Jump to content
Lupus

Rasvu põletav jook?

Recommended Posts

Ma ise joo ka kohvi aga hommikul kell 6:00 ja siis kell 8:30. Peale seda enam ei joo.

Mu mure oli pigem see, et kui ma pool tundi enne trenni võtan selle rasva põletava koksi sisse ja peale trenni kreatiini, kas see siis liiga lühike aeg ei ole nende kahe preparaadi eritoimelisust arvestades? :)

Mina ei tähelda kofeiini mõõduka tarbimise juures(0-2 tassi päevas), et kreatiini mõju väheneks. Suurte kohvi dooside peal olijatel küll väheneb kreatiini mõju, usun.

Kunagi olin ise sama küsimuse ees. Nüüd olen ka testinud nii ja naa aga ega vahet ei tunne küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt peaks ta ka pideval kasutamisel elulemust parandama, kuna alandab põletikke ?

Põletikud on üks põhilisi kehahävitajaid eriti just vanemas eas.

P6letikud vanemas v6i ka nooremas eas ei ole ju nagu aamen kirikus?

Toitumine, toitumine ja veel kord toitumine... enamuses lihtsalt yles88mine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt peaks ta ka pideval kasutamisel elulemust parandama, kuna alandab põletikke ?

Põletikud on üks põhilisi kehahävitajaid eriti just vanemas eas.

Just hiljuti oli k6va kampaania, et kasutage aga k6ik sydamerikke ohus olevad igapäevaselt aspiriini. L6pptulemus oli see, et atakkide jms hulk vist vähenes mingi imepisike %, aga aspiriini pikaajalisest kasutamisest tekkisid vist mingi paarikymnel protsendil erinevad k6rvalnähud, ehk kahju oli kordades rohkem kui kasu.

Ja nyyd siis said arstid ka tagantjärgi targaks ja ytlesid et ega see ikka väga hea m6te ei olnud jah.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ise joo ka kohvi aga hommikul kell 6:00 ja siis kell 8:30. Peale seda enam ei joo.

Mu mure oli pigem see, et kui ma pool tundi enne trenni võtan selle rasva põletava koksi sisse ja peale trenni kreatiini, kas see siis liiga lühike aeg ei ole nende kahe preparaadi eritoimelisust arvestades? :)

Oh jah, no ei saa sulle seda keegi kindlalt väita, et on liiga lühike, sama ka vastupid. Proovi saad teada kuidas sinuga on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
P6letikud vanemas v6i ka nooremas eas ei ole ju nagu aamen kirikus?

Toitumine, toitumine ja veel kord toitumine... enamuses lihtsalt yles88mine.

Toitumine muidugi mõjutab põletikulisi protsesse aga üldiselt nad ikka kipuvad kuhjuma ja hea oleks neid kõigi vahenditega kontrolli all hoida, sest kord armistunud või hävinud koed enam normaalseks ei muutu, vähemalt tänapäeva seisuga. Hammaste kinnituskoed, veresooneseinad jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aastake on sest teemast möödas, kas keegi oskab juba paremini L-karnitiini sisaldavate jookide (n Fat burner) mõju lahti seletada.

Jätkuvalt on mõistmatu, kuidas vastavat toimeainet sisaldavad joogid nõndavõrd populaarsed on, kuigi L-karnitiin kehas

lisaks tarbituna ei akumuleeru. Ei kahtlegi, et vastava toimeaine mõju on säärane nagu uuritud, kuid kui suure hurraaga

seda nüüd inimesed lisaks tarbivad ning uuringud kinnitavad pea olematut mõju, siis huvitav on jälgida, kuis inimesed

ikka neid jooke imevete pähe tarbivad. Platseebo mõjub siin vist rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aastake on sest teemast möödas, kas keegi oskab juba paremini L-karnitiini sisaldavate jookide (n Fat burner) mõju lahti seletada.

Jätkuvalt on mõistmatu, kuidas vastavat toimeainet sisaldavad joogid nõndavõrd populaarsed on, kuigi L-karnitiin kehas

lisaks tarbituna ei akumuleeru. Ei kahtlegi, et vastava toimeaine mõju on säärane nagu uuritud, kuid kui suure hurraaga

seda nüüd inimesed lisaks tarbivad ning uuringud kinnitavad pea olematut mõju, siis huvitav on jälgida, kuis inimesed

ikka neid jooke imevete pähe tarbivad. Platseebo mõjub siin vist rohkem.

Tsau!

Ööpiku materjal,jube hea loeng oli!

ise ta viitas Wächter jt 2002

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal nüüd küll midagi väga paljuütlevat kirjas ei olnud. Lihastesse jõuab teda jah vähe, keegi võiks katsetada süstimist koos insuliiniga.

Imerohi ta selle piirava teguri tõttu ei ole aga positiivsed mõjud on olemas paljudele süsteemidele, mida vanem inimene seda rohkem.

Mujal maailmas ta ei maksa ka midagi. Eestis on kallim aga siin annab karnitiinile väärtust juurde asjaolu, et ta on üks väheseid asju mida Ravimiamet pole (veel) ära keelanud. Mis kasu on heast lisandist, kui sinu ja tema vahel on riigipiir.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal nüüd küll midagi väga paljuütlevat kirjas ei olnud. Lihastesse jõuab teda jah vähe, keegi võiks katsetada süstimist koos insuliiniga.

Imerohi ta selle piirava teguri tõttu ei ole aga positiivsed mõjud on olemas paljudele süsteemidele, mida vanem inimene seda rohkem.

Mujal maailmas ta ei maksa ka midagi. Eestis on kallim aga siin annab karnitiinile väärtust juurde asjaolu, et ta on üks väheseid asju mida Ravimiamet pole (veel) ära keelanud. Mis kasu on heast lisandist, kui sinu ja tema vahel on riigipiir.

http://www.umm.edu/altmed/articles/carnitine-l-000291.htm

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seal nüüd küll midagi väga paljuütlevat kirjas ei olnud. Lihastesse jõuab teda jah vähe, keegi võiks katsetada süstimist koos insuliiniga.

Kujuta ette kui see muudaks karnitiini kordades efektiivsemaks :)

Fatburnereid müüdaks süstaldega ja spordiklubides oleks enne naiste trenne garderoob süstijaid täis ;)

Aga miks piirduda sellega, iga lonksu kõrvale siis juba :D

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kujuta ette kui see muudaks karnitiini kordades efektiivsemaks :lol:

Fatburnereid müüdaks süstaldega ja spordiklubides oleks enne naiste trenne garderoob süstijaid täis :D

Aga miks piirduda sellega, iga lonksu kõrvale siis juba ^_^

Võid ka laadungi süsivesikutega tarbida nii et omaenda insuliin laes... süstides on lihtsalt efektiivsem. Vitamiine ei häbene keegi süstida, mis see karnitiin kehvem on.

Aga naised kindlasti kardavad süstalt rohkem nii et naistekas vaevalt süstlaid näeb.

Just, tänan!

AlanBStard, miks nõnda ründav hoiak?

Hahaa, sul või mul ? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võid ka laadungi süsivesikutega tarbida nii et omaenda insuliin laes... süstides on lihtsalt efektiivsem. Vitamiine ei häbene keegi süstida, mis see karnitiin kehvem on.

Väga huvitav idee! Aga nagu ma aru sain, siis see on sul ainult teooria, et uuringuid pole?

Et teoreetiliselt võiks siis panna ka trennijärgse joogi sisse ju?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×