Jump to content
jaan1

Kimberi Klubi uus jõusaal avati Pärnu uues spordihallis

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

17. Oktoober avas Kimberi Klubi Pärnu Uues Spordihallis kaasaegse ja avara jõusaali!

Saal on avatud tööpäeviti 8.00 - 22.00 ja nädalavahetusel 10.00 - 21.00

Hinnakiri on sama mis kesklinna Kimberi Klubis. Treener ( Ain Kimber IV kategooria) on kohal E K R 16.00 - 19.00

NB! Kimberi Klubi kaardiga on võimalus külastada kõiki kolme Kimberi Klubi saali; Hospidali 3 Pärnus, Pärnu Spordihallis Riia mnt.129 ja Paide Spordihallis Aiavilja 1.

Kõik huvilised on tere tulnud uudistama ja saali katsetama!

...

kas kellegil pilte ka uuest spordisaalist on?

ise plaanin nädala lõpu poole alles uudistama minna.

Muudetud kasutaja jaan1 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tahtsin ülevaadet saada mis seal head on. viimasel ajal tehakse meil siin enamustest asjadest fotoreportaaž.

arvatavasti pole ma ainus kes selle saali vastu huvi tunneb :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hetkel pole kõik masinad kohal, seega sa piltidest ülevaadet ei saakski... Eilse hommikuse seisuga on seal olemas surumispingid (hor., neg., pos.), hack-kükk, jalapress, masin nelipea ja hamstringi treenimiseks, Smith, plokid üla- ja alatõmbeks, ristivedu, hantlid, kükivõimalus, Scott, kõhupingid... kardioseadmetest hetkel 2 Concepti ja 2 ratast. Võib-olla veel midagi, mis ei meenu hetkel.

Aga masinapark täieneb peagi, tulema pidavat veel õlapink, lähendaja/eemaldaja, liblikas ja hunnik kardioseadmeid (ellipsid, horisont. rattad jne), varbsein jne. Ei mäleta kõike, mis Ain ette loetles :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tahtsin ülevaadet saada mis seal head on. viimasel ajal tehakse meil siin enamustest asjadest fotoreportaaž.

arvatavasti pole ma ainus kes selle saali vastu huvi tunneb :)

Olemas on:

Surumis pingid(Negatiivse, positiivse ja horis. kaldega), sõudeergomeetreid 2, 2 ratast, Smithi Puur, Preacher pink koos kangiga, Kõhupink, Jalgade tõste pink koos rõõbaspuu käetugedega, ATG Kükimasin(Tegelt on ta rohkem vist hack-masina nime all - igatahes üks paganama hea jalamasin..), jalapress, jalgade kõverdus masin, jalgade sirutus masin, suur plokisüsteem koos lõuatõmbe kohaga, sõudmis masin lailihasele, ploki alla tõmbe masin, hantleid 50kg+(Ei uurinud täpselt aga viimane raskus mis silma jäi oli üle 40 kindlalt), kükkimiseks westside kükikang koos hoidmise kohaga.

Tip-top saal, : )

<edit>

No näed, Jackie jõudis ette :)

Muudetud kasutaja Goleteral poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ooo, väga hea! Mul on Kimberi kuukaart olemas, eks tuleb see uuem jõusaal ka ära proovida. Mõlemad jõusaalid on mu kodust enam-vähem sama kaugel, üks ühel pool teine teisel pool. Kord lähen siis ühele poole ja kord teisele poole. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×