Jump to content
NatalieKelly

Vegaterian dieet v valgudieet?

Recommended Posts

Olen täheldanud, et mitmes teema sul juba sellise rasvapõletuse kohta, selleasemel, et jalgratast leiutada võiks toitumiskava muretseda?

Taimetoidudieet...se ei kõlba minuarust kuskile..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen täheldanud, et mitmes teema sul juba sellise rasvapõletuse kohta, selleasemel, et jalgratast leiutada võiks toitumiskava muretseda?

Taimetoidudieet...se ei kõlba minuarust kuskile..

Tänu oma aastase haigusega põdenud.. hakkasin ma üleliia sööma ja tulemus on nüüd vastupidine....:S:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänu oma aastase haigusega põdenud.. hakkasin ma üleliia sööma ja tulemus on nüüd vastupidine....:S:.

Võiksid omale põhiasjad selgeks teha ja neid järgida, igasugused dieedid on enamasti lühikese ajalised(kestavad ise vähe ning tulemused kaovad sama kiiresti, või kiiremini;) )

Kõige kiirem on Atkinsi diiedi paar esimest nädalat, kuid see ekstreemsus :)

Muudetud kasutaja LaizeN poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See kujutab seda, et süsivesikuid praktiliselt olematu ja suurem osa sööd suure valgusisaldusega toitu..

Suur osa valgurikastest toitudest on ka väga rasvarikkad. Kas suur rasvatarbimine on kuidagi parem kui suur süsivesiku tarbimine?

Söö normaalset toitu mitte mingeid veidraid dieete ja treeni. Niimodi sa oma rasva põletadki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et unusta mõlemad dieedid ära ja unusta ära ka "lühikese aja jooksul". Lühikese aja jooksul kiire tulemus ei ole tavaliselt säiliv tulemus.

Pigem:

- Söö mitmekülgselt - rasvad, valgud, süsivesikud-kiudained, vitamiinid, mineraalid - kõik tuleb toidust kätte saada

- Söö regulaarselt - vähemalt kolm korda päevas

- Söö kvaliteetselt - rohkem naturaalseid toiduaineid (liha, munad, juurviljad jne) ja vähem poolvalmis või valmis poetoitu

- Tarbi võimalikult vähe valgest jahust tooteid (koogid, saiad, valge pasta jne) ja asenda need täisteratoodetega

- Väldi valge suhkruga tooteid

- Väldi transrasvu sisaldavaid tooteid

- Söö juurvilju ja mõõdukalt puuvilju

- Söö kala ja pähkleid heade rasvade saamiseks

- Söö piisavalt - kui sööd liiga palju, siis lähed paksuks. Kui sööd liiga vähe, siis läheb ainevahetus aeglasemaks ja mingil hetkel õgid söömata jäänud söögi topelt tagasi - tulemus sama. Regulaarne söömine ja piisava "hea" rasva söömine aitab nälga vältida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et unusta mõlemad dieedid ära ja unusta ära ka "lühikese aja jooksul". Lühikese aja jooksul kiire tulemus ei ole tavaliselt säiliv tulemus.

Võiks lisada, et liigutada ennast pole ka paha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×