Jump to content
j6ujunn

Puder.

Recommended Posts

Terv!

Söön putru paljude einete kõrvale kana,munade ja muu liha seda tuleb kokku 2-3x päevas erinevate putrude,maitseb ning ei söö eriti kartulat,kas sel on mõtet ja kasu ka või pole mõtet nii palju päevas seda syya?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

Söön putru paljude einete kõrvale kana,munade ja muu liha seda tuleb kokku 2-3x päevas erinevate putrude,maitseb ning ei söö eriti kartulat,kas sel on mõtet ja kasu ka või pole mõtet nii palju päevas seda syya?

Kui minul aega ja võimalusi oleks, siis sööksin ka ilmselt rohkem putrusid. Kui sulle pudrud maitsevad ja menüüs on erinevaid putrusid, siis anna tuld! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
puder on isegi etem kui kartul energeetilises mõttes. Minuteada tagab igasugune puder va manna jms stabiilsema energia vabanemise kui kartul nt. EI saa aru Rotteri postitusest :)

jah nõus,Rotter ikka mõistis et mida rohkem sööd putru seda parem vorm on,see oleks loogilisem vähemalt :D

Muudetud kasutaja mees232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jah nõus,Rotter ikka mõistis et mida rohkem sööd putru seda parem vorm on,see oleks loogilisem vähemalt :)

ei , ta mõtles seda , et mida rohkem putru sööd , seda paksemaks sa lähed. Kuna hunnik süsikaid teeb oma töö

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sorry, aga tõesti ei ole näinud suusatajaid ja maratoonoreid nö. "six-pekiga", olgugi, et puder on neil menüüs igapäevaselt. Ausaltöeldes see rasva propageerimine hakkab juba mingil määral häirima. Ma ei lükka seda küll ümber, võib-olla tõesti 10 aasta pärast inimesed naeravad, et söödi süsivesikute rikkaid toite ning poelettidel on suur osa jogurteid mitte enam low fat, vaid low carb. Ei vaidle ka sugugi vastu, et sellega ei anna teha head vormi, kuid mitte keegi ei saa väita, et 50% päeva kaloraazist, mis moodustavad süsivesikud, tagaksid kuidagi halva vormi, eriti vastupidavusala sportlaste hulgas. Minuteada toitub enamik Eesti kergejõustiku paremik Rein Jalaku või Mihkel Zilmeri toitumissoovituste järgi. On nad siis pekised?

Ütlen ausalt, ka mina proovisin toituda Fred Antsoni soovituste järgi, jättes näiteks süsivesikud hommikusöögis praktiliselt täiesti ära ning ma ei tundnud end hästi. Pea ei töödanud ja kõik muu sellega kaasnev. Õpilase seisukohapealt mõtlesin, et miks end nii piinata. Võib-olla tõesti harjub keha sellega mingi teatud aja tagant, aga minul selleks eksamiperioodil mahti polnud. Toitun "vanade soovituste" järgi ja olen rahul.

Parimate kriitika ootustega...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ausaltöeldes see rasva propageerimine hakkab juba mingil määral häirima.

Ütlen ausalt, ka mina proovisin toituda Fred Antsoni soovituste järgi, jättes näiteks süsivesikud hommikusöögis praktiliselt täiesti ära ning ma ei tundnud end hästi. Pea ei töödanud ja kõik muu sellega kaasnev. Õpilase seisukohapealt mõtlesin, et miks end nii piinata. Võib-olla tõesti harjub keha sellega mingi teatud aja tagant, aga minul selleks eksamiperioodil mahti polnud. Toitun "vanade soovituste" järgi ja olen rahul.

Head mõtted.

Omalt poolt lisaksin 2 mõtet lisaks.

Lisaks loomsele valgule, mida on 5-6 eksemplari praktilises toidulauas, on ka muid valguallikaid, sh terad nagu tatar ja läätsed ja pudrud, ja ei maksa arvata et need toidud halvad on. Niiet minuarvates pole pudrul kui sellisel midagi halba, olgu kasvõi mannapuder moosiga. Kuid, nn rasva-valgu-diiet, kui selline, tundub, et tahab sisse-elamist omajagu aega ikka, enne kui töötama hakkab, et mulle tundub, et 4 kuud sisse-elamiseks minu puhul on liiga lühike aeg, et alles sügusest ehk septembist saati, ma olen täheldanud huvitavaid vastuseid olles dialoogis oma kehaga:D Kui tohib nii väljendada end. Et ma vastaks sellele teemale siin uuesti detsembris kui sobib, sest mulle tundub, et keha on kevade lõpus alustatud liha-dieediga alles nüüd hakanud hästi kohanema, st 3-4 kuud hiljem, ja kõik uimasuse teemad, rasva kogumise teemad, jm, on minuarust eriti rutiinselt kenasti heal tasemel nagu ma tunnen nüüd alates septembri kuust, kaal pole ka enam 80kg, vaid 79kg, aga see selleks. Et kokkuvõtta valgu-dieedi teemat, siis ütleksin, et tundub inimkatse läbi see, et tõepooelst mitte arvuti, vaid ka inimene, on programmeeritav, menüü kaudu, et see mõjutab kuidas energeetika ja ainevahetus toimib.

( Kel kahtlusi on, siis ennatlikult ütlen ette, et olen kaine, ja mitte marsilt.)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sorry, aga tõesti ei ole näinud suusatajaid ja maratoonoreid nö. "six-pekiga", olgugi, et puder on neil menüüs igapäevaselt. Ausaltöeldes see rasva propageerimine hakkab juba mingil määral häirima. Ma ei lükka seda küll ümber, võib-olla tõesti 10 aasta pärast inimesed naeravad, et söödi süsivesikute rikkaid toite ning poelettidel on suur osa jogurteid mitte enam low fat, vaid low carb. Ei vaidle ka sugugi vastu, et sellega ei anna teha head vormi, kuid mitte keegi ei saa väita, et 50% päeva kaloraazist, mis moodustavad süsivesikud, tagaksid kuidagi halva vormi, eriti vastupidavusala sportlaste hulgas. Minuteada toitub enamik Eesti kergejõustiku paremik Rein Jalaku või Mihkel Zilmeri toitumissoovituste järgi. On nad siis pekised?

Ütlen ausalt, ka mina proovisin toituda Fred Antsoni soovituste järgi, jättes näiteks süsivesikud hommikusöögis praktiliselt täiesti ära ning ma ei tundnud end hästi. Pea ei töödanud ja kõik muu sellega kaasnev. Õpilase seisukohapealt mõtlesin, et miks end nii piinata. Võib-olla tõesti harjub keha sellega mingi teatud aja tagant, aga minul selleks eksamiperioodil mahti polnud. Toitun "vanade soovituste" järgi ja olen rahul.

Parimate kriitika ootustega...

Kulturism ei ole vastupidavusala ja sellepärast on toitumine erinev.

Ka vastupidavusaladel muudetakse toitainete vahekorda vastavalt treeningutsüklitele. Aluseks võetakse valgud, mis on konstantne suurus ja varieeritakse süsivesikute ja rasvade osakaalu dieedis. Ettevalmistusperioodil on süsivesikute osakaal viidud 40 %-ni.

Olge ikka asjaga kursis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kulturism ei ole vastupidavusala ja sellepärast on toitumine erinev.

Ka vastupidavusaladel muudetakse toitainete vahekorda vastavalt treeningutsüklitele. Aluseks võetakse valgud, mis on konstantne suurus ja varieeritakse süsivesikute ja rasvade osakaalu dieedis. Ettevalmistusperioodil on süsivesikute osakaal viidud 40 %-ni.

Olge ikka asjaga kursis.

nagu teema algatajal oleks ettevalmistusperiood :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui sa tead, mida sööd, siis ei ole vaja muretseda :) Massiperioodil on puder päris hea minu arust. Ja teadagi, et ühe päevaga ennast paksuks ei söö. AGa kui pudru üldse ei söö, siis lihas ei kasva :D ja ma ei mõtle ainult pudru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuid kust peaksin ma üleüldse välja lugema, et teemaalgataja tegeleb kulturismiga?

Ma söön samuti putru, tegelen ka jõutreeninguda, aga six-peki üle väga ei kurda. :)

õige ei tegele kulturismiga,aga meeldib ehitada keha ylesse,kuigi kaugel kulturisminst,pigem kappism ja mass meeldib,loomulikult oleks tore kui see mass suures osas oleks lihas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui kasvada tahad siis lase aga käia, viimasel ajal see rasvarikas toitumine üle piiride puhutud , tahaks näha tipptegijat kes sööb 3x-4x päevas ja rasvarikast toitu, hahaha, tule taevas appi, mingi koduperenaine võib süüa jah 3x päevas rasva näost sisse, joker ja fred on jah suured poisid aga imo oleksid palju kapimad kui sööksid süsivesikuid ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui kasvada tahad siis lase aga käia, viimasel ajal see rasvarikas toitumine üle piiride puhutud , tahaks näha tipptegijat kes sööb 3x-4x päevas ja rasvarikast toitu, hahaha, tule taevas appi, mingi koduperenaine võib süüa jah 3x päevas rasva näost sisse, joker ja fred on jah suured poisid aga imo oleksid palju kapimad kui sööksid süsivesikuid ka

1. Ma nüüd ei tea teiste eest rääkida, aga kahtlen sügavalt selles, et Fred ja Joker ei söö süsivesikuid.

2. Kõik peavad toituma ja treenima nagu tipud? Kõigepealt võiks kõvaks keskmikukski jõuda (mis alal siis iganes), siis tasub hakata tippude poole kiikama. Algajatele/terisesportlasele soovitusi jagades ei ole mõtet tippe aluseks võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tean osasi eesti tippe kergejõustikus kes toituvad Fredi soovitusi järgides ja nad ei kurda tulemuste üle. just söövad 3 - 4 korda päevas,. üks on eesti meister ja teine hetkel teisel kohal eestis kergejõustikus.

Muudetud kasutaja jaaniuss poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui kasvada tahad siis lase aga käia, viimasel ajal see rasvarikas toitumine üle piiride puhutud , tahaks näha tipptegijat kes sööb 3x-4x päevas ja rasvarikast toitu, hahaha, tule taevas appi, mingi koduperenaine võib süüa jah 3x päevas rasva näost sisse, joker ja fred on jah suured poisid aga imo oleksid palju kapimad kui sööksid süsivesikuid ka

Sul siin täielik iseteenindus, :D

Mõtled mingi suvalise väite välja ja siis hakkad sellega vaidlema.Äkki tood mõne viite,kus sinu poolt mainitud isikud on väitnud,et ei söö süsivesikuid või propageerinud süsivesikuist loobumist?

Võksid parem mõne artikli kirjutada ja Fred Antsoni seisukohad-väited ümber lükata ..., :)

siis tõelised ,mitte sinu poolt välja mõeldud seisukohad, ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×