Jump to content
M.M.

Maailma tugevam kulturist (video)

Recommended Posts

Ei tea kas see just rekord on, aga tasub vaadata:
:D

Tõeline Vene karu :D

Eriti huvitav on, kuidas mees keskendub. Samasugustes videotes kõik teised röögivad, peksavad rusikatega vastu rinda, teevad grimasse, kargavad ühelt jalalt teisele, aga see tüüp lihtsalt põrnitseb kangi sihukese näoga, et "bljaa, proovi sa mul ainult mitte üles minna...". :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tõeline Vene karu :D

Eriti huvitav on, kuidas mees keskendub. Samasugustes videotes kõik teised röögivad, peksavad rusikatega vastu rinda, teevad grimasse, kargavad ühelt jalalt teisele, aga see tüüp lihtsalt põrnitseb kangi sihukese näoga, et "bljaa, proovi sa mul ainult mitte üles minna...". :o

Palvetab äkki :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valeinfo. Hiljem tuli välja, et Marek oli tegelikult särgiga surunud ning leiti ka vastav pildimaterjal.

Mida sa siis üritad tõestada?

Tõsi Kalmus oli kunagi eelnevalt surunud särgiga. Ühel korral ja aastal kas 2002 või 2003 Robocup-l Tallinnas , oli vist mingi selline võistlus. Särk oli Tarmo Mitti oma mingi vana ja mulle suur. Varukad olid kitsad , rinnast aga lönts nagu tavaline T särk. :o Juurde andis ehk null kg. Surusin tollel võistlusel 210kg Eelnavalt trennis tegin sama ilma särgita, tõsi, tollel aastal veel mitte just päris puhta tehnikaga. Lootsin neil võistlustel suruda selle lotendava särgiga 215kg. EI LAHE VÕISTLUS OLI :D Tellisin algraskuseks 200kg läksin, et see kiirelt ära teha. Juba kangi kätte võttes tundsin et midagi on mäda, 200kg tundus kuidagi liiga raske. Ok surusin ja jäin suht napilt alla. Läksin löödult eemale. Hetk hiljem vaatasid kohtunikud minu tellitud algraskust ja kangil olevat... selgus et sõbrad kettapoisid olid mulle peale ladunud 220kg. Sain muidugi uue katse ja 200, lendas ülesse plaanitud. Kes ise kangiga kokku puutunud teavad, et suure tõenäosusega oleks eelnevalt teades kangi raskust võinud see 220 ülessegi minna, sest puudu jäi ikka tõesti imevähe. Aga jah, läks nagu külapeal ikka. :D Teiseks katseks panin 210 ja sain sellegi vaevata ülesse. Tundus, et on ka jaksu veel 215kg jaoks. Polnud. ;) usun, et esimene "soojenduskatse" 220kg võttsi mul`t võimaluse hiljem 215 ülesse saada. Olin lihtsalt väsinud sex hetkeks. JUHTUB. :D

See trikk mis talvel Võrus Traksi juures olles sai tehtud oli aga hoopis teine teema ja teine särk. Krt seda ma särgiks ei oskaks küll kuidagi enam nimetada. Ütlen ausalt, ma ei mõista miks seda selliselt tehakse. Selles turvises ei saa aru ei tunneta sa abs mida sa teed ja mida teevad sinu lihased, liigesed ja kõõlused kinnitused. Ülimalt ohtlik värk igaljuhul. Mis krdi liiga särgid ja asjad, ausalt mina neid ei jaga. Pidi olema PRO särk vms. Ei igaljuhul oli huvitav kogemus ja 280 surusin selles kestas ära, nagu Trakski tol korrral. 300 käis aga sel korral nii mulle kui ka Traksile üle jõu. Nüüd on ta teatavasti juba 300 ülesse lükanud, ehk isegi rohkem.

Mina aga päris kindlasti enam kunagi selliselt kangi suruma ei hakka, ei taha, ei meeldi, tundub mõtetu. :D

Kellele aga meeldib, palun. Ma jään oma "liistude", kõõluste ja lihaste juurde.

Ja palun ärge hakake siin vaidlema et kuidas on õigem parem ja turvalisem kangi suruda. Igale oma, tehke kuidas meeldib. ;)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõmbes oli niipalju näha, et kangi kettad olid mingi õhukese mati peal.

Seetõttu oli tõmbe punkt mingi 2-3 cm võrra kõrgemal.

See muidugi ei vähenda tema loomalikku jõudu, kuid on piisav selleks, et mitte rekordina kirja minna

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures meenub, et veel mõned aastad tagasi oli meie rammumehel Andrus Murumetsal ka kodulehele lisatud, et tegemist on jõutõstja ja kulturistiga. Kui Murumets ennast veel kulturistiks peab, siis ma tahaks näha, milline maailma atleet temaga rammu katsuda üritaks :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek: ega ma muud ei tahagi tõestada peale selle, et ükski särk ei anna 100kg esimesel trennil, nagu keegi siin lollist peast väitis.

Ega vist ei anna küll. Natuke tahab asi harjumist kindlasti , et särgi potensiaal kõik käiku rakendada.

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühinen Samakamehe arvamusega. Ise ei ole tõstevarustust proovinud, kuid tema jutust ja piinadest aru saades annab varustus alles siis midagi juurde, kui oskad seda kasutada. Kui aga proovid antud varustust esimest korda, siis surud, kükid kindlasti vähem!

Antud isendil muidugi kaal hea ja kogusumma kah muljetavaldav ja seda kõike ilma varustuseta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×