Jump to content
zxcvb

Jõusaalis käimine

Recommended Posts

Olen nüüd kuu aega jõusaalis käinud ja käin 2 korda nädalas. Hakkasin mõtlema, et kui ma kunagi kava vahetan siis mul ei oleks võimalust üle 2 korra nädalas jõusaalis käia. Ega 2 korda nädalas väheks ei jää tulevikus?

Mingit kulturismi eesmärki pole, lihtsalt tahan vormi hoida ja lihaseid kasvatada. Vanust 15.

Muudetud kasutaja zxcvb poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nüüd kuu aega jõusaalis käinud ja käin 2 korda nädalas. Hakkasin mõtlema, et kui ma kunagi kava vahetan siis mul ei oleks võimalust üle 2 korra nädalas jõusaalis käia. Ega 2 korda nädalas väheks ei jää tulevikus?

Mingit kulturismi eesmärki pole, lihtsalt tahan vormi hoida ja lihaseid kasvatada. Vanust 15.

Käin ka tavaliselt 2 (vahest 3) korda nädalas jõusaalis ja nii juba viimased seitse kuud. Vormis saad ennast kindlasti hoida, lihas kasv on nagu ta on(mitte just märkimisväärne :blink: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen nüüd kuu aega jõusaalis käinud ja käin 2 korda nädalas. Hakkasin mõtlema, et kui ma kunagi kava vahetan siis mul ei oleks võimalust üle 2 korra nädalas jõusaalis käia. Ega 2 korda nädalas väheks ei jää tulevikus?

Mingit kulturismi eesmärki pole, lihtsalt tahan vormi hoida ja lihaseid kasvatada. Vanust 15.

Kui on korralik universaalkava ja 2 päeva järjest ei käi vaid näiteks esmaspäev-neljapäev, siis saab enam-vähem hakkama. Aeroobset trenni soovitan ka kindlasti vahelduseks. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah see oleks ka võimalus, et 1 trenn kodus teha, mul mingid hantlid isegi olemas. Ei hakka uut teemat tegema aga küsin, et kaua algajate kava tuleb täpsemalt teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegelikult võid ju ka täiesti ilma jõusaalita teha ning raskusteta.samas kui sind huvitab ikkagi saalis treenimine siis paar korda nädals täielikult lihasgrupid läbi teha on ka ju varjant.mõnele sobibki nii paremini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×