Jump to content
j6ujunn

Elustiil.

Recommended Posts

Terv!

Tahtsin kysida,et kas elustiil mõjutab ka lihase arengut..sellesuhtes et kas aktiivne elustiil on kasuks või lihas kasvab vähema liikumisega rohkem.Eeldades et treeningkoormus on mõlema elustiili puhul sama.Loodan et saite aru :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

Tahtsin kysida,et kas elustiil mõjutab ka lihase arengut..sellesuhtes et kas aktiivne elustiil on kasuks või lihas kasvab vähema liikumisega rohkem.Eeldades et treeningkoormus on mõlema elustiili puhul sama.Loodan et saite aru :D

Kui jõusaali jaoks aega jätkub, toitumine korras ja üle ei treeni :huh: Milleks sul seda lihast nii väga vaja, kui tunned rõõmu aktiivsest elust. Läheb ehk kauem aega ainult :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Katabolismi tekitab igasugune tegevus, mis kulutab energiat(lihase glükogeenivarud vähenevad, samuti muud ained) ..eriti kataboolsesse seisundisse läheb organism kui teha jõutrenni ..sest seal otseselt lõhutakse lihasrakke. Seetõttu on väga tähtis peale trenni saada tagasi kulutatud energia(võimalikult ruttu!) ning hunnikuga valku, et keha läheks vähegi anaboolsesse seisundisse :D. Ning seda ka pärastpoole, ka järgnevatel päevadel, tuleb süüa süüa süüa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Katabolismi tekitab igasugune tegevus, mis kulutab energiat(lihase glükogeenivarud vähenevad, samuti muud ained) ..eriti kataboolsesse seisundisse läheb organism kui teha jõutrenni ..sest seal otseselt lõhutakse lihasrakke. Seetõttu on väga tähtis peale trenni saada tagasi kulutatud energia(võimalikult ruttu!) ning hunnikuga valku, et keha läheks vähegi anaboolsesse seisundisse :D. Ning seda ka pärastpoole, ka järgnevatel päevadel, tuleb süüa süüa süüa...

seega koguaeg söömine=anabolism??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugsein siis välja et vähem aktiivsem eluviis mõjub paremini,seega ei tööle :D

samas vaadake Otti!Vähe aktiivne elu ja kõik saab tehtud ja areneb ka lihas jõudsalt.

Muudetud kasutaja j6ujunn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ka kogenud, et puhkuse ajal oli kõige rohkem jõudu ja jõu areng parem. Kui vahel päevas mitusada km maha sõita ja vahepeal midagi füüsilist ka teha, see väsitab küll ja pärast mingit rasket harjutust (näit. kükk) tehes on tunda, et jõudu lihtsalt pole nii palju kui tavaliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

elustiili kuulub ka igal nv-l peod ja joomised :D siis küll mõjutab... Ma arvan, et ma ise oleks ka juba suurem, kui ma ei tarbiks alkohoolseid jooke ja sööks korralikult reede ja laupäev...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×