Jump to content
MWEchamp

Toidulisandite võtmine?

Recommended Posts

Tere,

Küsiksin teie arvamust sellisest jaotusest.

Trennipäev:

Enne trenni: 5g glutamiini, 10 g dekstroosi

Peale trenni: 60 g dekstroosi, 30 g proteiini, 5 g glutamiini

Vaba päev: 5 g kreatiini, 2,5 g glutamiini.

Tänan ette.

Teadmiseks, olen 17 a. 183 pikk, 73 kilo, 1 aasta treeninud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Küsiksin teie arvamust sellisest jaotusest.

Trennipäev:

Enne trenni: 5g glutamiini, 10 g dekstroosi

Peale trenni: 60 g dekstroosi, 30 g proteiini, 5 g glutamiini

Vaba päev: 5 g kreatiini, 2,5 g glutamiini.

Tänan ette.

Teadmiseks, olen 17 a. 183 pikk, 73 kilo, 1 aasta treeninud

Isiklikult muudaks ära nii: enne trenni süsivesikuallikaks midagi muud, kui lihtsuhkur. 5g glutamiini jätaks kas enne või peale trenni. Teise 5g võtaks enne magamaminekut. Peale trenni võtaks sisse ka kreatiini. Vabal päeval jätaks kreatiini üldse välja (oleneb kui mitu korda nädalas trenni muidugi teed) ja glutamiini võtaks 5g enne magamaminekut.

Muudetud kasutaja joey poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Isiklikult muudaks ära nii: enne trenni süsivesikuallikaks midagi muud, kui lihtsuhkur. 5g glutamiini jätaks kas enne või peale trenni. Teise 5g võtaks enne magamaminekut. Peale trenni võtaks sisse ka kreatiini. Vabal päeval jätaks kreatiini üldse välja (oleneb kui mitu korda nädalas trenni muidugi teed) ja glutamiini võtaks 5g enne magamaminekut.

Suur aitäh!

Et siis näeks nii välja?:

Trennipäev:

Enne trenni: 5g kreatiini, 10 g süsivesikuid ( Millist?),

Peale trenni: 60 g dekstroosi, 30 g proteiini, 5 g glutamiini, 5 g kreatiini

Enne magamaminekut: 5g glutamiini

Vaba päev: Enne magamaminekut : 5 g glutamiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur aitäh!

Et siis näeks nii välja?:

Trennipäev:

Enne trenni: 5g kreatiini, 10 g süsivesikuid ( Millist?),

Peale trenni: 60 g dekstroosi, 30 g proteiini, 5 g glutamiini, 5 g kreatiini

Enne magamaminekut: 5g glutamiini

Vaba päev: Enne magamaminekut : 5 g glutamiini.

süsivesikutena võid kasutada näiteks viinamarjamahla või dextroosi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
joey sõnul ei ole just lihtsuhkrud head, dekstroos on ju lihtsuhkur, samuti viinamarjamahalas olev suhkur.

Söö siis kiiresti seedivaid süsivesikuid näiteks puuvilju nagu õun, banaan

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei tea kas ma mäletan õieti aga oli vist nii et

lihtsuhkrud ehk monosahhariidid imenduvad kiiresti, nt puuviljad ja muu selline?

liitsuhkrud ehk polüsahhariidid imenduvad aeglaselt nt kartulis olev tärklis?

Kui ma õieti aru sain siis mul oleks enne trenni vaja võtta aegalselt imenduvaid süsivesikuid. Kas selleks nt kaerahelbed sobiksid, kuigi neid jama süüa, mingi pulber oleks hea koksina juua koos kreatiiniga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei tea kas ma mäletan õieti aga oli vist nii et

lihtsuhkrud ehk monosahhariidid imenduvad kiiresti, nt puuviljad ja muu selline?

liitsuhkrud ehk polüsahhariidid imenduvad aeglaselt nt kartulis olev tärklis?

Kui ma õieti aru sain siis mul oleks enne trenni vaja võtta aegalselt imenduvaid süsivesikuid. Kas selleks nt kaerahelbed sobiksid, kuigi neid jama süüa, mingi pulber oleks hea koksina juua koos kreatiiniga.

Viisteist või 30minutit enne trenni söö 20grammi valgupulbrit vadakujoogi või muu valgusegu kujul ja tarbi 30-40 grammi süsivesikuid, et olla kogu trenni jooksul võimeline tugevalt treenima. ja jää aeglaselt seedivate süsivesikute hjuurde nagu:oakliid, kaerahelbed, rukki või-täisterajahust leib

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Viisteist või 30minutit enne trenni söö 20grammi valgupulbrit vadakujoogi või muu valgusegu kujul ja tarbi 30-40 grammi süsivesikuid, et olla kogu trenni jooksul võimeline tugevalt treenima. ja jää aeglaselt seedivate süsivesikute hjuurde nagu:oakliid, kaerahelbed, rukki või-täisterajahust leib

Suur aitäh sulle. Aga kas enne trenni on ikka väga vaja vadakut võtta. Praeguse MASU ajal pole see just rahakotile kõige kergem?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur aitäh sulle. Aga kas enne trenni on ikka väga vaja vadakut võtta. Praeguse MASU ajal pole see just rahakotile kõige kergem?

Ma kui võtan siis võtan 100g kodujuustu enne trenni, kaseiinil on anti kataboolne toime.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suur aitäh sulle. Aga kas enne trenni on ikka väga vaja vadakut võtta. Praeguse MASU ajal pole see just rahakotile kõige kergem?

Kohupiima ja kodujuustuga saab ka hästi hakkama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne trenni minule vähemalt on parim tatar. Teiseks olen mina avastanud enda jaoks sojavalgu enne trenni. Ta on kergesti omastatav ja ei tekita ebamugavustundeid trenni ajaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul ka üks küsimus.

Lugesin, et peale trenni taastub kõigepealt närvisüsteem(24h), peale seda alustab alles lihas taastumist ning kasvamist.

Miks siis peaks üldse vahetult pelae trenni valku sööma?

Äkki peaks oopis midagi sööma, mis närvisüsteemi taastab...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul ka üks küsimus.

Lugesin, et peale trenni taastub kõigepealt närvisüsteem(24h), peale seda alustab alles lihas taastumist ning kasvamist.

Miks siis peaks üldse vahetult pelae trenni valku sööma?

Äkki peaks oopis midagi sööma, mis närvisüsteemi taastab...?

Ma ei tea närvisüsteemi kohta aga fakt on see, et vahetult pärast trenni on valku ja süsivesikute söömine vajalik, sest kahjustunud lihased imevad endasse nii valku kui süsivesikuid, et kasvada ja taastuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×