Jump to content
Kati-Margita

13 PÄEVA DIEET

Recommended Posts

Tere!

Alustan homsest 13 päeva dieeti. Kas keegi minuga ühineks?

Minu viga on see, et ma ei ole küll palju ülekaalus (plen 165cm ja kaalun 54 kg), kuid mind kummitab õhupalliefekt ning sooviks omas kaalu stabiliseerida, loomulikult on mul ka soovkaal, mida saavutada üritan (49 kg).

Täna õhtul lähen ja ostan homsed toiduained ära ja panen ennast proovile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Alustan homsest 13 päeva dieeti. Kas keegi minuga ühineks?

Minu viga on see, et ma ei ole küll palju ülekaalus (plen 165cm ja kaalun 54 kg), kuid mind kummitab õhupalliefekt ning sooviks omas kaalu stabiliseerida, loomulikult on mul ka soovkaal, mida saavutada üritan (49 kg).

Täna õhtul lähen ja ostan homsed toiduained ära ja panen ennast proovile.

Keegi suveunest ärganud 3 oktoobri võistleja. :D Seliseid 2 nädalasi dieete tehas Sa jäädki ÕHU pallitama. Kui Su postituse pealkiri oleks "edaspidi teisiti" ja post ise hakkaks sõnadega.... nii see enam edasi minna ei või siis aitaks sind hea meelega. Sellised 13 päevased hullusehood aga jäävad Sinu enda vastutusele. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Dieedi käigus on soovitav juua vett vähemalt 2 liitrit päevas. Dieet kestab täpselt 13 päeva, sell sõna-sõnalise sooritamise juures peaks kaal vähenema 7-30 kg. 13 päevane ainevahetusdieet on nõudlik, ent see-eest tõhusa toimega. Sell järel võid süüa normaalselt 2 aastat, ilma et kaal tõuseks.

wtf :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hahaha, mu ema tegi ka seda dieeti, kaal langes 4-5 kilo vist, nii või naa tuli tagasi kõik , kuidas sa teed selgeks inimesele , et see on pask :P , kes ikka usuks lolli 18 aastase poja möla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Alustan homsest 13 päeva dieeti. Kas keegi minuga ühineks?

Minu viga on see, et ma ei ole küll palju ülekaalus (plen 165cm ja kaalun 54 kg), kuid mind kummitab õhupalliefekt ning sooviks omas kaalu stabiliseerida, loomulikult on mul ka soovkaal, mida saavutada üritan (49 kg).

Täna õhtul lähen ja ostan homsed toiduained ära ja panen ennast proovile.

See on FITNESSi foorum, siit sa endale "näljutan-ennast-kahe-nädalaga-saledaks" dieetide pooldajaid ei leia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh, mõnel pole tahet isegi tass kohvi nn hommikusöögiks võtta :D

Pigem jätta isegi tass kohvi võtmata, kui seda tühja kõhu peale võtta – see tekitab maohappe kiire reaktsiooni ja kõhuvalu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on FITNESSi foorum, siit sa endale "näljutan-ennast-kahe-nädalaga-saledaks" dieetide pooldajaid ei leia.

Kas mitte üks kulturist sarnaselt ekstreemselt ei toiminud siin foorumis?

--

Seal dieedis on huvitav "5. ja 12. päev", seal tundub, et lõuna ajal süiakse tore rammus lõuna, 300gr liha ja muid pudinaid jurude, ilsmelt vabal valikul, see tundub olema kõige tugevam ülesöömine selles dieedis, pakun, et ilmselt 300gr asemel mõeldakse isegi suuremat kogust, olenevalt kui korpulentse isikuga tegu on, ja sellest ma nagu aru ei saagi, miks niitugev lõuna sinna plaani on pistetud, hetkel ei hakka ka silma, kas äkki joonistub selle suure lõunaga mingi püramiidi tipp vms muster välja mis omab mingit ideoloogilist kasu siis või? See on huvitav söögikord seal igatahes.

Aga praktilien elu näitab, et sedalaadi dieete kõige rohkem kasutatakse enne olulisi sündmusi, näiteks enne sünnipäeva tean, et töökaaslased on teinud sedalaadi dieeti, kuulnud olen ka pulmade-eelsest perioodist, ja ilmselt ka enne suve on see popp?

Mis puutub väitesse, et "näljutamine teeb saledaks", siis tundub mulel see tõene, sest kui eemaldada kehast nö vesi, siis muutub ju pringimaks pilt, selles suhtes sõnavara on ok minuarust. Küll aga ilmselt reklaamib sedalaadi dieet sellsit vale-arusaama, et arvatakse, et kehakaalu langus on olulisem kui nö rasva- osa/kaalu langus. Et ise olen paljudest neist, kes kõhulihaste ülemised klotsid välja suudab tuua, kuid alakõhu peal olevat väikest rasvahulka põletada niilihtsalt ei suuda, seal siis saakski ilmestava näitena seletada, et selle isiku puhul pole oluline, kas ta kaotab kehakaalu sel momendil 5kg või mitte, sale näeb ta niivõinaa välja, kuid, rasva% on siiski pea muutumatu selle 5kg kalaukaotuse korral, et seda rasva-osa ei kaota 13 päevaga anyway, olgu siis dieediks popp dieet või mitte-popp dieet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sõbranna tegi ka seda dieeti paar aastat tagasi, kaal langes vist isegi 6 kilo, tal on, kust seda kaotada ka, teise nädala alguses jäi muidugi haigeks- palavik, nõrkustunne, kurk paistes. Sellest hoolimata tegi ta seda dieeti edasi, lõpuks nägi tõesti kõvasti "õhem" välja, aga see kõik tuli üsna ruttu kolinal tagasi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sõbranna tegi ka seda dieeti paar aastat tagasi, kaal langes vist isegi 6 kilo, tal on, kust seda kaotada ka, teise nädala alguses jäi muidugi haigeks- palavik, nõrkustunne, kurk paistes. Sellest hoolimata tegi ta seda dieeti edasi, lõpuks nägi tõesti kõvasti "õhem" välja, aga see kõik tuli üsna ruttu kolinal tagasi...

Konkreetselt ei poolda selliseid äärmuslikke dieete, kuid ei suuda ka samas mõista, miks kolinal kõik tagasi peaks tulema, kui peale dieedi lõppemist toituda nii, et ei tule tagasi. Olen ka ise elus dieete pidanud paar korda, kaotanud selle käigus ka kilosid mõningaid, tagasi ei ole kunagi võtnud, kuna ka peale dieeti toitumise enda jaoks paika pannud. Ei näe mõtet dieeditamistel, kui pärast tagasi kõik õgida. Tänaseks päevaks muidugi ei näe üldse dieeditamistel mõtet, lihtsalt toitumine korda. Muidugi arusaadav juhul, kui arsti poolt kirjutatud dieet. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Konkreetselt ei poolda selliseid äärmuslikke dieete, kuid ei suuda ka samas mõista, miks kolinal kõik tagasi peaks tulema, kui peale dieedi lõppemist toituda nii, et ei tule tagasi. Olen ka ise elus dieete pidanud paar korda, kaotanud selle käigus ka kilosid mõningaid, tagasi ei ole kunagi võtnud, kuna ka peale dieeti toitumise enda jaoks paika pannud. Ei näe mõtet dieeditamistel, kui pärast tagasi kõik õgida. Tänaseks päevaks muidugi ei näe üldse dieeditamistel mõtet, lihtsalt toitumine korda. Muidugi arusaadav juhul, kui arsti poolt kirjutatud dieet. :D

Ma tegelikult kahtlusangi, et ega ta peale dieeti päris õigesti toituma ei hakanud- harvad söögikorrad ja suht palju korraga, valed asjad vales vahekorras jne... Aga ma üldse ei taha teada, mis selline dieeditamine tervisele teha võib ka pikemas perspektiivis, nagu ka tema pealt näha oli, siis ilmselt mitte midagi head :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paljudel juhtudel on nii, et inimene mõtleb, et peab selle 13 päeva vastu, võtab piisavalt palju maha ja SIIS hakkab korralikult toituma. Tegelikkuses ta peabki selle 13 päeva vastu, aga ühtlasi sõidab ka katus ära ja ta ei hakka edaspidi korralikult sööma (näljutamise tulemusena tekivad igasugused isud, mida on raske taltsutada) ning võtabki tagasi kas kõik kilod või isegi enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Alustan homsest 13 päeva dieeti. Kas keegi minuga ühineks?

Minu viga on see, et ma ei ole küll palju ülekaalus (plen 165cm ja kaalun 54 kg), kuid mind kummitab õhupalliefekt ning sooviks omas kaalu stabiliseerida, loomulikult on mul ka soovkaal, mida saavutada üritan (49 kg).

Täna õhtul lähen ja ostan homsed toiduained ära ja panen ennast proovile.

Sellega ei stabiliseeri sa midagi. Pigem destabiliseerid.

Siin on juba üsna adekvaatsed kommentaarid, ei hakka midagi lisamagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige killum värk oli see et kaal võib väheneda 7-30 kilo. Hahahah.. Bljaad kirvepakuga ei saa ka nii palju alla

No kui inimene on ikka 300 kilo siis võib ju vabalt nii palju alla saada!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõige killum värk oli see et kaal võib väheneda 7-30 kilo. Hahahah.. Bljaad kirvepakuga ei saa ka nii palju alla

Kirve ja pakuga saab küll.

Tulemus kannaks pealkirja hakkliha ..., ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kes ikka usuks lolli 18 aastase poja möla ;)

Mul ei mahu isale ka pähe see, uhkus vist ei lase tunnistada, et poeg targem.

Aga ära tahetakse tappa end selle dieediga, idiootsus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×