Jump to content
Urm

Kahevõitlus ja toitumine

Recommended Posts

Tere

Paluks siis abi teadjamatelt meestelt siin foorumis. Sai omal ajal tegeletud kah jõusaaliga 2a ning sellest ajast ikka omajagu veel meeles, kuidas toituda peale trenni, enne trenni jne jne. Nüüd on juba oma aastakene ja peale tegeletud Taipoksiga ning peale trenni joogina olen tarvitanud siis sellist sheiki mis koosneb kohupiimast(1 pakk vähe rasvast vaniljekohupiima)+piima(umbes 300-400ml)+Banaan+greip,apelsin,kiivi vms juurde. Siiamaani olen nagu suht sellega hakkama saanud, kuid viimasel ajal olen hakanud mugavuse ja toimimise mõttes vaatama jälle toidulisandite poole. Ehk siis oma jõusaali aegadel sai kasutatud erinevaid valke, kreatiini, glutamiini jne preparaate. Nüüd tegeledes taipoksiga tekkis mul küsimus, et mida ja kui palju sööma peaks, kuna tegemist ei ole enam lihaste otsese kasvatamisega ja pigem oleks vaja vastupidavust ja plahvatuslikust. Siin E-poes ringi kolades olen aru saanud, et kõige sobilikum oleks vast RECO-2?. Isiklikult tundub mulle, et selles natuke liiga vähe valku(tahaks lihast kah ikka nati :)) ja arusaamatuks jääb ka see, et kui palju seda korraga tarvitama peaks. Ühesõnaga olan avatud soovitustele ja pakkumistele teadjamate poolt. Sry kui kirjavead sees:)

Ette änades

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Kuna taipoks on ikka raske aeroobne trenn siis see kulutab kaloreid päris kõvasti. Kui soov kasvada siis ma soovitan peale trenni mõnda massilisajat , näiteks Serious Mass

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna taipoks on ikka raske aeroobne trenn siis see kulutab kaloreid päris kõvasti. Kui soov kasvada siis ma soovitan peale trenni mõnda massilisajat , näiteks Serious Mass

Mina jälle ütleksin täielikult "EI" massilisajatele, kui treeniksin ainult taipoksi. Serious Mass kasvatab tõesti massi, kuid suurelt jaolt rasvaarvelt, milleks seda tarvis on taipoksijal? Mina võtaksin ise valgu, lisaks kreatiini ja süsikad ja kogu muusika.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna taipoks on ikka raske aeroobne trenn siis see kulutab kaloreid päris kõvasti. Kui soov kasvada siis ma soovitan peale trenni mõnda massilisajat , näiteks Serious Mass

Kõigele lisaks oled veel toitumisspetsialist ka? Lahe! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Nojah... mille alla liigitaksid siis selle... ja kas mu nõuanne oli siis halb ? Minuteada üks korralik taipoksi trenn peaks kõvasti kaloreid põletama... niisiis soovitasin massilisajat kui ta tahab kasvada. Lihaste kasvamiseks on vajalik ju tarbida rohkem kaloreid kui kulutad. Sparrimine jms. on vägagi raske aeroobne minu teada. Parandage mind kui eksin siis.

Muudetud kasutaja Capo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nojah... mille alla liigitaksid siis selle... ja kas mu nõuanne oli siis halb ? Minuteada üks korralik taipoksi trenn peaks kõvasti kaloreid põletama... niisiis soovitasin massilisajat kui ta tahab kasvada. Lihaste kasvamiseks on vajalik ju tarbida rohkem kaloreid kui kulutad. Sparrimine jms. on vägagi raske aeroobne minu teada. Parandage mind kui eksin siis.

ma siis parandan, kuna sa nii kenasti palusid :D ta on ikkagi anaeroobne pigem

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu meelest ei olnud küll midagi valesti öeldud. ei näe, et sinu kommentaar antud teemale oleks põhjendatud..

Kui küsija eesmärgiks on vastupidavus ja plahvatus, siis on õige massilisajat peale trenni kummutada? Raske aeroobne taipoks? Kõik on õige?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõigele lisaks oled veel toitumisspetsialist ka? Lahe! :D

Iseenesest on massilisaja tegelikult väga hea taastumisjook, eriti kui kasutada pool portsu. Ärge unustage ka seda et massilisajal ja massilisajal vahe.

1:3 valkude ja sysikate suhtega massilisaja pool portsu sobib kasv6i kergej6ustiklasele v suusatajale.

M6nel inimesel on nimelt just see häda, et peale pikka trenni saab liiga VÄHE sysikaid, näiteks ma lasen lahest peale trenni 1L mahla (140g sysikaid) valgujoogile lisaks, vahest ei lase midagi..

Rääkimata sellest, et oleneb ka inimtyybist ja ainevahetuse kiirusest.

Niiet ärge pange massilisajat ainult pekilisamise patta, 6igesti kasutades on ta siiski ok toode..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohati kipub siin nii olema, et kõige rumalamad on samal ajal ka kõige lärmakamad. Siin mitmes teemas on vingutud, et moderaatorid teevad liiga. Veel kõvemini peaksid moderaatorid liiga tegema kui eilne "kas valk on steroid vä?"-vennike annab täna kõikidele ja kõikidel aladel nõu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iseenesest on massilisaja tegelikult väga hea taastumisjook, eriti kui kasutada pool portsu. Ärge unustage ka seda et massilisajal ja massilisajal vahe.

1:3 valkude ja sysikate suhtega massilisaja pool portsu sobib kasv6i kergej6ustiklasele v suusatajale.

M6nel inimesel on nimelt just see häda, et peale pikka trenni saab liiga VÄHE sysikaid, näiteks ma lasen lahest peale trenni 1L mahla (140g sysikaid) valgujoogile lisaks, vahest ei lase midagi..

Rääkimata sellest, et oleneb ka inimtyybist ja ainevahetuse kiirusest.

Niiet ärge pange massilisajat ainult pekilisamise patta, 6igesti kasutades on ta siiski ok toode..

Ma ei rääkinud tegelikult üldse sellest, et kas massilisaja on hea või halb jne Juhtisin tähelepanu järjekordsele antud kasutaja lahmivale nõuandele, kus ta isegi ei viitsi läbi lugeda, mida küsija tahab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui enda loogika poole pealt seda asja vaadata siis tõepoolest sobiks ka massilisaja ju trennijärgseks joogiks näiteks mass2 (valk: 36g ja süsivesik: 49, 100g kohta), minu välja pakutud RECO2 (valk:32 ja süsivesik:59g, 100g kohta). Sellised massilisajad nagu Muscle+ ilmselt ei annaks sellise effekti vast. Aga no ega siis taastumiseks ei ole ainult ju valku ja süsivesikuid vaja ikka sinna juurde ka erinevaid mineraale(Kaltsium, magneesium,Naatriun jne), glutamiini, vb kreatiini(ei ole kindel kas see sellise treeningu juures kasu annab) ja teisi. Mis oleks kõige optimaalsem segu trennijärgseks taastumiseks samal ajal kasvatades lihast kergelt?. Näiteks kas kreatiin annaks tulemust taipoksi treeningul?. Kretiin mõjub küll plahvatuslikult ja annab jõudu juurde jõusaalis, tean seda omast käest aga kas ta ennast sellise treeningu juures kah õigustab? tänud vastuste eest muide

Muudetud kasutaja Urm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vahet pole tegelt mida valid; kas reco 2 või mass2 või hoopiski serious mass. ära seda valgukogust niivõrd palju vaata ( umbes et reco2-s on vähe valku- täitsa piisavalt on selle ala puhul :D ) . lihased tulevad vägisi ise , kui õigesti trenni teed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×