Jump to content
Beljo

Mis arvate selliset asjast?

Recommended Posts

Enda kogemusest niipalju, et minu naine on suhteliselt pika kasvu (175) ja siiani väga õnnelik, et saab minuga koos olles kontsad alla panna, ilma et peaks põdema hakkama. Ise 187. Õllekas ei häiri (tema väitel), kui just üle püksivärvli ei ripu.

Ja Jrx nõustudes, väljapeetud enesekindlus on täies mahus kõige atraktiivsem asi üldse (nii meeste kui naiste puhul)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tangoks küll, aga kooseluks mitte alati!

Ma tean küll, et tahad öelda nüüd, et olen solvunud ja kibestunud?

Kuid ei, lihtsalt kogenud ja pettunud!

Kullakene, meil on olnud k6igil oma otsingute ja pettumuste aeg. ;)

Eks me kasva ja arene elu jooksul ja meie valikud muutuvad ka vastavalt sellele.

"Kinni" ei tohi minna, tuleb ikka ja j2lle anda v6imalust nii enesele kui ka teistele.

Saladuskatte all ytlen, et empaatiav6ime on yks v2gev v2rk :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kullakene, meil on olnud k6igil oma otsingute ja pettumuste aeg. ;)

Eks me kasva ja arene elu jooksul ja meie valikud muutuvad ka vastavalt sellele.

"Kinni" ei tohi minna, tuleb ikka ja j2lle anda v6imalust nii enesele kui ka teistele.

Saladuskatte all ytlen, et empaatiav6ime on yks v2gev v2rk :D

Tänud sulle Aile, mul läks tuju veel paremaks :D

Ja kus juures empaatiaga pole mul kunagi probleeme olnud, seda on isegi üleliia :D

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hmm, väga huvitav teema on siin üles võetud. Teema algatuses oli välja toodud väga mitmeid legende pumbatud lihastest jne. Paljud usuvad siiralt, et kulturistid on aastaringselt hullult soonilised ja et nad peale oma keha treenimise millegi muuga ei tegele ja siis tuleb üllatusena, kui selgub, et lisaks spordile on olemas ka kindel amet ja veel mitmeid hobisid nagu fotograafia, kalastamine jne. Üldiselt on nii, et ole sa tänapäeval kas atleet või ärimees, kui naine otsustab ükspäev sarvi maha jooksma hakata, siis ei ole midagi teha. Tavaliseks on saanud, et paarid pärast mitmeaastast kooselu laiali lähevad ja eks on siin ka suur roll igasugustel üheöösuhteid ja armukesi propageerivatel seebiooperitel, mida eesti naised suure rõõmuga vaatavad(ja õpivad). Muidugi ei tee üldistusi, on erandeid. Elu ongi selline... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud sulle Aile, mul läks tuju veel paremaks ;)

Ja kus juures empaatiaga pole mul kunagi probleeme olnud, seda on isegi üleliia :D

Minu mees saab 65 aastaseks (st elukogenud...) ja tema ytleb, et k6ik mehed, kes v2idavad, et nad m6istavad naisi, kas ei tea, millest nad r22givad v6i valetavad :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu mees saab 65 aastaseks (st elukogenud...) ja tema ytleb, et k6ik mehed, kes v2idavad, et nad m6istavad naisi, kas ei tea, millest nad r22givad v6i valetavad ;)

Tundub tõsi olevat. Kuid eks see ole vica-versa: ega naised mehi kah üdini mõista. Väga oluline näib asja juures olevat, et üks oskab oma soove teise jaoks vajalikuks muuta (vajalikuna näidata).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, tänapäeval paneb suureltjaolt raha asja paika - kes kellega käib ;)

parandaks siiski väheke. alati ei pane asju raha paika ja kohe kindlasti mitte enamjaolt. Kui arvata, et elame vaid materiaalses maailmas, siis eksime rängalt. jah, raha annab turvatunde, kuid... Elus on olemas palju muudki, mis loevad: oskus kuulata teist inimest, oskus tunda, mida teine tunneb, lohutada ka siis, kui öeldakse, et midagi pole lahti, üllatada inimest positiivselt väikeste asjadega, olla toeks rasketel hetkedel. Neid asju raha eest ei saa. minu lühike elukogemus näitab just eeltoodu vajadust.

Vend Vähile vastuseks - tänapäeval jah vaadatakse seebikaaid ja omatakse üheöösuhteid ja armukesi oma kaaslase kõrvalt. kuid kas see ajab lahku, paneb siiski paika omavaheline kokkulepe ja oskus andestada ning inimest edasi usaldada. me keegi ei või väita, et kaaslane kuulub vaid sinule. ei ta kuulub iseendale ning meil kõigil on elus vaid üks tähtsaim ülesanne - OLLA ÕNNELIK. kui seda ei suuda sina oma partnerile pakkuda, siis on sinu kohustus kõrvale astuda ja aidata teisel ja lõppkokkuvõtteks ka endal õnnelik olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lugesin ühte raamatut ja seal oli selline jutt:

Üldiselt meeldib naisele, kui mees on temast vähemalt mõne cm. võrra pikem ning tugeva kehaehitusega, naisest suurem, kuid ta ei tohiks olla paks. Pikk ja tugev mees tekitab turvatunde, mis on üks naise põhivajadusi. Mehele tuleb kasuks olla kena, kuid mitte ülepingutatud iluleedi ega massiivsete lihastega atleetvõimleja. Viimane viitab eneseimetlusele ja eneseimetlajel ehk nartsissistil on kalduvusi suhelda inimestega selleks, et teised neid imetleksid. Aga naine vajab, et teda peetakse ilusaks...

Kuidas siinsetel meelstel siis naistega läheb ja mis te arvate üldse sellest?

;)

Loe õigeid raamatuid. Sellistele küsimustele soovitan lugeda seda:

http://www.scribd.com/doc/1949390/How-to-M...Beautiful-Women

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
parandaks siiski väheke. alati ei pane asju raha paika ja kohe kindlasti mitte enamjaolt. Kui arvata, et elame vaid materiaalses maailmas, siis eksime rängalt. jah, raha annab turvatunde, kuid... Elus on olemas palju muudki, mis loevad: oskus kuulata teist inimest, oskus tunda, mida teine tunneb, lohutada ka siis, kui öeldakse, et midagi pole lahti, üllatada inimest positiivselt väikeste asjadega, olla toeks rasketel hetkedel. Neid asju raha eest ei saa. minu lühike elukogemus näitab just eeltoodu vajadust.

Vend Vähile vastuseks - tänapäeval jah vaadatakse seebikaaid ja omatakse üheöösuhteid ja armukesi oma kaaslase kõrvalt. kuid kas see ajab lahku, paneb siiski paika omavaheline kokkulepe ja oskus andestada ning inimest edasi usaldada. me keegi ei või väita, et kaaslane kuulub vaid sinule. ei ta kuulub iseendale ning meil kõigil on elus vaid üks tähtsaim ülesanne - OLLA ÕNNELIK. kui seda ei suuda sina oma partnerile pakkuda, siis on sinu kohustus kõrvale astuda ja aidata teisel ja lõppkokkuvõtteks ka endal õnnelik olla.

Lastel yritatakse piirata teleka vaatamist.

Ma ytlen ausalt...ka t2iskasvanule on see aju surm. Lugege parem raamatuid.

Rain 6 kanget... Elatakse koos t6esti nende momentide p2rast, mil "syda l88b yhes taktis". Minu jaoks on r66mu jagamine palju t2htsam...ja iga yhega ei ole jagatud r66m kahekordne.

Usaldus on aga v2ga t2htis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mina olen veel noor "tatikas" :D ma tean suhetest vähe. Hetkel olen olnud koos juba poolteist aastat. Kõrvalepõikeid pole olnud. Aga lugesin, et kõrvalepõikeid, üheöösuhteid, magamist kellegi teisega tehakse sellep. et midagi on suhtes puudu. Alati saab andestada, rääkida asjad läbi milles oli põhjus. Vaevalt keegi lihtsalt uudishimust kellegi teisega magada tahab, aga on ka selliseid ma tean... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vend Vähile vastuseks - tänapäeval jah vaadatakse seebikaaid ja omatakse üheöösuhteid ja armukesi oma kaaslase kõrvalt. kuid kas see ajab lahku, paneb siiski paika omavaheline kokkulepe ja oskus andestada ning inimest edasi usaldada. me keegi ei või väita, et kaaslane kuulub vaid sinule. ei ta kuulub iseendale ning meil kõigil on elus vaid üks tähtsaim ülesanne - OLLA ÕNNELIK. kui seda ei suuda sina oma partnerile pakkuda, siis on sinu kohustus kõrvale astuda ja aidata teisel ja lõppkokkuvõtteks ka endal õnnelik olla.

Et siis nagu saad oma abikaasalt suguhaiguse (hea, et mitte HIV positiivse veel) ja oled õnnelik? Et nagu nii või? See on tagasihoidlikumaid näiteid... Üldiselt sellel teemal ei viitsi ma pikemalt sõna võtta. Eks igal inimesel on oma kogemused ja tõekspidamised. Andestage ja kui veab, siis saate teinekord juba nii mõnusalt, et enam ei tõuse ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu mees saab 65 aastaseks (st elukogenud...) ja tema ytleb, et k6ik mehed, kes v2idavad, et nad m6istavad naisi, kas ei tea, millest nad r22givad v6i valetavad :D

Ma pole isegi mõelnud selle peale, et ehk ma nüüd mõistan neid :D . Lootusetu case ;)

Näiteks kui sulle tundub juba mõnda aega, et naisterahvas võib olla sinust huvitatud ja sa otsustad siis ise esimese sammu teha ja asjast avameelselt rääkida, siis selgub aga, et kus sa sellega. Ta lihtsalt üli-giga-super sõbralik jne. Krt läks puusse, nojah mis seal ikka, juhtub ka parematel.

No nii, läheb siis aega mööda ja jälle selline olukord. Mida teha mõtled? Ah nagunii jälle üli-giga-super sõbralik jne.

Aga ei, kus sa sellega. Seekord läheb siis veits kauem aega ja siis ta nähvab sulle umbes, et mida sa ootad, kas sa siis ei saanud aru, et huvitun sinust.

No proovi siis neid naisi mõista või nendest aru saada??? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pole isegi mõelnud selle peale, et ehk ma nüüd mõistan neid :P . Lootusetu case :(

Näiteks kui sulle tundub juba mõnda aega, et naisterahvas võib olla sinust huvitatud ja sa otsustad siis ise esimese sammu teha ja asjast avameelselt rääkida, siis selgub aga, et kus sa sellega. Ta lihtsalt üli-giga-super sõbralik jne. Krt läks puusse, nojah mis seal ikka, juhtub ka parematel.

No nii, läheb siis aega mööda ja jälle selline olukord. Mida teha mõtled? Ah nagunii jälle üli-giga-super sõbralik jne.

Aga ei, kus sa sellega. Seekord läheb siis veits kauem aega ja siis ta nähvab sulle umbes, et mida sa ootad, kas sa siis ei saanud aru, et huvitun sinust.

No proovi siis neid naisi mõista või nendest aru saada??? :D

Heh, paistab et meil on palju ühist. Ütlen omaltpoolt et selliste inimestega tasub igasugune suhtlemine lõpetada, muidu tekib pikapeale olukord kus 'meeldivus' muutub vihkamiseks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh, paistab et meil on palju ühist. Ütlen omaltpoolt et selliste inimestega tasub igasugune suhtlemine lõpetada, muidu tekib pikapeale olukord kus 'meeldivus' muutub vihkamiseks

Raske olukord... Kuhu see s6prus siis ikkagi j22b? Kas tundub teile p2ris v6imatu?

See "tilline" lugu...no mehed tahavad ju olla kytid ja kui neile ikka meeldib see olukord...siis see ka kestab. Keegi v2gisi ju ei sunni t2navaid puhastama?

"Tilli6rritajaks" ei oska ennast lugeda :( Kyll olen ma suur semutseja. Mulle inimesed yldreeglina meeldivad, olenemata soost. Tunnistan, et yksikuna oldud ajal v6is tekkida probleeme, kuid....kui oled avalikult n8 h6ivatud, on tunduvalt rahulikum.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh, paistab et meil on palju ühist. Ütlen omaltpoolt et selliste inimestega tasub igasugune suhtlemine lõpetada, muidu tekib pikapeale olukord kus 'meeldivus' muutub vihkamiseks

Jah eks seda ühisust on meil paljudega.

Ja tõsi ta on, et armastusest vihkamiseni ja vastupidi on vaja ainult ühte hetke.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh, paistab et meil on palju ühist. Ütlen omaltpoolt et selliste inimestega tasub igasugune suhtlemine lõpetada, muidu tekib pikapeale olukord kus 'meeldivus' muutub vihkamiseks

"Ainus konstant sinu läbikukkunud suhetes oled sina." :(

Ja ma arvan, et "armastusest vihkamiseni on vaja ainult ühte hetke" on bollocks... siuke asi saab juhtuda ainult siis kui see kõik on enamasti alles "sinu peas" ja sa teist inimest ei tunne.

Minu jaoks on üsna mõeldamatu, et ükskõik mis jamaga mulle kallis inimene hakkama saaks (eeldusel, et ärme nüüd kriminaalkoodeksi karmimatesse otsetesse läheme), et ma teda laksust "vihkama" hakkaks. Ma võibolla vihkaks hetkes seda mida ta tegi. Ma võibolla otsustaks, et ma ei taha temaga enam mingil tasandil tegemist teha. Aga teda vihata? Loobuda teatud mõttes armastamast (ühiseid kogemusi, ajalugu)? Mis mõtet sellel oleks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja ma arvan, et "armastusest vihkamiseni on vaja ainult ühte hetke" on bollocks... siuke asi saab juhtuda ainult siis kui see kõik on enamasti alles "sinu peas" ja sa teist inimest ei tunne.

Minu jaoks on üsna mõeldamatu, et ükskõik mis jamaga mulle kallis inimene hakkama saaks (eeldusel, et ärme nüüd kriminaalkoodeksi karmimatesse otsetesse läheme), et ma teda laksust "vihkama" hakkaks.

Ära kunagi ütle kunagi???

Armastus ja vihkamine võivad läia ka käsikäes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära kunagi ütle kunagi???

Armastus ja vihkamine võivad läia ka käsikäes.

Keegi siin v2itis, et tal olevat empaatiav6imet liigagi palju... :( M6istmine juba iseenesest v2listab inimese vihkamise.

Ei ole v6imalik vihata inimest, me v6ime vihata tegu :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ära kunagi ütle kunagi???

Armastus ja vihkamine võivad läia ka käsikäes.

Ma ei öelnudki kuskil kunagi:)

Ma arvan, et kui armastus ja vihkamine käsikäes käivad, siis on see iseenda emojamapundar, mis tuleb endas ise lahti harutada ning teisel inimesel on sellega üsna vähe pistmist:)

Aga noh, inimestel on endal kalduvus elu teha märgatavalt keerulisemaks kui vajalik:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi siin v2itis, et tal olevat empaatiav6imet liigagi palju... :D M6istmine juba iseenesest v2listab inimese vihkamise.

Ei ole v6imalik vihata inimest, me v6ime vihata tegu :P

Armastuses ja sõjas on kõik lubatud ja võimalik ning empaatiavõime on seal kahjuks kerge kaduma, eriti siis kui su süda on miljoniks killuks!!

Selles suhtes olen sinuga enam-vähem päri, et tegu on see mida tegelikult vihkad ja sa lihtsalt ei suuda seda uskuda, et ta seda tegi!

Aga se kõik on liiga keeruline.. oeh :(

PS! mul on vist aeg lõpetada siin!

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

W. Churchill ütles, et edu on liikumine ebaõnnestumiselt ebaõnnestumisele kaotamata entusiasmi (sealjuures muidugi järeldusi tehes). ka suhetes võib seda lauset võtta. ma ei tunne isiklikult ühtki inimest, kellel kunagi poleks mingi suhe purunenud või kes poleks haiget/petta saanud (ise sealhulgas). öeldi ju ka siin kellegi poolt, et ainus konstant oled sina ise. sa saad vaid ise muutuda ja paraneda ja õppida ennast ning peamiselt teist inimest paremini tundma. Iga lahkuminek on raske, aga mina ei suuda vihata ühtki inimest, kes minu on jätnud, kuigi nad on teinud tollel hetkel mulle palju haiget. Minii osa jääb ikka seda inimest kalliks pidama ning halvad mälestused kipuvad õnneks ununema ning kui kohtad kunagi ammust armastust, siis on teda ikkagi hea näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Armastuses ja sõjas on kõik lubatud ja võimalik ning empaatiavõime on seal kahjuks kerge kaduma, eriti siis kui su süda on miljoniks killuks!!

Selles suhtes olen sinuga enam-vähem päri, et tegu on see mida tegelikult vihkad ja sa lihtsalt ei suuda seda uskuda, et ta seda tegi!

Aga se kõik on liiga keeruline.. oeh :(

PS! mul on vist aeg lõpetada siin!

Mida see tähendab, et süda on miljoniks killuks? See ei ole mõeldud küsimus loomulikult foorumis vastamiseks, aga kas sa ise oled istunud maha ja üritanud sellises olukorras aru saada, et mis täpselt juhtus ja miks sa tunned nii nagu tunned nign mis see täpselt on mida sa tunned?

Mitte ainult armastuses ega sõjas pole kõik võimalik:) Kõiges on kõik võimalik. Tõenäosuslik. Ja tõenäosusega peame üritama arvestada. Ning aru endale andma, kui teame liiga vähe (s.t. peaaegu alati:).

Ja miski pole liiga keeruline. Eriti veel inimsuhetes:P "It might not be EASY but it is SIMPLE."

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×