Jump to content
maxcar

Rinnalt surumine.

Recommended Posts

KUidas saada rinnalt kiiresti jõudu juurde tahaks maksimumi üless viia aga mingid kindlad harjutused mis anavad juurde? ja kas 3x3 tuleb kiiresti jõudu juurde? Kaalu ei tahaks sellejuures tõsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KUidas saada rinnalt kiiresti jõudu juurde tahaks maksimumi üless viia aga mingid kindlad harjutused mis anavad juurde? ja kas 3x3 tuleb kiiresti jõudu juurde? Kaalu ei tahaks sellejuures tõsta.

Mina soovitaks 5x5 kava, ehk siis baas harjutused rinnaltsurumine,kükk ja jõutõmme.

Endale tuli seda kava tehas rinnalt surumisele 1kuuga juurde 10-15kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina soovitaks 5x5 kava, ehk siis baas harjutused rinnaltsurumine,kükk ja jõutõmme.

Endale tuli seda kava tehas rinnalt surumisele 1kuuga juurde 10-15kg.

mitukorda nädalas seda ? ma plaanin ka slega ja muud ka teha mitte aind rinda muidugi:D Aga rinnalt tahaks uut maksimumi:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mitukorda nädalas seda ? ma plaanin ka slega ja muud ka teha mitte aind rinda muidugi:D Aga rinnalt tahaks uut maksimumi:D

Mina tegin 3x nädalas.

A B A B stiilis.

Ehk: A: rinnalt surumine,selg,jõutõmme B: rinnaltsurumine,selg,kükk. Ühesõnaga varieerisin maksimaalselt neid 4ja harjutust. Kuskil 1,5kuuga tuli ka ületreening, mis on normaalne selle kava juures.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina tegin 3x nädalas.

A B A B stiilis.

Ehk: A: rinnalt surumine,selg,jõutõmme B: rinnaltsurumine,selg,kükk. Ühesõnaga varieerisin maksimaalselt neid 4ja harjutust. Kuskil 1,5kuuga tuli ka ületreening, mis on normaalne selle kava juures.

niiet üle kuu pole mõtet seda kava teha? ma proovin kõigepealt leesmani kava siis seda ma arvan mõlemad tunduvad päris head.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise treenin rinda kord nädalas, raskused valin vastavalt võimetele.

Kõigepealt 50kg sooja, siis 80ga 10x, 85ga 8x, 90ga 6x ja 95ga 3-4x. Nädalast nädalasse üritan vaikselt raskusi tõsta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise treenin rinda kord nädalas, raskused valin vastavalt võimetele.

Kõigepealt 50kg sooja, siis 80ga 10x, 85ga 8x, 90ga 6x ja 95ga 3-4x. Nädalast nädalasse üritan vaikselt raskusi tõsta.

Tuleb rinnalt juurde ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kindlasti ei piisa sulle ainult sellest surumiskavast, korras peab ka olema toitumine, ilma selleta ei saavuta midagi.

Mismõttes korras? mul otsest toitumiskava ei ole ja nagu mainisin juurde ei tahaks võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mismõttes korras? mul otsest toitumiskava ei ole ja nagu mainisin juurde ei tahaks võtta.

Juurde ei peagi võtma, soovitan sul tellida toidukava siit fitness.ee saidilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuskil nägin kuuenädalast rinalt surumise kava mis põhines viie korduse maksimumist

hakkab 60% (viiest kordusest) siis 70 siis 80 siis 90 ja siis 100%

Ja järgmine nädal 60,70,80,90 ja siis 102,5% ja nii kuus nädalat.

Iga nädal läheb siis 2,5% raskemaks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
KUidas saada rinnalt kiiresti jõudu juurde tahaks maksimumi üless viia aga mingid kindlad harjutused mis anavad juurde? ja kas 3x3 tuleb kiiresti jõudu juurde? Kaalu ei tahaks sellejuures tõsta.

Tohib küsida, palju on hetkel max?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×