Jump to content
Beljo

Mis arvate selliset asjast?

Recommended Posts

Lugesin ühte raamatut ja seal oli selline jutt:

Üldiselt meeldib naisele, kui mees on temast vähemalt mõne cm. võrra pikem ning tugeva kehaehitusega, naisest suurem, kuid ta ei tohiks olla paks. Pikk ja tugev mees tekitab turvatunde, mis on üks naise põhivajadusi. Mehele tuleb kasuks olla kena, kuid mitte ülepingutatud iluleedi ega massiivsete lihastega atleetvõimleja. Viimane viitab eneseimetlusele ja eneseimetlajel ehk nartsissistil on kalduvusi suhelda inimestega selleks, et teised neid imetleksid. Aga naine vajab, et teda peetakse ilusaks...

Kuidas siinsetel meelstel siis naistega läheb ja mis te arvate üldse sellest?

;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin nagu jah sellest sisemisest vajadusest polegi juttu??

Ja veel muidugi see, et kui naine ennast meigib on kõik OK.

Aga kui mees oma välimuse eest hoolitseb, siis on kohe nartsissist??

Muudetud kasutaja Lexusl poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

einoo, seal oli veel juttu musklitest jne :D raamatu nimi "Kuidas sind mind mõista" peelgiraamat

seal on muidugi iseloomust jt. ka juttu muidugi. Huvitav raamat suhteliselt soovitan lugeda ;) Aga mehed vaadake et liiga suureks ei paisuta end muidu naisi enam ei saa :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mõni naine on tõesti ainult peast p**der ja näost puuder ;)

Kindlasti leidub ka naisi kellele meeldivad Jay Cutleri sarnased musklimehed. :D

Muudetud kasutaja Aimuu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vaevalt, et siis mees meeldib, siis meeldibki see krõbisev just, mehest vaadatakse mööda:D

Lihtsalt jube on näha noort,vormikat ja kena naisterahvast mingi peeretava paksmaoga koos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga naine vajab, et teda peetakse ilusaks...

Naised jah imetlevad julgust ja neil on üsna suur tähelepanu vajadus.

Keha eest hoolitsemine aitab sul end enesekindlamalt tunda ja ei pruugi olla seotud enda imetlemisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeldib küll ja kuidas veel, kui seda va krabisevat on!

Räägivad need, kes mängu mängida ei oska / julge / taha.

Kui sellise suhtumisega oled, et "naised ainult raha vaatavad" ja no "mina pole ju mingi rikas" siis see viitab sellele, et enesekindlusega tsipa probleeme.

Olge uhked selle üle, mida teil on pakkuda ja arendage seda/ennast üldiselt, mitte ärge virisege selle üle, mis teistel on või pole. Kui see tehtud on, siis ei tule elus puudust ei armastusest ega rahast:)

Väljapeetud enesekindlus on vist kõige suurem turn-on üldse nii palju kui ma naistega rääkinud olen.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise usun, et need naised, kes väidavad, et pigem olgu õllekõht kui suured lihased, ma usun, et nad lihtsalt ei ole katsunud oma kätega lihastes mehi.

Ise ka väljas käinud ja naiste poolt olen ikka positiivset vastukaja saanud.

Ilmselt on see ütlus lihtsalt üks müüt.

;):D:D

Nii, et kallid naisukesed, väike üleskutse teile, enne kui oma otsuse teete katsuge ikka kõik mehetüübid üksipulki läbi.

Et siis ei tekiks ahvatlust, kui juba sõrmus sõrmes :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise usun, et need naised, kes väidavad, et pigem olgu õllekõht kui suured lihased, ma usun, et nad lihtsalt ei ole katsunud oma kätega lihastes mehi.

Õige - lihased tulevad ja lähevad, aga õllekõht jääb. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Meeldib küll ja kuidas veel, kui seda va krabisevat on!

Tangoks on ikka kahte vaja ja probleemistik on ju tunduvalt sygavam.

Kui ikka inimest ennast ei ole...siis kama kaks, kui valjult ta krabiseb...naised jooksevad ikka minema.

Umbes sama...nagu ma v2idaks, et ma olen endale mehe ostnud. No mida ma selle ostetud sisutu mehega ikka teen p2ev p2eva j2rel?

Kui inimesed sobivad, siis see k6ht ei h2iri, kui ei sobi...ei aita mitte miski krabisev ega k6lisev.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise usun, et need naised, kes väidavad, et pigem olgu õllekõht kui suured lihased, ma usun, et nad lihtsalt ei ole katsunud oma kätega lihastes mehi.

Ise ka väljas käinud ja naiste poolt olen ikka positiivset vastukaja saanud.

Ilmselt on see ütlus lihtsalt üks müüt.

;):D:D

Nii, et kallid naisukesed, väike üleskutse teile, enne kui oma otsuse teete katsuge ikka kõik mehetüübid üksipulki läbi.

Et siis ei tekiks ahvatlust, kui juba sõrmus sõrmes :D

Hmm... :D

Naiste puhul ei loeta suurt kogemustepagasit heaks tooniks ;) ...kuid seilasime, teame.

Inimsoo parandamine (yksk6ik, mis suunas...kas lihaselisemaks v6i targemaks) ei s6ltu pikemas perspektiivis yksikisiku tahtest. ...ja see on v2ga positiivne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
einoo, seal oli veel juttu musklitest jne :D raamatu nimi "Kuidas sind mind mõista" peelgiraamat

seal on muidugi iseloomust jt. ka juttu muidugi. Huvitav raamat suhteliselt soovitan lugeda ;) Aga mehed vaadake et liiga suureks ei paisuta end muidu naisi enam ei saa :D

See on see mingi vabaaine raames 2-3 tudengi arvamustel (igale küsimusele) kirjutatud raamat?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

turvatunne on üks, mida mõlemad pooled vajavad. mis just parajasti turvatunde allikaks on, see on minu arvates täiesti erinev. kas selleks on kehaehitus või siis va krabisev, see on inimeseti väga erinev. Hea, kui mõlemad eksisteerivad koos. naiste huvi materiaalselt kindustatud meesterahva vastu (naised, vaielge palun vastu), tuleneb tõenäolislt sellest, et nad tunnevad ennast turvaliselt. see näitab, et mees suudab perekonda üleval pidada ja järglasi üles kasvatada ja toetada. See on alateadikult meesterahva jahipidamise oskuse väljendus praeguses maailmas. Tänapäeva elus võib küll naine olla raha sissetooja, aga siiski, eelistatud olukorras on mehed, kellel on nii kehaehitus kui ka kindlustatus. See viimane ei tähenda muidugi seda, et lihtsalt inimestevaheline keemia ei loeks nagu midagi. ka see peab olemas olema. Enamikule minu tutvusringkonnas olevatele naistele ei meeldi need Cutleri moodi mehed, liialt soonilised ja üles pumbatud. Samas, keskmisest jämedamad vormis käsivarred, V-kujuline selg ja kummis rind ning õllekõhu mitteomamine meeldib neile kõigile. Paneb järele vaatama, nagu mehi paneb järele vaatama liivakellakujulise kehaga naisterahvas. näitab mehele, et suudab väga hästi järglasi ilmale tuua. Pole midagi teha, inimene on siiski ikkagi loom ja tema puhul kehtivad samad loodusseadused nagu ka loomariigis, me suudame neid osaliselt kontrollida, aga toimemehhanismid jäävad siiski samadeks, mis loomadel (tugevaim isane saab emase).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
turvatunne on üks, mida mõlemad pooled vajavad. mis just parajasti turvatunde allikaks on, see on minu arvates täiesti erinev. kas selleks on kehaehitus või siis va krabisev, see on inimeseti väga erinev. Hea, kui mõlemad eksisteerivad koos. naiste huvi materiaalselt kindustatud meesterahva vastu (naised, vaielge palun vastu), tuleneb tõenäolislt sellest, et nad tunnevad ennast turvaliselt. see näitab, et mees suudab perekonda üleval pidada ja järglasi üles kasvatada ja toetada. See on alateadikult meesterahva jahipidamise oskuse väljendus praeguses maailmas. Tänapäeva elus võib küll naine olla raha sissetooja, aga siiski, eelistatud olukorras on mehed, kellel on nii kehaehitus kui ka kindlustatus. See viimane ei tähenda muidugi seda, et lihtsalt inimestevaheline keemia ei loeks nagu midagi. ka see peab olemas olema. Enamikule minu tutvusringkonnas olevatele naistele ei meeldi need Cutleri moodi mehed, liialt soonilised ja üles pumbatud. Samas, keskmisest jämedamad vormis käsivarred, V-kujuline selg ja kummis rind ning õllekõhu mitteomamine meeldib neile kõigile. Paneb järele vaatama, nagu mehi paneb järele vaatama liivakellakujulise kehaga naisterahvas. näitab mehele, et suudab väga hästi järglasi ilmale tuua. Pole midagi teha, inimene on siiski ikkagi loom ja tema puhul kehtivad samad loodusseadused nagu ka loomariigis, me suudame neid osaliselt kontrollida, aga toimemehhanismid jäävad siiski samadeks, mis loomadel (tugevaim isane saab emase).

Saan kommenteerides toetuda hetkel ainult oma mehe v2itele... Meil k6igil on ego, mis tahab "toituda". Osad mehed on enesekindlad, sest nad on 2rilises plaanis edukad. Perioodid, kus nende rahal on suurem tootlikkus, on nad ka r66msamad ja enesega rohkem rahul ja vastupidi.

Pole hullemat asja, kui ebakindel ja enesega mitte rahul olev inimene, olenemata soost.

Turvatunnet tahavad t6esti m6lemad, nii mehed kui naised. Me v6iksimegi arendada teemat Mis paneb mehe tundma ennast kodus turvalisena.

Minu mehe v2itel olevat suur asi, kui inimene, kelle k6rval te hommikul 2rkate on heatujuline hoolimata varajastest tundidest ja tunneb r66mu ka v2ikestest asjadest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tangoks on ikka kahte vaja ja probleemistik on ju tunduvalt sygavam.

Kui ikka inimest ennast ei ole...siis kama kaks, kui valjult ta krabiseb...naised jooksevad ikka minema.

Umbes sama...nagu ma v2idaks, et ma olen endale mehe ostnud. No mida ma selle ostetud sisutu mehega ikka teen p2ev p2eva j2rel?

Kui inimesed sobivad, siis see k6ht ei h2iri, kui ei sobi...ei aita mitte miski krabisev ega k6lisev.

Tangoks küll, aga kooseluks mitte alati!

Ma tean küll, et tahad öelda nüüd, et olen solvunud ja kibestunud?

Kuid ei, lihtsalt kogenud ja pettunud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×