Jump to content
Beljo

Plaanid järgmiseks suveks.

Recommended Posts

Tervist!

Hommikusöök= 50 g kiirkaerahelbeid piimaga või

3 praemuna v.

omlett sama munakogusega.

Koolis lõuna kell 11.00= kas pastaroog kanafileega, kanasnitsel kartulitega, kanatiib kartulitega vms. (Igapäev erinev menüü)

peale kooli kodus 14.30-15.30 oleneb mis kell trenni(hetkel kella 4st või poole 5st)=makaronid munaga, tatar, riis vms. selline keskmine kogus ei oska öelda kahjuks.

peale trenni 5-6 ajal= tavaliselt sama mis lõunaks + klaas piima.

8-9 ajal= omlett või mune 3 või kohupiim.

enne magamaminekut 22-23.00 klaas piima.

Trenni teen siis 3x nädalas.

Hetkel olen 190 cm pikk ja kaalun ~ 73 kg. Niisiis järgmiseks aastaks oleks plaanis tõsta kehakaalu u. 2-3 kg võrra, aga samas võimalikult väikse rasva %.

Kas see on sellise toitumiskavaga mõeldav, samas kui tõstan sujuvalt toidukoguseid.

:o

Tänan, kui viitsite vastata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See läheb nüüd küll teemast mööda, kuid soovitan Sul pudru valmistamisel kasutada täisterakaerahelbeid. See ei pea sugugi aeganõudvam olema. Õhtul lased piima keema, lisad vajaliku hulga helbeid ja maitsestad nii, kuidas Sulle meeldib, keerad tule kinni ja panend potile kaane peale. Hommikuks on puder kenasti valmis haudunud ja jääb veel vaid ülessoojendamise vaev. Usu, saab palju maitsvam :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See läheb nüüd küll teemast mööda, kuid soovitan Sul pudru valmistamisel kasutada täisterakaerahelbeid. See ei pea sugugi aeganõudvam olema. Õhtul lased piima keema, lisad vajaliku hulga helbeid ja maitsestad nii, kuidas Sulle meeldib, keerad tule kinni ja panend potile kaane peale. Hommikuks on puder kenasti valmis haudunud ja jääb veel vaid ülessoojendamise vaev. Usu, saab palju maitsvam :o

Nujaa, võtan teadmiseks, aga tavaliselt mulle meeldib süüa putru ikka kohe peale valmistamist. Seistes puder muutub siukseks paksuks ja sültjaks, aga ehk panen liiga palju helbeid piimakoguse kohta :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvata võib.

Teine variant on , et paneh helbed õhtul leige veega likku nö. Hommikul lisad nats piima ja puder on väga kiirelt valmis ja ei mingit sülti ega koppi. Pm kulub sama aeg mis pudru soojendamisele kuid asi on värske.

Et aastas 2-3kg liha juurde saata nagu su soov on , ilma rasva% suurenemata, siis toitumise poolelt võiks valke menüüs olla tiba rohkem. Omletid ja keedumanad võiks olla 5tk korraga. Filee kogus toorena kaalutult 250g, üks söögikord võiks olla kodujuustuga, mina paneks selle sulle viimaseks söögiks enne magamaminekut. Niipalju toitumisest ja ega see pole kindlasti ainuõige ja lõplik võimalus. Hoopis teine teema on see mida sa saalis oma 3 korra ajal teed ja oluliseim veel, KUIDAS TEED???

Kui asjas puudub loogika, kui sa ei pinguta nagu lihaskasvu stimuleerimiseks vaja oleks siis ei ole ka toitumine siin suureks abiks. Et asjad enda jaoks täpselt paika saada telli omale nii treening kui ka toitumiskava. Siin , läbi foorumi küsimusi esitades omale toimiv kava kokku saada võib aega kuluda kolm x rohkem kui järgmise suveni.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei tea, mis aladega sa tegeled või mis su kaugem eesmärk on, aga 190 cm pikkuse juures võiksid ka vabalt 90 kg kaaluda, kui sest enamus lihasmass oleks, loomulikult.

Kui tahad lihast kasvatada ja normaalkaalu saavutada, peaksid loomulikult rohkem sööma. Põhimõtteliselt võid ka kilo kuus kehakaalu tõsta ilma suurema rasvaprotsendi tõusuta.(Kui su põhihirm just rasva% tõus on, kuigi ma ei saa aru, kas sellise kaalu juures see põhjendatud on.)

Hommikusöögi kohta nii palju, et puder ei ole sama asi mis omlett. Üks on ikkagi põhiliselt süsivesikuallikas, teine valguallikas. Normaalne hommikusöök võiks anda kõiki toitaineid normaalses vahekorras.

Munad võiksid alati hommikul olla, sinna juurde siis vastavalt vajadusele puder vms oleneb, milliseid toitumissoovitusi jälgid.

Eks need koolitoidud ole nii nagu on, kui oma toitu süüa pole võimalik siis pole ka midagi teha.

Ma nüüd pakun, et sul on suht kiire ainevahetus, seega söömist sa kartma ei peaks. 3 muna näiteks annab ca 20 g valku, ühe toidukorraga võiksid aga vabalt ka 30-40g valku tarbida.

Samamoodi annab klaas piima vaid 10g valku. Kui vaja kaalu tõsta, siis ei maksa ennast tagasi hoida.Rasvaprotsendi sama hoidmise kohta nii palju, et hetkel sööd 4 korda päevas süsivesikuterikka söögi(puder,makaronid jms). Kaalu tõstmiseks on süsivesikud head ja sinu praeguse toitumise juures ilmselt kulutad need ka ära, aga siiski soovitan valgukoogused normaalseks tõsta ja süsivesikuid ehk tagasi hoida(vähemalt normaalsetest allikatest, aeglasemaid süsivesikuid) kui rasva% tõusu kardad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teine variant on , et paneh helbed õhtul leige veega likku nö. Hommikul lisad nats piima ja puder on väga kiirelt valmis ja ei mingit sülti ega koppi. Pm kulub sama aeg mis pudru soojendamisele kuid asi on värske.

Et aastas 2-3kg liha juurde saata nagu su soov on , ilma rasva% suurenemata, siis toitumise poolelt võiks valke menüüs olla tiba rohkem. Omletid ja keedumanad võiks olla 5tk korraga. Filee kogus toorena kaalutult 250g, üks söögikord võiks olla kodujuustuga, mina paneks selle sulle viimaseks söögiks enne magamaminekut. Niipalju toitumisest ja ega see pole kindlasti ainuõige ja lõplik võimalus. Hoopis teine teema on see mida sa saalis oma 3 korra ajal teed ja oluliseim veel, KUIDAS TEED???

Kui asjas puudub loogika, kui sa ei pinguta nagu lihaskasvu stimuleerimiseks vaja oleks siis ei ole ka toitumine siin suureks abiks. Et asjad enda jaoks täpselt paika saada telli omale nii treening kui ka toitumiskava. Siin , läbi foorumi küsimusi esitades omale toimiv kava kokku saada võib aega kuluda kolm x rohkem kui järgmise suveni.

Tänan info eest.

Ma olen käinud saalis 1,5 aastat. Areng on toimunud. Treeningkavana kasutan fitness.ee võetud edasijõudnute kava jaotatuna kolmeks. Harjutusi vahetand mõne ajatagant, aga mitte kindla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui hommikuti pole aega munade, omleti kõrvale putru teha, kas paar leivakääru sulajuustuga sobiks? või pean hakkama varem üles ärkama? :D

Tänan ka kirpu hea info eest :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaksin sul oma menüü mitmekesisemaks teha, kaua sa ikka viitsid päevas 4x muna(toite) süüa?

Sõna VIITSID, peaks iga vend oma leksikonist ära unustama, kes tahab edu saavutada. Edu nimel tehakse peaaegu kõike ja viitsimine peab olema 100%. See kehtib ükskõik mis valdkonnas. Ehk ainult mitte laiskvorstide kogukonnas. :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõna VIITSID, peaks iga vend oma leksikonist ära unustama, kes tahab edu saavutada. Edu nimel tehakse peaaegu kõike ja viitsimine peab olema 100%. See kehtib ükskõik mis valdkonnas. Ehk ainult mitte laiskvorstide kogukonnas. :o

No muudan siis sõna "viitsid" selles antud kontekstis sõnaks "suudad". Samas muidugi, võib olla teema algataja suudab suveni iga päev 4 korda munatoite süüa, millegipärast ma kahtlen. Millegipärast ma kahtlen, et üldse keegi suudab, või mis Bonsuna? :D On ju veel mitmeid mitmeid toite, mis töö ära teevad. Ise söön muna päevas korra, tavaliselt hommikusöögiks ja täitsa piisab, ülejäänud "vajaliku" koguse valke ja rasvu ajan juba teiste toitude pealt kokku.

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist!

Hommikusöök= 50 g kiirkaerahelbeid piimaga või

3 praemuna v.

omlett sama munakogusega.

Koolis lõuna kell 11.00= kas pastaroog kanafileega, kanasnitsel kartulitega, kanatiib kartulitega vms. (Igapäev erinev menüü)

peale kooli kodus 14.30-15.30 oleneb mis kell trenni(hetkel kella 4st või poole 5st)=makaronid munaga, tatar, riis vms. selline keskmine kogus ei oska öelda kahjuks.

peale trenni 5-6 ajal= tavaliselt sama mis lõunaks + klaas piima.

8-9 ajal= omlett või mune 3 või kohupiim.

enne magamaminekut 22-23.00 klaas piima.

Trenni teen siis 3x nädalas.

Hetkel olen 190 cm pikk ja kaalun ~ 73 kg. Niisiis järgmiseks aastaks oleks plaanis tõsta kehakaalu u. 2-3 kg võrra, aga samas võimalikult väikse rasva %.

Kas see on sellise toitumiskavaga mõeldav, samas kui tõstan sujuvalt toidukoguseid.

:o

Tänan, kui viitsite vastata.

Kui vana sa hetkel oled ja miks sa nii kerget kaalu tahad hoida? 190 cm mees võiks ikka rohkem kaaluda kui tühised 73-75 kg. Isegi pisike vend Vähk on hetkel 79,5 kg!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui vana sa hetkel oled ja miks sa nii kerget kaalu tahad hoida? 190 cm mees võiks ikka rohkem kaaluda kui tühised 73-75 kg. Isegi pisike vend Vähk on hetkel 79,5 kg!

olen hetkel 18, märtsis on sünnipäev. Ma ei tea, mulle meeldib rohkem selline natuke väiksem ja lihaseline olla, kui suur "karu" :D Aga eks elu näitab, äkki 3-4 aasta pärast olen 90-100 kg kanti :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen hetkel 18, märtsis on sünnipäev. Ma ei tea, mulle meeldib rohkem selline natuke väiksem ja lihaseline olla, kui suur "karu" :D Aga eks elu näitab, äkki 3-4 aasta pärast olen 90-100 kg kanti :D

See on juba mehe jutt :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Alati on võimalus treenida ja süüa "KARUKS" ja siis dieedi abil muutuda väiksemaks ja lihaselisemaks, või kuidas iganes sa seda nimetasid. Ise üritan ka seda teed minna, hetkel pikkus 194cm ja kaal 95,6. Ei ole veel lähedalgi "KARUKS" olemisele (:o), samas Mai-Juuni kaalusin veel 83kg!

Muudetud kasutaja tereummikust poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma soovitaksin sul oma menüü mitmekesisemaks teha, kaua sa ikka viitsid päevas 4x muna(toite) süüa?

Õigus, asenda muna nt: valgurikka piimatootega või liha/kala.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×