Jump to content
K3v1n

Toitumine ja toidulisandid.

Recommended Posts

Vabandan, kui foorumis leidub sarnane teema. Niisiis teemasse. Olen 16 noormees, pikkus 170+ cm ja kaal 60 kg kanti. Käin 3x nädalas jõusaalis ja teen ka natuke kodus peale. Küsimus oleks toitumise kohta. Sooviks juurde saada lihasmassi. Tahaksingi küsida, mida ma täpsemini sööma peaks hommikul, enne trenni, peale trenni ja õhtul. Meeldib süüa kõiksuguseid piimatooteid, liha, kala jne. ja ka lemmikjoogiks on piim, rämpstoitu ei söö. Söön põhimõtteliselt kõike, nii et kõik soovitused on teretulnud. Ja kas oleks soovitatav hakata sööma aineid, näiteks kreatiini või massilisajat? Ootan vastuseid. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga konkreetselt mida?

Serious Mass on väga populaarne, ise kasutanud pole, kuid hind ja kogus on hästi paigas. Ise segan ON whey gold + Cell-Tech trennijärgseks koksiks. Pärast muidugi normaalne toidukord tavatoiduga ka.

Või mida sa nüüd selle all mõtlesid, et "konkreetselt mida". Kas kogust, valgu/süsika suhet, konkreetset tootet?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Serious Mass on väga populaarne, ise kasutanud pole, kuid hind ja kogus on hästi paigas. Ise segan ON whey gold + Cell-Tech trennijärgseks koksiks. Pärast muidugi normaalne toidukord tavatoiduga ka.

Või mida sa nüüd selle all mõtlesid, et "konkreetselt mida". Kas kogust, valgu/süsika suhet, konkreetset tootet?

Tegelikult mõtlesin ma selle all, millist valgurikast toitu ma peale trenni peaks sööma. Kuna aga massilisaja ise sisaldab suures koguses valke, siis nagu ma aru saan ei pea ma endale peale trenni hullupööra ainult valgurikast toitu näost sisse ajama? Või oleks see siiski hoopis kasulik?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult mõtlesin ma selle all, millist valgurikast toitu ma peale trenni peaks sööma. Kuna aga massilisaja ise sisaldab suures koguses valke, siis nagu ma aru saan ei pea ma endale peale trenni hullupööra ainult valgurikast toitu näost sisse ajama? Või oleks see siiski hoopis kasulik?

Massilisajaid ei tasuks ka ühte patta panna, kuna erinevates massilasajates on süsivesikute/valkude suhe väga erinev. Teen endale toitumise/taastumise baastõed selgeks ning loe natuke foorumit, seda on siin käsitletud küll ja küll. Ei viitsi kogu seda juttu ümber jutustama hakata, loe ja hari ennast natuke, leiad kindlasti lugemise käigus päris palju muud põnevat ja kasulikku infot :D Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kõige lihtsam ehk on osta massilisaja ja tarbida seda nii nagu pakendil kirjas. + süüa tavatoitu 3-4 x päevas

ma pigem arvan, et mingi proteiini sheik peale trenni + tavatoitu 5-7 x päevas. valgu ja süsivesikute suhe umbes 1/3-le vast :D mine toitun umbes nii ja tulemusi on näha küll, aga saab ka paremini ma arvan :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lisaks süsivesikute ja valgurohkele toidule soovitan kindlasti proovida erinevaid massilisajaid, sest erinevates massilisajates on erinevad lisaained ja teinekord on mõni väiksem lisaaine just sinu organismile parim ja tõstab kaalu oluliselt kiiremini. Kuula teiste kogemusi ja samas katseta ise ka julgelt!

Edu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõikidele vastajatele, eks ma nüüd uurin väheke siin foorumis ringi ja harin ennast. Kui väheke targemaks olen saanud, siis tellin ka massilisajat ja katsetan ära. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×