Jump to content
Ujuja

Kõhulihaste trenn ja biitseps / triitseps

Recommended Posts

Kas neid võib treenida ka iga päev?

Nimelt plaanis katsetada et teen kõhulihastele harjutusi iga päev.

Hetkel treenin kõhtu E, K, R sis kui on tava treening päevad mul.

Seeraid mida kõhule teen on.

1.) 10x jalgade tõstmine pea juurde(rippudes)

2.) käed toel põlvede tõstmine (30x aeglaselt)

3.) lamamis pink(pea all ) tõstes kere ülesse ja lastes alla ilma et selg vasta pinki läheb (30x)

4.) lamades samal pingil aga nyyd et selja lasen maha samuti kuni 30 korda.

Mõtlesin et katsetan ja teen seda seeriat iga päev.

Nyd kysimus selles et mis lihast ma veel iga päev treenida võin?

Rind?

Biitseps?

Triitseps?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas neid võib treenida ka iga päev?

Nimelt plaanis katsetada et teen kõhulihastele harjutusi iga päev.

Hetkel treenin kõhtu E, K, R sis kui on tava treening päevad mul.

Seeraid mida kõhule teen on.

1.) 10x jalgade tõstmine pea juurde(rippudes)

2.) käed toel põlvede tõstmine (30x aeglaselt)

3.) lamamis pink(pea all ) tõstes kere ülesse ja lastes alla ilma et selg vasta pinki läheb (30x)

4.) lamades samal pingil aga nyyd et selja lasen maha samuti kuni 30 korda.

Mõtlesin et katsetan ja teen seda seeriat iga päev.

Nyd kysimus selles et mis lihast ma veel iga päev treenida võin?

Rind?

Biitseps?

Triitseps?

Kui kõhulihaseid teed, siis iga harjutus tee FAILURE-ini. Proovi teha FAILini ja siis vaata, kas kannatab igapäev teha või on mõistlikum ülepäeva teha.

Biitsepsi, triitsepsi ja rinna tegemist iga päev ma üldse ei kommenteerigi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ka mina treenin kõhtu iga päev ja selles suhtes on ok, aga hetkel jääb ka minu jaoks mõistatuseks, mis eesmärgiga sa oma treeningkava kokku oled pannud? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eesmärk on selge.

Käed suuremaks rind suuremaks ja kõhulihas korralikult välja.

Kõhulihast on päris hästi juba näha aga tahan rohkem.

Jälgin ka tugevalt mida söön ja millal.

Pyyan syya rohkem ja vähem koguseid sest suured kogused paisutavad magu mis pole just eriti kasulik.

Ja kuna saal on mu töökohast 10 meetri kaugusel sis pole probleemi saalis ka e-r käia.

Küsimus on selles vaid et kui E, K, R on normaal trenni päevad ja enamus päevi tahan kõhtu treenida sis mida veel võib treenida neil päevadel (T, N)

Muudetud kasutaja Ujuja poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eesmärk on selge.

Käed suuremaks rind suuremaks ja kõhulihas korralikult välja.

Kõhulihast on päris hästi juba näha aga tahan rohkem.

Jälgin ka tugevalt mida söön ja millal.

Pyyan syya rohkem ja vähem koguseid sest suured kogused paisutavad magu mis pole just eriti kasulik.

Ja kuna saal on mu töökohast 10 meetri kaugusel sis pole probleemi saalis ka e-r käia.

Küsimus on selles vaid et kui E, K, R on normaal trenni päevad ja enamus päevi tahan kõhtu treenida sis mida veel võib treenida neil päevadel (T, N)

Kui sul midagi teha pole siis mine jooksma, lisaharjutusi pole mõtet teha küll. Mis kava järgi sa muidu siis E, K, R treenid? :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselgelt aetakse taga ranna täispaketti! :o

Kõhu igapäev tegemist võid katsetada küll. Olen isegi mõne lühema perioodi nii teinud. Aga siis soovitaks teha palju erinevaid harjutusi, iga võimaliku nurga alt treenida. Ja üks variant mida ise kasutasin oli, et esimene päev lisaraskustega harjutused teine päev ainult keharaskus ja nii vaheldumisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algaja kava vast.

Esimene päev(Esmasp)

Rind:

1.) Lamades surumine kangiga

Kasutan pyramiid meetodit et alustan 15+15+kangi raskus(15 korda)

sis lisan 5 ja 5(10 korda) ja sis veel 5 ja 5(8 korda) ja sis surun veel miski 4 korda.

2.) Lamades surumine hantlitega 30 kraadisel pingil alustan 21 hantlitega.(harjutust sooritan yritan jälgida et tehnika oleks õige.Surun aeglaselt ja lasen käed kõrvale et nö kolmnurka ja sis surun jälle ülesse hantlid ja samamoodi alla tagasi)PS käsi puhkeasendisse ei lase.

Et siis 15 seeria 18 hantlitega 10 seeria 18 hantlitega 8 seeria 18 hantlitega

Õlg

1.) Lendamine hantlitega 2 8kg hantlid Seeriad sis 15>>12>>10>>8>>6

2.) Surumine hantlitega ülesse 90 kraadisel pingil istudes 14kg hantiltega 15>>12>>10>>8

Triitseps

1.) Surumine plokil alla käed külgedel (pyramiid) 35(15 kordust)>>40(10 kordust)>>45(8 kordust)>>50(6 kordust)

2.) Surumine üles pea tagant (21kg hantel) 18>>15>>12>>10>>8

Kõht:

10x jalgade tõsted ülesse pea juurde rippudes >> 30x põlvede tõsted käed tugedel>>kaldpingil 30 kordust et selga maha ei lase>> 30x samal pingil et laseb selja vasta pinki>>lamades kaldpingil(jalad allapoole hoides kätega ülevalt kinni tõstes jalgu ülesse pea juurde 10 kordust)>>sama harjutus aga 5 kordust.

Teine päev(Kolmap)

Selg

1.) Tõmbed plokkil kõhupeale (pyramiid) 15 kordust 45 kg>>12 kordust 50kg>>10kordust 55kg>>6 kordust 55kg

2.) Tõmberd samal pingil aga seljataha või õigemini kukla taha. enam vähem sama seeria.(vahelö jõuan rohkem vahel vähem)

Trapets

1.) õlakehitused sinith 4 seeriat 50kg sama raskusega 25>>20>>15>>10

Biitseps

1.) Biitseps masin (pyramiid) 40kg 15 korda>>45kg 12 korda>>50kg 10 korda ja kui jõuan sis 55kg 8 korda

Jalad

Jalapress 140kg 4seeriat (15>>12>>10>>8)

Reiepainutus (lamades kõhuli pingil)

(pyramiid) 45kg 15x >> 50kg 12x >> 55kg 10x

Säär (eeslisl olen viimasel ajal teinud aga nyyd uus saal peab vaatama millega seal teha saan) aga 3 seeriat 45kg 15x >> 50kg 12x >> 50kg 10x

Kõht:

10x jalgade tõsted ülesse pea juurde rippudes >> 30x põlvede tõsted käed tugedel>>kaldpingil 30 kordust et selga maha ei lase>> 30x samal pingil et laseb selja vasta pinki>>lamades kaldpingil(jalad allapoole hoides kätega ülevalt kinni tõstes jalgu ülesse pea juurde 10 kordust)>>sama harjutus aga 5 kordust.

PS! Kõhule harjutusi teen sis pyyan neid võimalikult aeglaselt sooritada.

Iga seeria vahel on 10 sekundit pausi ja sis kohe järgmine seeria.

ja neid 2 kava vahetan Esmasp teen yhte Kolmapäev teen teist reedel jälle esimest.

Nüd plaanis sisse tuua see et käin kõhtu ka T ja N saalis tegemas.

Jooksmas ei viitsi käia.Ei meeldi joosta:D

Kindlasti leiate et miskit teen valesti kuid siiani on see kava mind aidanud ja tasapisi juba erinevust näha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata parem seda kava: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=17

või siis seda kava: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=22 ˇ

üldse saaksid vaadata treeningkavasid sellelst lingilt: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

rannalihaste täispaketi soov on peaaegu kõigil, kuid ei tohiks ära unustada seda, et alati on hinnatud inimese kehas sümmeetriat, mis läheb paigast ära, kui hakata eelistatult mingit kehaosa treenima. teine asi eelistreenimise juures on muidugi olukord, kus mahajäänud kehaosa treenitaksegi eelistatult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaata parem seda kava: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=17

või siis seda kava: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...rcise&nr=22 ˇ

üldse saaksid vaadata treeningkavasid sellelst lingilt: http://www.fitness.ee/main.php?main=toorii...mp;bot=bot.lime

rannalihaste täispaketi soov on peaaegu kõigil, kuid ei tohiks ära unustada seda, et alati on hinnatud inimese kehas sümmeetriat, mis läheb paigast ära, kui hakata eelistatult mingit kehaosa treenima. teine asi eelistreenimise juures on muidugi olukord, kus mahajäänud kehaosa treenitaksegi eelistatult.

Vaatasin sealt neid harjutusi osad pean ilmselt asendama aga kõhule annaks kyll rohkem vatti kõhu harjutused jäävad lahjaks seal.Samas rinnalihas on mul maha jäänud ja vajan sellele tugevamat trenni.

Saalis olen käima hakkanud 4 korda nädalas.

Toidulisanditest kasutan:

Trenni ajal volumize

ja peale trenni kohe Lava-t.

Eelistatud seisus lihased sis on: rinnalihas, piitseps ja triitseps.

Jalad on ka tugevad et neile suurt rõhku panema ei pea(va säärelihas mida tahan tugevalt välja saada)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eelistatud seisus lihased sis on: rinnalihas, piitseps ja triitseps.

Jalad on ka tugevad et neile suurt rõhku panema ei pea(va säärelihas mida tahan tugevalt välja saada)

Tee siis eraldi päev kätele ja rinnale , näiteks:

E: Rind

T: selg,jalg

N:Käed

L:Õlad

Kõhtu võid ka teha iga trenn, kuidas ise tunned.Mina teeks 3x nädalas. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×