas kolmas ( ja seda ka sellepärast et kuskil k.radi poolas on mingi keskerakonna efekt) on tublitulemus!

Respect!

Olge siis ikka motiveeritud ning tehke trenni!

Rebane two!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulin banketilt, karupoeg Mikk juba magab. Olgu öeldud, et seda teemat võistlustest on täna vaadatud üle 11000 korra, see näitab kuidas teie kaasa elasite ja kuidas tõenäoliselt välismaalt seda teemat jälgiti. See peaks minu hinnangu kohaselt ka ühe päeva - ühe teema foorumi vaatamise rekord olema, tipphetkedel MM ja EM on päevas ühte foorumi teemat vaadatud 5- 6000 korda, nüüd topelt rohkem, see on supertulemus! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleksin juba unustanud, esimese päeva järel oli Mikk samade punkitega 1-2 (vastavalt 8 punkti), teine päev hindas teine paneel ja vaatasin erinevate kategoooriate punkte ja oligi teisi kategooriaid, kus esikoht vahetus järgmine päev kolmanda vastu, sest hindasid teised kohtunikud. Samade punktide puhul saab maksvusele see kumbalevõistlejale on antud rohkem kõrgemaid kohti, st. seda ei loe protokollist välja, kuid ei ole välistatud, et Mikk avapäeva juhtis. Teine päev hakkab puhta lehepealt, esimese päeva punktid arvesse ei lähe. Teisel päeval olid punkitd 1 koht 23, 2 koht 25 ja kolmas 43, st. Topinka võitis napilt esikoha, Mikk oli kindlalt kolmas.

Tegelikult pole paha ka teadmine, et avapäeva järel olid sa maailamameister! :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siis ei jää meil muud ule, kui eelmise aasta voitjate järgmi grimm valida :o

Ma ei ole kull eriline spetsialist, kuid voitja alakeha oli ulakehaga vorreldes täielikult proportsioonist väljas, kuigi proportsiooni peetakse ju nii tähtsaks.

Paraku olen ka mina näinud kulturistis, et kohtunikud on voitja juba ära määranud enne voistluse algust. Ei taha kull nii moelda, kuid tundub.

Igaljuhul edu ja kordaminekuid edaspidiseks.

see peaks olema raudreegel igal tiitlivoistlusel, et esimene dopingukontrolli ja igaks juhuks ka 2-lt ja 3-lt proov. neid kasutada juhul, kui esimene jääb vahele.

See on ikka eriline naljakoht, et visatakse koigi vahel loosi.

Niikaua ei ole motet uldse midagi rääkida dopinguvastasest voitlusest, kui voitjalt proovi ei voeta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju õnne sportlasele ja treenerile. Suur töö on tehtud, kuid pikk tee on veel minna. Jõudu selle tee läbimisel.

Just need järgmised sammud on need, mida on kõige raskem astuda. Samas on mulje jäänud, et tegemist on väga sihikindla, tahtejõulise ja targa sportlasega - see on ühtlasi garantiiks, et need sammud saavad astutud!

Miku puhul on sama effekt nagu tema treeneril. Kui vaadata pilte, kui riided seljas või kaalumisel ilma pingutamata ja grimmita, siis polegi nagu väga võimas. Teine asi on siis, kui nad on laval, justkui kameelionid.

PS! Siin on korduvalt tehtud viiteid dopingule konkurente silmas pidades, selline suhtumine on siin valdav mistahes suurvõistluse puhul. See on häiriv ja kindlasti ei ole see tulevikutegijaid motiveeriv. Mõtlen siin seda juttu eraldi masinaklassidest vms. Minu arvates on Koovit, Ott ja Raudsepp tõestanud, et saab ka ilma, kui väga tahta! Täiesti arusaamatuks ja loogikavastaseks on viited, mida on tehtud Miku konkurentide suunal. Antud juhtumil oli ju Miku lihasmass suurim ja tema puhul oleme veendunud, et tema on puhas!!! Miks me siis ei suuda uskuda sellesse, et Mikust väiksema muskulatuuriga sportlased on saavutanud selle puhta tööga?

Muudetud kasutaja paprica poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:o

PS! Siin on korduvalt tehtud viiteid dopingule konkurente silmas pidades, selline suhtumine on siin valdav mistahes suurvõistluse puhul. See on häiriv ja kindlasti ei ole see tulevikutegijaid motiveeriv. Mõtlen siin seda juttu eraldi masinaklassidest vms. Minu arvates on Koovit, Ott ja Raudsepp tõestanud, et saab ka ilma, kui väga tahta! Täiesti arusaamatuks ja loogikavastaseks on viited, mida on tehtud Miku konkurentide suunal. Antud juhtumil oli ju Miku lihasmass suurim ja tema puhul oleme veendunud, et tema on puhas!!! Miks me siis ei uskuda sellesse, et Mikust väiksema muskulatuuriga sportlased on saavutanud selle puhta tööga?

Olen eelkõnelejaga täpselt ühel nõul. Lisaksin, et kuidagi imelik on vaadata seda nö. "pärast kaklust rusikatega vehkimist" ja "laskmata karunaha jagamist" mis toimus siin teemas, kui ka Oti viimasel võistlusel

Muudetud kasutaja runts poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tubli(Y)

Usun, et Mikk on pigem kulturist kui klassik, proportsioonid jne, sealt ka koht ma usun..

Klassikud olid suured samuti, kuivemad kindlasti. Piltide põhjal vähemalt.

Edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×