Jump to content
Beljo

Küsimus treeningu kohta.

Recommended Posts

:D

Niisiis esmaspäevast-kolmapäevani olen trenni teinud. Esmasp. tegin rinnalihaseid,biits, triits. Teisip. jalad. Kolmap. selg, õlg.

Huvi oleks täna ka trenni minna. Kui ma esmasp. surusin kangi 60 kg 3x 8-10 korda ja +2 harjutust. Kas oleks mõistlik teha täna ka kerge rinnapäeva näiteks 1x 50kg 10-15 korda, 1x 55kg 10-13 korda ja siis trapetslihast treenida??? :o

Muudetud kasutaja Beljo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D

Niisiis esmaspäevast-kolmapäevani olen trenni teinud. Esmasp. tegin rinnalihaseid,biits, triits. Teisip. jalad. Kolmap. selg, õlg.

Huvi oleks täna ka trenni minna. Kui ma esmasp. surusin kangi 60 kg 8-10 korda ja +2 harjutust. Kas oleks mõistlik teha täna ka kerge rinnapäeva näiteks 1x 50kg 10-15 korda, 1x 55kg 10-13 korda ja siis trapetslihast treenida??? :o

Mõistlik oleks puhata ...

või teha täna ainult aeroobset.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D

Niisiis esmaspäevast-kolmapäevani olen trenni teinud. Esmasp. tegin rinnalihaseid,biits, triits. Teisip. jalad. Kolmap. selg, õlg.

Huvi oleks täna ka trenni minna. Kui ma esmasp. surusin kangi 60 kg 3x 8-10 korda ja +2 harjutust. Kas oleks mõistlik teha täna ka kerge rinnapäeva näiteks 1x 50kg 10-15 korda, 1x 55kg 10-13 korda ja siis trapetslihast treenida??? :o

Kui tunned, et sul on jõudu ja energiat, siis ära hoia ennast tagasi. Kui kogu aeg puhkad ja "taastud" siis ei olegi mingisugust arengut. Katseta julgelt ja ära jää kohaliku "tarkade klubi" peale lootma. Keegi ei ole jumal, et suudab öelda, mis on just sinu jaoks parim. Julget pealehakkamist! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui tunned, et sul on jõudu ja energiat, siis ära hoia ennast tagasi. Kui kogu aeg puhkad ja "taastud" siis ei olegi mingisugust arengut. Katseta julgelt ja ära jää kohaliku "tarkade klubi" peale lootma. Keegi ei ole jumal, et suudab öelda, mis on just sinu jaoks parim. Julget pealehakkamist! :)

tänan vastamast. jõudu, energiat ja tahtmist on mul koguaeg :D aga äkki tekib ületreening, kui siin oma mõistuse järgi uhan ... aga eks ma siis katsetan järgi täna kuidas on. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis esmaspäevast-kolmapäevani olen trenni teinud. Esmasp. tegin rinnalihaseid,biits, triits. Teisip. jalad. Kolmap. selg, õlg.
Kui tunned, et sul on jõudu ja energiat, siis ära hoia ennast tagasi. Kui kogu aeg puhkad ja "taastud" siis ei olegi mingisugust arengut. Katseta julgelt ja ära jää kohaliku "tarkade klubi" peale lootma. Keegi ei ole jumal, et suudab öelda, mis on just sinu jaoks parim. Julget pealehakkamist! :D

Äärmiselt tähelepanuväärne soovitus algajale.Millegi taolise peale ei oleks mtte mingi kohalik (või ka üleilme) tarkade klubi iial tulnud, :)

Tänud väärtusliku nõuande eest.

Muudetud kasutaja daemonium poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tänan vastamast. jõudu, energiat ja tahtmist on mul koguaeg :) aga äkki tekib ületreening, kui siin oma mõistuse järgi uhan ... aga eks ma siis katsetan järgi täna kuidas on. :D

Eks sa ise tunned ju, kui ületreening hakkab ilmnema. Nõnda siin foorumis ei suuda küll keegi sulle öelda, millal treenid liiga palju, või liiga vähe.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõigepealt peaksid endale korraliku kava tegema.

Ja kui sa ei puhka ja ei taastu, siis ei ole ka mingisugust arengut loota.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×