Jump to content
Aimuu

Seljavalu

Recommended Posts

mida teha, probleem pole mitte mul, aga kellegil teisel

valu lööb alaselga ja keskele, just peale pikka koolipäeva kus palju istud, peale odaviske trenni, kallutades keha ette ja taha, taha valusam.

mida soovitate? endal paranes alaselg just trenni tehes.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle tundub,et selg on ära tõstetud!Arvan olevat päris tõsi taga.Soovitan perearstil suunata eriarstile.Olen ise samas hädas juba aastakümneid.Selleks võtsingi nüüd selja venitused ja harjutused erilise tähelepanu alla.Elu õpetab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mida teha, probleem pole mitte mul, aga kellegil teisel

valu lööb alaselga ja keskele, just peale pikka koolipäeva kus palju istud, peale odaviske trenni, kallutades keha ette ja taha, taha valusam.

mida soovitate? endal paranes alaselg just trenni tehes.

arst ütleb et määri spordi kreemi sinna peale.Mul oli õlaga jama määrisin lioton 1000 geeli ja aitas küll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
arst ütleb et määri spordi kreemi sinna peale.Mul oli õlaga jama määrisin lioton 1000 geeli ja aitas küll

Mulle öeldi ka, et määri ja määri. Aga hoopis reuma avastati. Põlved juba 2x opitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle tundub,et selg on ära tõstetud!Arvan olevat päris tõsi taga.Soovitan perearstil suunata eriarstile.Olen ise samas hädas juba aastakümneid.Selleks võtsingi nüüd selja venitused ja harjutused erilise tähelepanu alla.Elu õpetab.

viga algas eelmise aasta suvel, ühel päeval mitmeid tunde ühel kohal istudes ja järsult püsti tõustes lõi valu selga, sellest ajast saadik piinab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
viga algas eelmise aasta suvel, ühel päeval mitmeid tunde ühel kohal istudes ja järsult püsti tõustes lõi valu selga, sellest ajast saadik piinab

see võib olla ka tingitud näiteks selgroo kõverusest

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hiina ravimassazi kuur ja nõelmatil lamamine vähemalt 15 minutit päevas- see aitas mind väga palju (peale sabakondilt kasvaja eemaldamist probleemid alaseljaga). Valud ja krambid kadusid täielikult peale kuuri. Soovitatav on regulaarselt massazis käia, näiteks peale kuuri läbimist kord kuus, minul jäi katki see asi ja selg annab märku, et peaksin uuesti minema :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks samuti lasta perearstil suunata taastusraviarstile, kes suunab omakorda edasi. Füsioterapeudilt nt saad vajalikud harjutused, mida pead igapäevaselt edasi tegema.

Endal see värk juba läbi tehtud, selg annab nüüd vähem tunda, kuna olen harjutusi regulaarselt teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×