Jump to content
maxcar

VALIMISED !

Recommended Posts

Äraostmine pidude, jookide, pastakate, kondoomide jne. Usun , et on joodikuid keda on ära ostetud. Aga ei saa seda 100% väita.

Pidudega? Mismoodi? Helistan Savisaarele ja küsin peo korraldamiseks raha? :lol: Aga tõsiselt. Kuidas pidudega ära ostetud?

Ja pastakatega ära ostmine. Kamoon.. Keda ostetakse pastakatega ära? Ärge nüüd arvake et ma mingi Keskerakonna pooldaja olen :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Irw mul naisele topiti eile Sõpruse silla peal roosiõis pihku ...mingi keskerakondlane oli. Loodavad lillede, kartuli ja puuhalgudega inimesi ära osta ...suured heategijad välja tulnud - kuradi seakari.......

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pidudega? Mismoodi? Helistan Savisaarele ja küsin peo korraldamiseks raha? :lol: Aga tõsiselt. Kuidas pidudega ära ostetud?

Ja pastakatega ära ostmine. Kamoon.. Keda ostetakse pastakatega ära? Ärge nüüd arvake et ma mingi Keskerakonna pooldaja olen :D

No ma ei ela tallinnas aga reformierakond tegi peo ja joogid välja ning mingi erakond oli veel niiet. Minu arust on see ära ostmine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No jahm mis präegu viga. Riigis kehtib Demokraatia.. aga vaata kui sa valimas ei käi ja kõik vaatavad et see mõttetu on väga lihtne tekkida Diktatuuril ja see pole enam ültse nii roosiline :lol: (Ja mõnele kes ei tea mis asi on

"Diktatuur", siis see on ühe inimese valitsemine Nt. olid Diktaatorid A.Hitler(Saksaamaa) ja J.Stalin(venemaa)

Singapuris valitseb kah diktatuur.Samas on tegemist ühe kõige kõrgema elatustasemega riigiga maailmas ...

Pinochet'i Chiilis oli kah diktatuur,tänu millele on seal tänapäeval Lõuna-Ameerika kõige arenenum majandus.Või võtame Hiina ...

Kas hakkame järeldama,et diktatuur tagab kõrge elatustaseme ja majandusarengu, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga rahvas valib ikkagi lubatuste järgi ju. :S

Räägi enda eest..

Ma küll ei saa öelda, et kõik tuttavad lähevad sellepärast valima just keskerakonda, et nad puuhalu saavad selle eest. Haritud rahvas kes suudab oma peaga mõelda ja saavad poliitikast aru, ei vali lubaduste järgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägi enda eest..

Ma küll ei saa öelda, et kõik tuttavad lähevad sellepärast valima just keskerakonda, et nad puuhalu saavad selle eest. Haritud rahvas kes suudab oma peaga mõelda ja saavad poliitikast aru, ei vali lubaduste järgi.

Haritud rahvas võtab puuhalud ja valivad keda tahavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks Keskerakond ikka võidab, siis Reform, IRL ja muud pudinad otsa. Ise valisin ID-kaardiga juba ammu ära, ma suht poliitikakauge, aga kuna Laar on alati mulle sümpaatne olnud, siis seekord IRL. Lubadustest ainult nii palju, et nägite, mis juhtus Solarisega- oli ju vaja enne valimisi kindlasti valmis saada...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×