Jump to content
j6ujunn

proteiini tihedamini..?

Recommended Posts

Terv!

Kas on mõtet protekat tihedamini võtta 2x päevas või vahest vahepalaks.Võtan öösheigi ja hommiku sheigi,trenni päeval ka enne ja pärast trenni.On see palju,tunnen et areng nii kiirem.?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa veelgi tihedamaks viiksid proteiinijoogi tarbimise, siis pakun, et sul hakkab kõhuga kehva. nimelt kiudaineid ei sisalda proteiinipulbrid peaaegu üldse. seega otsus on sinu enda teha. minu arvates peaks tavatoitu eelistama igale joogile/pulbrile, kui selleks võimalus on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui sa veelgi tihedamaks viiksid proteiinijoogi tarbimise, siis pakun, et sul hakkab kõhuga kehva. nimelt kiudaineid ei sisalda proteiinipulbrid peaaegu üldse. seega otsus on sinu enda teha. minu arvates peaks tavatoitu eelistama igale joogile/pulbrile, kui selleks võimalus on.

sellepärast ei ole vaja muretseda, kui hommikul kaerahelbe vms putru süüa ; ja piisavalt täistera leiba vms päeva jooksul süüa.

4 sheiki päevas on minu arust palju. 2 sheiki päevas on okei!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Terv!

Kas on mõtet protekat tihedamini võtta 2x päevas või vahest vahepalaks.Võtan öösheigi ja hommiku sheigi,trenni päeval ka enne ja pärast trenni.On see palju,tunnen et areng nii kiirem.?

Trennipäeval siis 4x ja muudel päevadel 2x? Loomulikult see on vähe!!! Peaks võtma ka lõuna ja päeva sheigi ning kuhugi vahele veel paar korda, näiteks lõunaoote sheik ja õhtuoote sheik. 6x päevas oleks siis. Kui on trennipäev, siis enne trenni ja pärast trenni võtad, aga peaks võtma ka trenni ajal vähemalt 2x! Siis tuleks kokku 10 sheiki trennipäeval. Ma olen tähele pannud et ega muidu tuharalihas ei kasva. :rolleyes:

Muudetud kasutaja Brüno poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui raha on jalaga segada, siis võta aga :rolleyes:

Kindlasti mitte. Nimelt ainult proteiinipulbri tarbimine viib kehast välja kaltsiumi, seega nõrgestab luid/hambaid jne. Selleks peaksid iga päev sööma korralikult liha, et kaltsiumipuudust ei tekiks, sest lihast saad kaltsiumi ja fosfori, mis eelmist kehas hoiab. Soovitan ikka eelistada toitu toidulisanditele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valdav osa (ca 99%) kaltsiumist kuulub inimorganismis kaltsiumisooladena luude ja

hammaste koostisse. Kaltsiumioonidel (Ca2+) on keskne roll lihaskontraktsiooni mehhanismis nii

skeleti-, südame- kui silelihasrakus, samuti vere hüübimise keerukas protsessis ning rea

hormoonide toime tagamisel rakkudes. Kaltsiumioonid toimivad ka rea ensüümide aktivaatorina.

Fosfor kuulub nukleotiidide, nukleiinhapete, fosfolipiidide ja paljude muude organismis

esinevate ühendite koostisse. Koos kaltsiumiga on ta oluline luukoe ehituslik komponent.

Nukleosiidtrifosfaatide (ATP, UTP, GTP) ja fosfokreatiini komponendina on fosforil

tähelepanuväärne roll raku energeetikas. Fosforüülimise defosforüülimise teel reguleeritakse rea

ensüümide aktiivsust. Negatiivse laenguga fosfaatioonid (PO4 3-) osalevad organismi ainevahetuse

tulemusena tekkivate happeliste jääkproduktide neutraliseerimises.

Ma väga siiralt ei suhtuks vadakuvalgu jookide "kahjulikesse" mõjudesse, kui aega ja raha on, siis lisaks võtta why not. Lihtsalt asendama söögikorda sellega pole mõtet hakata, sheik on rohkem üks optsioon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Valdav osa (ca 99%) kaltsiumist kuulub inimorganismis kaltsiumisooladena luude ja

hammaste koostisse. Kaltsiumioonidel (Ca2+) on keskne roll lihaskontraktsiooni mehhanismis nii

skeleti-, südame- kui silelihasrakus, samuti vere hüübimise keerukas protsessis ning rea

hormoonide toime tagamisel rakkudes. Kaltsiumioonid toimivad ka rea ensüümide aktivaatorina.

Fosfor kuulub nukleotiidide, nukleiinhapete, fosfolipiidide ja paljude muude organismis

esinevate ühendite koostisse. Koos kaltsiumiga on ta oluline luukoe ehituslik komponent.

Nukleosiidtrifosfaatide (ATP, UTP, GTP) ja fosfokreatiini komponendina on fosforil

tähelepanuväärne roll raku energeetikas. Fosforüülimise defosforüülimise teel reguleeritakse rea

ensüümide aktiivsust. Negatiivse laenguga fosfaatioonid (PO4 3-) osalevad organismi ainevahetuse

tulemusena tekkivate happeliste jääkproduktide neutraliseerimises.

Ma väga siiralt ei suhtuks vadakuvalgu jookide "kahjulikesse" mõjudesse, kui aega ja raha on, siis lisaks võtta why not. Lihtsalt asendama söögikorda sellega pole mõtet hakata, sheik on rohkem üks optsioon.

hea,väärt vastus:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×