Jump to content
TANK

Vasakut biitsepsit vaja kõrgemaks.

Recommended Posts

Lugu selline et vasak biits (just välimine pea) jääb paremast maha. Ja vaja sümmeetria jaoks järgi aidata. Biitsa ma pole kunagi eriti treeninud (mul on rohkem massi vaja ja ei hakka väikeste lihaste peale aega raiskama) kasvavad ise kompleksharjutusi tehes...

kava on selline (harjutused valin enesetundest ja vajadusest vastavalt välimusele):

E. Rind, Õlad

N. Selg, Jalad (vahel Jalad ja siis Selg)

Mida nüüd teha??

* Kas teen eelkurnamist vasakule biitsale?

n. teen mõned seeriad biitsa enne selga?

mida ja kui palju soovitate?

* Või teha pärast selga biitsa mõned seeriad?

mida ja kui palju soovitate?

* Äkki nii enne kui pärast?

mida ja kui palju soovitate?

* või hoopis teha biitsa rinna/õla päeval enne või pärast?

Vaja on kasvatada 1...1,5 cm ümbermõõtu just välimise pea arvelt. Kõik soovitused ja nõuanded on teretulnud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lihtsalt keskendu vasakule biitsepsile ja ongi kõik. tulemused võivad lausa hämmastavad olla. you can do anything you put your mind to. 1 - 1.5 cm nii lihtsalt ei käi. puhta lihasmassi arvelt võib see isegi ca poole aasta - aasta küsimus olla. kui biitsa pole kunagi treeninud siis arvata on et ega ta eriti ei arene. kõike tuleb teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tjah... õige jutt Marekult - suhtumist tuleb muuta... Tänasest panin ta kasvama.... Treenin rohkem ja söön rohkem ja ei jäta muud võimalust talle kui kasvama hakata.

Mis puutub biitsa kasvu, siis on parem just kompleks harjutustega ette läinud... Ma vist rakendan selja harjutustes paremat rohkem...

Nii täna sai tehtud 5 seeriat hantlit enne ja pärast selja trenni. Ja biitsa sai tehtud kangiga 10 seeriat. (vasak sai kokku 20 seeriat). Eks näis kaua ta taastub ja kas hakkan 1 või 2x nädalas tegema....

Siiski kuidas keskenduda just välimise pea kõrgusele??? Kuidas hantlit hoida et kõige rohkem just välimise pea kõrgust mõjutaks???

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×