Jump to content
mees232

kas 22a hilja?

Recommended Posts

Terv!

Olen 22a mees,tahtsin kysida et kas selles vanuses on juba hiljaks jäänud et ehitada märkimisväärset lihasmassi peale.Et kui präegu alustan,siis on ikka veel ok ja mitte hilja?või enamus ''suurem'' areng on vaid 15-18a sees(teismeeas)?

Seda siis võtta arvesse kehaehitamisega.

Muudetud kasutaja mees232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin julgen isegi mina sõna võtta ja öelda, et ei ole hilja, kuna ise alustasin tõsist tegevust aasta tagasi ja arengut on märgata küll :(

Vanus hetkel 28.

see on kyll meeldiv kuulda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhimõtteliselt olen ikka elus sporti teinud varasemas nooruses tublisti.Aga kahjuks ''korralikku''sporti pole teinud 3 a ja seetõttu on naq uuesti alustamine :(

Tuleb tuttav ette, 22selt ei peaks sa muret küll tundma, et ei ole arengut.

Anna aga tuld!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teoreetiliselt võid veel mr olümpiaks isegi saada :(

kuidas nii kas keegi on selles vanuses hakanud tegelema?

Olen naq kuulnud et enamus tippudest on alustanud 15-18

Muudetud kasutaja mees232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas nii kas keegi on selles vanuses hakanud tegelema?

Valitsev Mr. Olympia Jay Cutler hakkas ka alaga tõsisemalt tegelema alles ~20 aastasena.

Kõik on võimalik, kui ise usud ja sellesse panustad. Kui sa juba ette mõtled, et ega vist ei ole võimalik...ega siis imesid ei juhtu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Täitsa paras aeg

Mina hakkasin 22 vaikselt tegelema, 23 aastaselt vaatasin tõsisemalt ja nüüd 24sena on asi aina tõsisemaks läinud. Tulemusi kah natuke nagu märkaks.

Mr. Olympia poole ei sihi :( Lihtsalt vaja kontoris kogunenud rasvamägesid veidi asisemaks muuta. Ainuke jama, et kui sa rutiini ei talu võib raskeks minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kulturism kui selline on õnneks ''vanade meeste'' ala rohkem just selles mõttes ,et küllaltki vanalt (tippspordi mõttes)20-25 alustades võib veel päris kaugele jõuda.näiteks kerejõustikus ning eriti sportvõimlemises oleks lootusetult hiljaks jäädud.loomulikult leidub ka üliandekaid kes suudavad kiirelt paari aastaga 10-15a töö ära teha kuid need on siiski pigem erandid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

Olen 22a mees,tahtsin kysida et kas selles vanuses on juba hiljaks jäänud et ehitada märkimisväärset lihasmassi peale.Et kui präegu alustan,siis on ikka veel ok ja mitte hilja?või enamus ''suurem'' areng on vaid 15-18a sees(teismeeas)?

Seda siis võtta arvesse kehaehitamisega.

Nii ei saagi midagi tehtud kui on selline suhtumine ,et kas olen liiga vana või on liiga hilja:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×