Jump to content
mees232

10 munavalget päevas?

Recommended Posts

Tere!

Kas 10 munavalget võib päevas ära süüa.Nt:5 hommiku 5 õhtu.Lisaks kas kaks korda võib kana rinda syya.Valgu aineid saan päevas:2x kanaliha,2x muna,1xkohupiim,1x kodujuust,2x shake.Seega 8x valguaineid muidgi lisaks ka sysikad pudrust ja riisist ja rasv muna kollastest,pähklitest jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mitte kas võib,vaid peab lausa kui eesmärk on jõusaavutamine.Kuulus kunagine(pooleldi oli ka rootslane aga see selleks)

Georg Hackenschmidt sõi igapäev vähemalt 10,kuigi oli täieliku taimetoitluse pooldaja,ning Hulk Hogan sõi kunagi 20

muna päevas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mitte kas võib,vaid peab lausa kui eesmärk on jõusaavutamine.Kuulus kunagine(pooleldi oli ka rootslane aga see selleks)

Georg Hackenschmidt sõi igapäev vähemalt 10,kuigi oli täieliku taimetoitluse pooldaja,ning Hulk Hogan sõi kunagi 20

muna päevas.

supper!ok!aga munavalge ei tohiks ju kuidagi suures koguses halvasti mõjuda ju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
supper!ok!aga munavalge ei tohiks ju kuidagi suures koguses halvasti mõjuda ju

munavalge on inimorganismile kõige ideaalseim valguvorm, kõik aminohapped olemas + omastatavus parim , paremat valguallikat tavatoidust ei leia

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokku 2000 KCal jah? Kui palju sellest valku, umbes 120-150 g vast?

Üks munavalge sisaldab muide keskmiselt u. 4 g valku.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kokku 2000 KCal jah? Kui palju sellest valku, umbes 120-150 g vast?

Üks munavalge sisaldab muide keskmiselt u. 4 g valku.

jah 2000 KCal ja valku 90-100 g

aitääh, ma ei teadnud seda , kui palju see sisaldab :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Karm. Päris ausalt, mina olen võib-olla selle aasta jooksul kokku 10 muna söönud ja ära ei ole surnud :o

OH sind naljameest Imre,krt kymme muna aasta kohta mu koer sööb iga päev yhe muna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
OH sind naljameest Imre,krt kymme muna aasta kohta mu koer sööb iga päev yhe muna :D

Miks ma siis järsku naljamees olen? Põhjendage keegi tarkade klubist, kas ma saaksin visuaalselt midagi juurde kui 100 muna päevas söön? :D Mina kasutan teistsugust valku ja kui keegi on munavalgul, siis iga ühel on oma valik :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Inimese keha suudab oma koleteroolitaset kontrollida isegi siis, kui süüa 25 munakollast päevas, mida tõestab see mees.

Ühes munas on ~400 milligrammi kolesterooli. Mees sõi 20 - 30 muna päevas, see teeb keskmiselt 10 grammi päevas ja nii viimased 15 aastat järjest. Keha kompenseerib teiste mehhanismidega, sealhulgas vähendades kolesterooli imendumist ja sünteesi.

Ma ei näe kolesteroolis küll põhjust, miks 10 munakollast päevas söömata jätta, 10'st munavalgest rääkimata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
isiklikult, mul on kahju nendest munakollastest :D

Mul üks tuttav atleet söötis neid oma kodukassile pidevalt sisse ja kass andis saba- järelikult on munakollane tõesti kahjulik :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul üks tuttav atleet söötis neid oma kodukassile pidevalt sisse ja kass andis saba- järelikult on munakollane tõesti kahjulik :o

See kass oli ilmselt eelnevalt seagrippi juba nakatunud. Kokkusattumus ei muud. Elas veel oma viimast seitsmendat elu ja oleks arvatavasti ka hiirt maitstes otsad andnud :D

Aga mis munavalku puutub ja miks seda oleks hea igapäev siiski oma menüüsse lisada siis keegi siin juba mainis, et selle omastatavus on kõige parem, kiirem, kergemini seeditav. Miks sellised amadused kehaehitajale just head on võid ise edasi mõelda. Kui välja ei mõtle küsi uuesti, ma selgitan. :D

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mingites kollide treeningvideodes olen näinud, kus munavalget on mingis 3 liitrises pudelis, Eestis vast sellisel viisil seda kyll ei leia..

great U.S.A. :D eestis võiksid ka need olla, vähemalt 0,5 või 1 liitrised :P (kui kardetakse kiiret roiskumist vms)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×