Jump to content
rantel

Valu põlves

Recommended Posts

Tere

Hetkel on selline mure et üleeile kui käisin jooksmas, siis lõi paremasse põlve väliskülje peale kramp jalga (peale jooksu). Jalga kõverdada ei saanud kuna oli väga väga valus, ainult sirgelt sai hoida. Kui suruda ühe kondi peale siis on valus, ainult ühest kohast.

Hetkel on võimalik juba kõndida, kuigi jalga kõverdades kõnnaku ajal käib ikka valu läbi. Ravinud ma seda kuidagi pole.

Samas küsimus, kas sellise mure korral on kasulik minna näiteks sauna, ujuma, on see kuidagi kahjulik?

Ja oskab keegi öelda et millega oli üldse tegu, olen jooksmas käinud kuskil 3a ja esimest korda selline mure, ei pingutanud üle, jooksin nii nagu ikka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ujumine, miks mitte - oled kaaluta olekus ning ei usu, et põlv tunda annaks. Taastumiseks kasutatakse ujumist päris tihti.

Pöördu siiski arsti poole. Keegi siit täpselt ei tea, milles probleem olla võib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ujumine, miks mitte - oled kaaluta olekus ning ei usu, et põlv tunda annaks. Taastumiseks kasutatakse ujumist päris tihti.

Pöördu siiski arsti poole. Keegi siit täpselt ei tea, milles probleem olla võib.

Minul annab küll haige põlv ujumisel rohkem tunda kui kõndimisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui seal peaks nt põletik vms sees olema, siis kuumus mõjuks halvasti. Nii et mina parem hoiduksin saunast ja laseks põlvel mõnda aega lihtsalt paraneda. Kui paremaks ei lähe, siis arsti juurde. Kuigi spetsarstide juurde on muidugi naeruväärsed mitmekuised järjekorrad :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Hetkel on selline mure et üleeile kui käisin jooksmas, siis lõi paremasse põlve väliskülje peale kramp jalga (peale jooksu). Jalga kõverdada ei saanud kuna oli väga väga valus, ainult sirgelt sai hoida. Kui suruda ühe kondi peale siis on valus, ainult ühest kohast.

Hetkel on võimalik juba kõndida, kuigi jalga kõverdades kõnnaku ajal käib ikka valu läbi. Ravinud ma seda kuidagi pole.

Samas küsimus, kas sellise mure korral on kasulik minna näiteks sauna, ujuma, on see kuidagi kahjulik?

Ja oskab keegi öelda et millega oli üldse tegu, olen jooksmas käinud kuskil 3a ja esimest korda selline mure, ei pingutanud üle, jooksin nii nagu ikka.

Kas valu on ülevalpool põlve või allpool?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega jalg jooksu ajal mingit ebaloomulikku liigutust ei teinud?Võib olla on jalg saanud selle aja peale palju põrutada ning lõigi nõrk koht välja.Jooksin ka aastaid ja olin suunitud katkestama,kuna põlved ei pidanud vastu.Suur viga oli ka jalatsites ja kõva tee peal jooksmine(15-20km.).Need on minu kogemused.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jooksmise kohta ei oska kommenteerida,kuid minul tekkivad vahest sellised valulikud aistingud peale raskemat küki trenni.Olen kasutanud enne magama minekut nn."hobuse salvi",katnud ööseks põlve ka mingi soojema rätiga ja hommikuks on palju,palju kergem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×