Jump to content
4Qlimax

Valgulisand 24/7

Recommended Posts

Tere kaasfoorumlased, eriti spetsialistid, kui tarvitada valgukontsentraati nt. 4 korda päevas, iga kord ammutades sellest 30gr valku, kas see on sama täisväärtuslik nagu nt. kohupiima süües ? Kui jah, kas siis tuleks kasutada vadakuvalku või kaseiini, hoopistükis nende segu ? Juurde peaks ostma ka BCAA aminohappeid ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Muide tehti yks huvitav katse.

Käis asi kuidagi umbes nii, et yhte hiirte gruppi toideti ainult piimaga, ja teist valgu, rasva, pisikese hulga sv ja mineraalidega.

Teise testgrupi hiired surid ära vitamiinipuuduse t6ttu.

Minumeelest väga hea näide iseloomustamaks ainult valgupulbrist toitumist.

(ehk siis kohupiimas peaks vist mingi hulk vitamiine veel olema, valgupulbris vist enam pole, kui just lisatud pole, parandage ka kui eksin)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

irw, milleks on vaja nii palju keemiat sisse süüa ja seda 4x päevas, mõttetu keemia koormab neere? aga kvaliteedi suhtes peaks ikkagi parem olema, kuid "keemialihast" pole vaja kellegil.Aga vadakut siis hommiku,peale trenni,kaseiini õhtuti.BCCA on igas valgulisandid sees, oleneb kui palju, pole vaja juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Amarillo postist ma ei saa nüüd midagi eriti aru. Kas proteiinipulbrist saab "keemialihase" ja pole mõtet võtta nii palju?? Ja siis ütled, et hommikul, peale trennni ja enne magamaminekut võiks võtta samas?

Muudetud kasutaja Wire poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pulber on ikkagi keemia. Mina soovitaks max 1x päevas juua valgujooki, muidu võivad tekkida neeru jamad.

Pastöriseeritud ja homogeniseeritud poepiim on hullem keemia kui kvaliteetne külmtöödeldud valgupulber.

Ja millised neerujamad siis täpselt ? Ma siiani pole mingit veenvat infot leidnud (tervete inimeste kohta).

Oota ja kes see oli kes tahtis 24% BCAA-sid sisaldavale vadakuvalgule BCAA-sid lisada ? :D

Vadakuvalgu põhieelis on odavus ja lahustuvus. Parimaid tulemusi on valgusheikidest andnud ikka kaseiinid. Nende kahe segu võiks teoreetiliselt veel parem olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb tarvitatavast lisandist. Enamik odavaid vadakupulbreid sama täisväärtuslikud ilmselt ei ole. Toidukordade asendamiseks soovitaks ma vadaku asemel aeglasema imendumisega valku: kaseiini või kaseiini ja vadaku segu. Paremad segud sisaldavad muidugi ka munavalge valku jms. Need oleks juba põhimõtteliselt sama täisväärtuslikud, vähemalt aminohappelise koostise poolest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1x päevas piisab valgu võtmisest puruna ( äärmisel juhul isegi 2x päevas võib võtta puruna )

aga rohkem mina küll ei võtaks!

Söö parem täisväärtuslikku toitu nende pulbrite asemel! :D

Muudetud kasutaja LaurL poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nt. Tippsprinter Maurice Greene laksis 3x päevas proteiini jooki. Ja vat kus lippas, ei olnud tal neeruhädasid ega miskit. :D

ja aga algaja Keldi Vallo tarbis üle ja jäi neerudest ilma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pulbrist jäävad vajalikud vitamiinid, mineraalid saamata. Pulbris lisaks veel tehislikud lõhna ja maitseained, mis on kah paras mürk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pulbrist jäävad vajalikud vitamiinid, mineraalid saamata. Pulbris lisaks veel tehislikud lõhna ja maitseained, mis on kah paras mürk.

sa siis räägid, et mujal toidus pole lõhna-, maitse- ja värvaineid juurde lisatud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pulbrist jäävad vajalikud vitamiinid, mineraalid saamata.

Tohoh ?

Pulbris lisaks veel tehislikud lõhna ja maitseained, mis on kah paras mürk.

Poepiim on ka "mürk" aga kõik joovad :D

Ja kui valmistoitudeks läheb, siis on juba paras hullumaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

Ma arvan et näiteks kui sööd 3x päevast korraliku kvaliteetset toitu , (hommik lõuna õhtu ) ja vahepalana võtad 2x päevas 30g valgupulbrit siis on ju päris normaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere kaasfoorumlased, eriti spetsialistid, kui tarvitada valgukontsentraati nt. 4 korda päevas, iga kord ammutades sellest 30gr valku, kas see on sama täisväärtuslik nagu nt. kohupiima süües ? Kui jah, kas siis tuleks kasutada vadakuvalku või kaseiini, hoopistükis nende segu ? Juurde peaks ostma ka BCAA aminohappeid ?

Ma arvan, et kui päevas 4 X sheiki juua, siis läheb kõht kinni, vms seedimishäda tekib. Kui kaseiini koguaeg sooleseina küljes hoida pikka aega, siis võib-olla see soolestik läheb rikki kuidagi pikapeale? Samas kosmoses nii vist toitutaksegi, et juuakse sheiki koguaeg tuubist, ja kui neil midagi tervisega pole, siis võib-olla jah ei olegi see halb kui pulbrist elada vaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
irw, milleks on vaja nii palju keemiat sisse süüa ja seda 4x päevas, mõttetu keemia koormab neere? aga kvaliteedi suhtes peaks ikkagi parem olema, kuid "keemialihast" pole vaja kellegil.Aga vadakut siis hommiku,peale trenni,kaseiini õhtuti.BCCA on igas valgulisandid sees, oleneb kui palju, pole vaja juurde.

Tee endale selgeks mis on "keemia". Neerude koormamisest - ülisuured kogused valku koormavad neere, selle koguse võid saada ka munast ja kodujuustust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan et näiteks kui sööd 3x päevast korraliku kvaliteetset toitu , (hommik lõuna õhtu ) ja vahepalana võtad 2x päevas 30g valgupulbrit siis on ju päris normaalne.

Ma olen haritum ja söön rohkem kui 3 korda päevas, valgukontsentraatide kohta uurin sellepärast, et saaks vahepeal midagi meelepärasemat süüa, mitte ainult teatud toite. Teiseks vadakuvalk pulbri kujul on odavam kui tarbida kohupiima ja mune vajalikus koguses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olen haritum ja söön rohkem kui 3 korda päevas

Massikasvatamiseks muuseas on 3x optimaalne, selle kohta on üks uuring ka tehtud. Dieediks on vähemalt tavalise menüü peal rohkem kordi hea, näljatunne on väiksem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Massikasvatamiseks muuseas on 3x optimaalne, selle kohta on üks uuring ka tehtud. Dieediks on vähemalt tavalise menüü peal rohkem kordi hea, näljatunne on väiksem.

Kas ma peaks nüüd siis hakkama sööma 3x päevas ja üle 1500kcal ja 70g valku korraga?? MIDA IGANES!! Sa nüdü panid küll päevale punkti.....

EDIT: Kui neid iga päev sigivaid uuringuid uskuda, oleks ammu kõik (mõtte)maailm peapeale pööratud kulturistidel ja muudel inimestel.

Muudetud kasutaja emmimees poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas ma peaks nüüd siis hakkama sööma 3x päevas ja üle 1500kcal ja 70g valku korraga?? MIDA IGANES!! Sa nüdü panid küll päevale punkti.....

I know I'm THAT good.

EDIT: Kui neid iga päev sigivaid uuringuid uskuda, oleks ammu kõik (mõtte)maailm peapeale pööratud kulturistidel ja muudel inimestel.

Parem uuringuid kui 30 aastat vanu müüte. Sellele siin on lihtne seletus uuringus järgi kontrollitud füsioloogilise mehhanismi näol ka olemas. Lihas lihsalt kaotab tundlikkuse pidevale ühtlasele aminohapete tasemele veres. Ükskõik kui kõrgele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui iga päev nende sheikide vahepalaks ka korralikult liha süüa, siis miks mitte. Üldiselt naturaalselt kasvatatud valk beats pulbrid igas olukorras iga kord, olenemata, mis siinsed spetsialistid väidavad. Seda võite küsida nii arstidelt kui ka bioloogia õpetajatelt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui iga päev nende sheikide vahepalaks ka korralikult liha süüa, siis miks mitte. Üldiselt naturaalselt kasvatatud valk beats pulbrid igas olukorras iga kord, olenemata, mis siinsed spetsialistid väidavad. Seda võite küsida nii arstidelt kui ka bioloogia õpetajatelt.

Ma kaldun siiski arvama, et sheigist ja lihast ei saa k6ike eluks vajalikke. Seda enam, et jutt käib ilmselt mingist tavaliselt vadakuvalgust, mitte mingist 1000kr/kg

Ja ärge tulge mulle vitamiinijuttu ajama. On ka muid asju peale toitainete, vitamiinide ja mineraalide.

Igal juhul paneb normaalne toitumine AINULT valgupulbrist+1toiduainest toitumisele ära.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×