Jump to content
muscelandu

Õlg läks korraks liigesest välja.

Recommended Posts

Tere,.

niisiis, Sai siis täna trennis käidud ja kui Pulloveri harjutuseni jõudsin ja seda esimest seeriat tegema hakkasin siis lasin hantli liiga alla ja õlg käis korraks liigesest välja vms. (valus see polnud eriti)

Trenni sai ka edasi tehtud ja isegi sedasamust Pullover tõmbeid tehtud ja eriti nagu mingit ebameeldivust õlal ei tundnud ega ka muidugi valu.

Aga tahaks teada, et mida peaks nüüd tegema et selline asi korduma ei hakkaks? Ei tahaks et selline jama küll korduks,.

Koju jõudes määrisin igaksjuhuks Dolgit kreemiga (1g sisaldab 50mg ibuprofeeni).

:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka pulloveri teema, mõlemad õlaliigesed teevad nõksu. Hoidsin küll käsi sirgelt.

Ju ma vist siis peaks ka mitte nii kaugele laskma.

On see pullover üldse nii vajalik harjutus? nagu ma aru saan peaks ta koormama rinnalihast kuid enamasti koormab oopis selja lailihast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte lasta hantlit pulloveris enam nii taha lihtsalt ?

hmm, ma mõtlesin, et kuidas ma nüüd igakjuhuks saaks õlga nö. ravitseda või ennetada (määrida mingi kreemiga vms.), et ta ei hakkaks ml niimoodi käima välja...., kunagi käis põlv ka liigeset välja, ning seda ma kohe ei ravinud ja mitu aastat ikka sai põlv liigesest välja käia ( see oli päris valus) ja enam ei taha, et õlg ei hakkaks niisama liigesest välja käima (nö. krooniliseks haiguseks).:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka pulloveri teema, mõlemad õlaliigesed teevad nõksu. Hoidsin küll käsi sirgelt.

Ju ma vist siis peaks ka mitte nii kaugele laskma.

On see pullover üldse nii vajalik harjutus? nagu ma aru saan peaks ta koormama rinnalihast kuid enamasti koormab oopis selja lailihast.

Käsi peab olema natuke kõverdatud. Kui ei oska teha, siis parem tõesti mitte teha seda harjutust. Kui võimalus on, siis lase treeneril tehnika üle vaadata... aga mitte mingil sõbral, kes on a la "hull põkk" ja 2 aastat "trenni" teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

endal oli sama häda, ei aidanud raskuste vähendamine, liigutuse amplituudi lühendamine, see raks tuli ikka kuidagi salaja ja ootamatult.

otseselt valus ei olnud jah, aga tunda oli küll mingi 10 päeva pärast seda.

juhtus pulloveriga, harvem ka kaldpingil hantlitega surudes, mõnikord võrkpallis servides kah.

kuna ise pean pigem selja harjutuseks seda (peale harjutust järgmistel päevadel annab tunda rohkem selg, vähem rind),

siis soovitan proovida nn. "pullover plokil", seda saad vaadata Taavi Kooviti treeningvideost

kusjuures plokile üle minnes vähemalt minul oluliselt paranes selle harjutuse sooritus/tunnetus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nu, kolm harjutust oli veel enne seda ja + 10 minutit sõudmist. Sooja naq oleks juba olnud:D

Aga jh ei ole kindel, et õlg liigesest välja läks, sest naq juba eelpool mainitult oleks pidanud järgnema sel hetkel piinav valu.

To : Mart Muru

Aga kas mingit ravi ei ole sellele, et ta nii välja ei läheks? Või lihtsalt peab hoolikam olema....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõenäoliselt, millest probleemid tekivad, on ka see, et õlg on lihtsalt nö. kinni. Selja lailihas ja rinnalihas on ülepinges; lihased düsbalansis. Või puudub üleüldine koordinatsioon, et harjutust normaalselt sooritada.

Seetõttu ei teagi, kuna inimest näinud ei ole, mida soovitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×