Jump to content
j6ujunn

kinnisidee?

Recommended Posts

Terv!

Mis teha kui kehaaerendamine hakkab kujunema kinnisideeks?Jälgin toitumist ja treeningut minuti täpsusega.Pidu ei pane ja hoidun paljudest asjadest.Tunne et asi hakkab käest minema.Kas kellegil on sama juhtunud?Lihase areng lihtsalt nii meeldib et elan selle nimel :blink: ..aga ikkagi,mis soovitate kinniidee puhul :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

Mis teha kui kehaaerendamine hakkab kujunema kinnisideeks?Jälgin toitumist ja treeningut minuti täpsusega.Pidu ei pane ja hoidun paljudest asjadest.Tunne et asi hakkab käest minema.Kas kellegil on sama juhtunud?Lihase areng lihtsalt nii meeldib et elan selle nimel :blink: ..aga ikkagi,mis soovitate kinniidee puhul :P

Kaua sul see juba kinnisidee on olnud? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
paps küll arvab et panen söögile liiga palju rõhku,enamus nende toite ei söö,söön oma kana rinda :blink:

Võin nüüd eksida, aga kas sinu kaal mitte ei olnud 130 kilo kandis ning pikkuseks 180-190cm? Kusagilt on sellisena need andmed meelde jäänud. Andesta, kui puusse panen. Kui mul on õigus, siis on hea kui oled järjepidev ning suudad oma kavasid jälgida.

Inimene võib kõigest jääda sõltuvaks - näiteks täpselt samamoodi trennist. Sellel on sama effekt, nagu mõnel narkootikumil. Kindlasti on paljud siin tundnud, et peale trenni on ülimalt hea olla ning jube keeruline on mõni trenn vahele jätta, isegi kui oled haige või enesetunne ei luba trenni minna.

Ühesõnaga, teretulemast sõltlaste sekka.

Tere, olen Taavi ning olen trennist sõltuvuses :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võin nüüd eksida, aga kas sinu kaal mitte ei olnud 130 kilo kandis ning pikkuseks 180-190cm? Kusagilt on sellisena need andmed meelde jäänud. Andesta, kui puusse panen. Kui mul on õigus, siis on hea kui oled järjepidev ning suudad oma kavasid jälgida.

Inimene võib kõigest jääda sõltuvaks - näiteks täpselt samamoodi trennist. Sellel on sama effekt, nagu mõnel narkootikumil. Kindlasti on paljud siin tundnud, et peale trenni on ülimalt hea olla ning jube keeruline on mõni trenn vahele jätta, isegi kui oled haige või enesetunne ei luba trenni minna.

Ühesõnaga, teretulemast sõltlaste sekka.

Tere, olen Taavi ning olen trennist sõltuvuses :blink:

krt kust sa teadsid :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igasse asja tuleb mõistusega suhtuda. Elus on peale spordi muidki tegevusi. 70 aastasena mõtlete oma elule järgi ja avastate, et see kinnisidee mitte kuhugi ei viinud. Lihased kadunud, keha nõrk, liigesed haiged ja ka teie nimi on ammu unustatud. Parem arendage ennast mitmekülgselt. Lisaks spordile tehke veel midagi kasulikku - midagi, mis jääb teiega terveks eluks. Õppige, lugege raamatuid, nautige elu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igasse asja tuleb mõistusega suhtuda. Elus on peale spordi muidki tegevusi. 70 aastasena mõtlete oma elule järgi ja avastate, et see kinnisidee mitte kuhugi ei viinud. Lihased kadunud, keha nõrk, liigesed haiged ja ka teie nimi on ammu unustatud. Parem arendage ennast mitmekülgselt. Lisaks spordile tehke veel midagi kasulikku - midagi, mis jääb teiega terveks eluks. Õppige, lugege raamatuid, nautige elu.

õige post,pean meeles :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lihtne seletus. Kui homo ei ole, siis pead omale kiiremas korras naise leidma. Küll see viib mõtted spordisaalist mujale :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lihtne seletus. Kui homo ei ole, siis pead omale kiiremas korras naise leidma. Küll see viib mõtted spordisaalist mujale :huh:

naised saadavad mind pikalt kui saavad mind tundma :blink:

Muudetud kasutaja j6ujunn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

Mis teha kui kehaaerendamine hakkab kujunema kinnisideeks?Jälgin toitumist ja treeningut minuti täpsusega.Pidu ei pane ja hoidun paljudest asjadest.Tunne et asi hakkab käest minema.Kas kellegil on sama juhtunud?Lihase areng lihtsalt nii meeldib et elan selle nimel :huh: ..aga ikkagi,mis soovitate kinniidee puhul :P

Vahest peab pidutsema aga, kui palju juua siis damn, kuidas mõjub trennile :blink: . Ise olen suht selline nagu sa just kirjeldasid. Vahest on tunne, et lähen liiale aga samas see meeldub nii väga, et vahet pole. Kellele meeldib juua ja pidu panna, kellele meeldib treenida ja areneda. Kõike korraga ei saa:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×