Jump to content
Bert

Härra Kalmusele

Recommended Posts

Lp. härra Kalmus!

Mul oli küll väike ehmatus, kui kuulsin sellest Teie intsidendist. Pidevalt igal pool räägitakse sellest, et miks tegi jne. Kõik ütlevad oma arvamuse. Mulgi on omad arvamused ja seisukohad, kuid ma ei levita neid - tahtsin just Teilt enne küsidda ise, et miks te tarvitasite diureetikumi? Mis oli teie sihtmärk?Loodan et olete nõus vastama!

Ette tänades ja jõudu soovides.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

:) Selge.. siit ma sain vastuse kätte! Aga ma olen päris kindel, et varsti saate Teie kindlasti absoluutseks Eesti meistriks! Aga kas Teil on siis nüüd 2 aastat võistluskeeldu? Samas, selle ajaga saate ju ennast korralikult üles pumbata. Te ju ei pea siis nö. "võistluseelseid kuivatusi" oma kehaga tegema ja saate järjepidevalt treenida.

On ka veel selline küsimus, et kas Te siis ei arvestanud, millal see doping Teie kehast välja läheb?

Edu Teile igastahes! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rohkem muud ei küsigi. Mina olen 33 ja meil ongi üsna raske mõista teineteise tegemisi. Kui mina sind veel, siis sinul mind vist päris raske.? Aga muidu saad ikka asjale pihta küll ja tänan heade soovide eest. EDU sullegi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võibolla ei ole see õige koht kust küsida, kuid mulle mulle kui mitte eriti informeeritud inimesele jäi selgusetuks: kas ülalmainitud 2a on reaalne?? Või on sellest üldse vara rääkida?

Kindlat meel soovides

D.A

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×