Jump to content
Aimuu

Kramp sääres

Recommended Posts

Niisiis, millest see tingitud on? juhtub just öösiti, täna öösel lõi ulme krambi sisse, parema jala säärde, ennegi olnud seda, aga nüüd oli aastake vms möödas eelmisest krambist, jube ebameeldivad on need, siiamaani säär valutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Magneesiumi puudus, veresuhkru tase, stress, Vedlikupuudus

kui kramp lööb säärde siis suru varbad nii kõrgele kui saad, alguses on valusam aga siis läheb üle

pakun vedelikupuudust... tänan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, millest see tingitud on? juhtub just öösiti, täna öösel lõi ulme krambi sisse, parema jala säärde, ennegi olnud seda, aga nüüd oli aastake vms möödas eelmisest krambist, jube ebameeldivad on need, siiamaani säär valutab.

Mul oli sama asi umbes pool aastat tagasi, kui hakkasin CaMg tablette võtma, siis pole nagu enam olnud.

Muudetud kasutaja PumaZ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Niisiis, millest see tingitud on? juhtub just öösiti, täna öösel lõi ulme krambi sisse, parema jala säärde, ennegi olnud seda, aga nüüd oli aastake vms möödas eelmisest krambist, jube ebameeldivad on need, siiamaani säär valutab.

Kas kramp lööb isegi puhkeasendis sisse või ainult siis kui venitad või sirutad?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirjas on ju et öösiti lööb, siis ikka puhkeasendis ma arvan :D

Tore sinu arvamust teada. :lol:

Tavaliset lööb kramp sisse venitades, sirutades või siis sundasendis hoides. Ju siis unes käib kõva sirutamine..

Vähemalt minul on sellised kogemused krampide jms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore sinu arvamust teada. :lol:

Tavaliset lööb kramp sisse venitades, sirutades või siis sundasendis hoides. Ju siis unes käib kõva sirutamine..

Vähemalt minul on sellised kogemused krampide jms.

Mitte tingimata, umbes kuu aega tagasi, ma istusin lihtsalt lauaääres, sõin ja järsku lõi kramp säärde nii 3 korda järjest.

ja see oli ka esimene kord elus kui mulle kramp kuhugi lõi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×