Jump to content
KKSP03

sportlike inimeste uuring

Recommended Posts

Tehtud! Muidugi raske juhus selle ülekaaluga. Ma olen olnud 176 cm pikk ja 81 kg raske, aga rasvaprotsent oli alla 5. Igal juhul loodan, et Ülikooli rahvas sai ka minu kirjutistest olulist infot :o

Kes ei ole seda küsimustikku täitnud, siis minge täitke ära. Päris huvitav oli igal juhul!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tehtud! Muidugi raske juhus selle ülekaaluga. Ma olen olnud 176 cm pikk ja 81 kg raske, aga rasvaprotsent oli alla 5. Igal juhul loodan, et Ülikooli rahvas sai ka minu kirjutistest olulist infot :o

Kes ei ole seda küsimustikku täitnud, siis minge täitke ära. Päris huvitav oli igal juhul!

Nad eeldasid, et k6igil on mingi haigus diagnoositud viimase viie aasta jooksul :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks mulle tundub,et meie voorumi põhjal tehakse TÜ's järeldus - eesti inimesed on räiges ülekaalus, :o

Mhmh, paljud on siia foorumisse tulnud saamaks abi kaalulangetamisel ja võibolla ka täidavad selle testi ja siis vaadataksegi, et jube suur kogus ülekaalulisi..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mhmh, paljud on siia foorumisse tulnud saamaks abi kaalulangetamisel ja võibolla ka täidavad selle testi ja siis vaadataksegi, et jube suur kogus ülekaalulisi..

Ma arvan,et asi ei ole mitte selles, :o

Tunned või tead sa mõnda kulturisti-jõumeest,kes kehaindeksi järgi EI mahuks ülekaaluliste alla?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav test oli jah. Aga ega jah, Aile, ega kõigil polegi 5 aasta jooksul või isegi terve oma elu jooksul haigusi diagnoositud. Küll see oleks tore, kui endal nii oleks :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Huvitav test oli jah. Aga ega jah, Aile, ega kõigil polegi 5 aasta jooksul või isegi terve oma elu jooksul haigusi diagnoositud. Küll see oleks tore, kui endal nii oleks :o

Peab sylitama kolm korda yle 6la :D

Ma ei loe yhe6htust kurgu k2hedust haiguseks... hommikuks on k6ik j2lle korras :D aspiriini ei tarvita..

Teate, mida v2hem te rohtusid s88te, seda tervemad te olete ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"*Kui palju sa kaalusid 20 aasta vanuselt?" Jääb täitmata. :D

Ei mäleta enam?

Mul on seetõttu kaal teada et kui sõjaväkke läksin, siis olin 20-aastane ja seal kaaluti, olin 77 kg. Praegusel hetkel 100. :o:D (avataril 86,5-87)

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jah, ega minagi ei pea nohu või muhku peas veel haiguseks :D

Peab sylitama kolm korda yle 6la :D

Ma ei loe yhe6htust kurgu k2hedust haiguseks... hommikuks on k6ik j2lle korras :o aspiriini ei tarvita..

Teate, mida v2hem te rohtusid s88te, seda tervemad te olete ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nad eeldasid, et k6igil on mingi haigus diagnoositud viimase viie aasta jooksul :o

Selle aja jooksul on vast kõik saanud külmetushaiguselt pureda:P

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×