Jump to content
kkris

mis lisandeid kasutada ?

Recommended Posts

Tere,

teen nädalas 2 korda jõusaali, 2 x poksi, 1-2 korda käin jooksmas.

Et mis lisandeid ma peaks kasutama. Oleks siis vaja midagi: 1) mis aitaks kiiresti taastuda 2) mis aitab lihasmassi kasvu kiirendada ning 3) midagi nitro taolist, et jõuaks rohkem trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

midagi nitro taolist?

soovitan kreatiini, alguses monot, aga kreatiini tuleks võtta koos süsivesikutega. samas kui on vaja ka taastuda siis oleks hea võtta HT-R'i kus on sees palju head nagu glutamiin,kreatiin,beta-alaniin jpm.

toitumine samuti korda :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sellist pulbrit pole kus kõik need eelmainitud vajalikud ained sees ? Või on targem ise teha mingit sheiki ? Ja veel, väga palju raha ei raatsi panna selle alla. Kas kreatiin on siis parem kui kasutada nitrot enne trenni ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaua treeningstaazhi on? Paari korra trenni jaoks nädalas pole esialgu mingit kreatiini vaja, sest keha jõuab ise piisavalt taastuda (ka siis, kui teed vahepeal jooksu). Kreatiin on edasijõudnute lisand, mis aitab ületada arengu seisakut. Proteiin ja süsivesikud on alustuseks täpselt parajad, lihtsaim variant on osta lisand, mis sisaldab juba õiges koguses mõlemat, näiteks Fasti Mass2 või Fit Mass (odavaim, samas kvaliteet ja maitse on väga head!). Segada vastavalt juhendile, ja kindlasti ainult veega.

Selle nitro-taolisega pole sul kindlasti esialgu midagi teha, kreatiinid jm taoline värk on mõttekas siis, kui treeningkoormus on palju suurem.

Kui ees nt kõvem ja pikem poksitrenn vms, siis võid tarboda süsivesikuid sisaldavat spordijooki ja seda juua trenni ajal. Täiesti piisab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen eluaeg sporti teinud. Kuid jõusaalis olen käinud aasta. Ja millist proteiini eelistada. Kui kreatiini kasutamine välistada, kas ma peaks siis nitrot kasutama ? Kust saab süsivesikuid kõige rohkem/või mida soovitate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
olen eluaeg sporti teinud. Kuid jõusaalis olen käinud aasta. Ja millist proteiini eelistada. Kui kreatiini kasutamine välistada, kas ma peaks siis nitrot kasutama ? Kust saab süsivesikuid kõige rohkem/või mida soovitate?

Fasti Dextro- süsivesikud. segad Dextro, proteiin ja vesi. Või ostad valmis segu, näiteks Fit Mass.

Võib asendada mingi 100% mahlaga. Maitse asi.

Milleks sulle nitro? Ei ole vaja asjadega üle ka pingutada, eriti veel, kui raha pole laialt käes. Sa ei jää millestki ilma. Korralik söök ja proteiin\süsivesikud taastusjook toimivad igati hästi. Pluss piisav puhkus (uni, vähemalt paar trennivaba päeva nädalas).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×