Jump to content
Rain 6 kanget

Ülekaaluliselt võeti vastsündinu ära

Recommended Posts

Enne rasedust kaalus 40-aastane inglanna 146 kilogrammi. Pere viieaastase lapse kehakaal on 25,4 kilogrammi, 13-aastane poeg kaalub 101 kilogrammi ja 11-aastane poeg 76 kilogrammi.

Ma ei saa aru miks vanemad teevad oma lastega nii.

Muudetud kasutaja musmusmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toitumine toitumiseks, aga mina leian, et ikka omaenda last - liha ja verd ei tohiks nüüd küll käest ära võtta. Sellist õigust ei tohiks küll kellegil olla. Kuskil peab mingi piir jooksma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumine toitumiseks, aga mina leian, et ikka omaenda last - liha ja verd ei tohiks nüüd küll käest ära võtta. Sellist õigust ei tohiks küll kellegil olla. Kuskil peab mingi piir jooksma.

No mida siis teha, kui ema konkreetselt hävitab oma laste elusi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumine toitumiseks, aga mina leian, et ikka omaenda last - liha ja verd ei tohiks nüüd küll käest ära võtta. Sellist õigust ei tohiks küll kellegil olla. Kuskil peab mingi piir jooksma.

kui ema oma last näljutab kas siis peaks ka sellest mitte välja tegema,sest see on tema lihast ja verest laps?

Ameeriklased kahjuks. Lapsedki lähevad sellise toitdu peal hukka.

"Suurbritannias võtsid lastekaitseametnikud ühelt ülekaaluliselt emalt ära ta paari päeva vanuse lapse. "

Muudetud kasutaja dirty scorpion poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kardan, et midagi keneetilist seal küll olla ei saa, muidu ei oleks ju lapsi ära võetud!

Eriline optimist. Ega selliste aktsioonide taga nüüd mingit hullu ajupotentsiaali küll ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mida siis teha, kui ema konkreetselt hävitab oma laste elusi?

Huvitav kyll, kes meil need ideaalsed vanemad on? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun küll, et oli piisavalt põhjust, miks laps sellelt emalt ära võeti, mitte, et ülesöötmine oleks hullem kui näljutamine, aga lapse tervisele mõjub ilmselt sama halvasti, lihtsalt surm ei pruugi tulla kohe, vaid näiteks kui laps 10- aastasena kehalise tunnis südamerabanduse saab, sellepärast, et vanemad on ta rasva söötnud... Ju siis oli seal peres olukord siiski parandamatult hull.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma usun küll, et oli piisavalt põhjust, miks laps sellelt emalt ära võeti, mitte, et ülesöötmine oleks hullem kui näljutamine, aga lapse tervisele mõjub ilmselt sama halvasti, lihtsalt surm ei pruugi tulla kohe, vaid näiteks kui laps 10- aastasena kehalise tunnis südamerabanduse saab, sellepärast, et vanemad on ta rasva söötnud... Ju siis oli seal peres olukord siiski parandamatult hull.

Me ju ei tea kas just vanemad söötsid või oli asi milleski muus. Kui teaks kuidas kasuperedes lastega lood on, siis võiks juba arvamust avaldada.

Üldiselt on läänelikus demokraatias tendents, et laps on riigi oma ja vanematel mingit sõnaõigust ei ole. USAst on päris koledaid teemasid kuulda olnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

11-aastane poeg 76 kilogrammi.

Väga hull - ma kaalun praegu ka vähem kui see 11 aastane poeg! :P

Kui ema oma lastest hoolib siis see on talle heaks motivatsiioniks kaalu langeteda ja oma lapsed tagasi saaada! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne rasedust kaalus 40-aastane inglanna 146 kilogrammi. Pere viieaastase lapse kehakaal on 25,4 kilogrammi, 13-aastane poeg kaalub 101 kilogrammi ja 11-aastane poeg 76 kilogrammi.
Ma ei saa aru miks vanemad teevad oma lastega nii.

11 ja 13 aastaste kaal on kindlasti liialt suur, aga minu arust 5-aastase kohta 25 kg pole midagi hullu. Eks oleneb ka kas on alles äsja 5-aastaseks saanud või on kohe 6-seks saamas. Olen ise 6-aastase lapse isa (1,5 kuud tagasi sai 6) ja poiss kaalub 24 kg. Ma usun, et kui ka 1,5 kuud tagasi (kui veel 5-aastane oli) oleks 25 kg kaalunud, poleks see midagi hullu olnud. Täna issi mõõtis üle pika aja huvi pärast biitsa ümbermõõtu ja poiss tahtis ka mõõta, tema biits oli täpselt pool issi omast: 21 cm. :P:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Täna issi mõõtis üle pika aja huvi pärast biitsa ümbermõõtu ja poiss tahtis ka mõõta, tema biits oli täpselt pool issi omast: 21 cm. :P:D

Vaat et poisist maha ei jää kui kasvama hakkab. Kui tal on biits 30cm siis sul peab olema 60 :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Me ju ei tea kas just vanemad söötsid või oli asi milleski muus. Kui teaks kuidas kasuperedes lastega lood on, siis võiks juba arvamust avaldada.

Üldiselt on läänelikus demokraatias tendents, et laps on riigi oma ja vanematel mingit sõnaõigust ei ole. USAst on päris koledaid teemasid kuulda olnud.

Jah...kole ja m6istusevastane.

Peab olema mingi muu p6hjus. On peresid, kus lapsi ahistatakse aastaid ja keegi ei v6ta midagi ette.

Ma eelistaks kyll omada r66msameelset ja heasydamlikku paksukest oma seltskonnas, kui mingit murtud isiksusega normaalkaalus kaaskodanikku.

...aga vaat kehakaal ju paistab silma...muud ei n2e ja mida ei n2e, seda pole olemas. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×