Jump to content
dreamin

Rasvast lahti saada viimaks

Recommended Posts

Tervist kõigile kaasviibijatele!

Lugu siis järgmine, olen 18 aastane noormees, kaalu on 79kg ja pikkust 183cm. Mis seal salata, kaaluks oli vahepeal 106kg, seda peaaegu, et 0 lihasmassiga, kuid nüüdseks on treeningutega ja väikese toitumise muutmisega kaotatud kaalust 27kg. Et kellegil ei tekiks küsimusi siis treeninguteks oli siiski jõusaal ja toitumise kohapealt jätsin välja rasvasemad toidud, suure magusa tarbimise, magusad joogid ja õhtul söömise. Aga nüüd on tekkinud ka mure - jõusaalis olen ma vaheldava eduga käinud umbes 7.5kuud, ning sellises kaalus ma loogiliselt võttes peaks juba päris ponks väljanägema, kuid nii see kahjuks pole. Kõht on siiski ees, rasvakiht peal ja tunda on ka mingisugust lihast selle all, täpselt samamoodi on ka "rindadega". Foorumit olen ma sirvinud päris palju ja olen täheldanud, et paljud nagu ei raatsi otsingut kasutada ja esitavad samu küsimusi, kuid ärge nüüd päris näkku lööge aga mina päris täpseid vastuseid oma küsimustele ei leidnud. Nimelt siis tahaks lahti saada oma rasvapolstrist ja selle asemele mingit lihast saada, aga kuidas ma käituma peaks? Trennis stabiilselt edasi käima ja kaalust alla võtma või ainult üht neist? Endale on tekkinud nüüd mulje, et keha koosneb suures osas ainult rasvast, mis ei ole väga meeltmööda, kuid rasva % pole jõudnud veel mõõtmas käia (kuid kui keegi oskab öelda kus ma tartus mõõta saan, siis üritan ära käia). Vaheldavaeduga trenni suhtes pidasin mina silmis 4-5x nädalas käimist, mitte midagi ränka seal, trenažööride peal ja kangide all viibutanud ja siis jälle vahesid sisse jätnud. Mingeid valke ega muid asju ma tarvitanud pole ja söömiste suhtes on ka nii nagu on, hommikusöögid on tavaliselt paar võileiba ja kohvi. Lõunasöögiks praad keedukartuliga, lihakäntsaka ja kastmega. Õhtusööki mul otseselt pole kuna pärast lõunasööki ma nagu näljatunnet enam ei tunne, võibolla tuleneb see sellest, et päeva jooksul saab piisavalt vett ka ära tarbitud (1.5-2.5L). Andke andeks kui jutt natukene segane oli, väikene väsimus on peal ja mõtted ei jooksnud päris järjestikus, aga küsijale ju suu pihta üldjuhul ei lööda.

Ettetänades, ning vastukaja oodates Dreamin. :D

Muudetud kasutaja dreamin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasva % saad mõõta Tartu Fitshopis - Fitshop Eeden (Eedeni Keskus, Kalda tee 1c, Tartu) Peaks isegi tasuta olema. Ülejäänud vastused jätan asjatundjate hooleks. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mine jah, Eedenist läbi, lisaks mõõtmistele saad ehk triolt- Vähk- Pärle- Konsap ka soovitusi korralikuks toitumiseks..........loodetavasti............

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×