Jump to content
Sport

Väike mure

Recommended Posts

Mure selline, et tihti poes oste tehes on tunne, et tahaks mingit suupistet. Kunagi aga ei suuda otsusele jõuda, et mida osta... :)

Äkki keegi soovitaks midagi mis oleks tõesti väärtuslik ja kasulik? Midagi sellist mis magusa isu vähegi ära võtaks, ise olen ikka kohukesi ostnud, kuna muud ju midagi ei tea osta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No algul võtta kartuli krõpsud ja coca-cola, siis küüslauguleivad majoneesiga ja lõpuks halvaa. Kui need ei sobi proovi greipi või veisesinki või kodujuustu ning lusikas hoia alati taskus. Ühesõnaga paigalda teelusikas võtmehoidjaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on selline väike mure et pean kulturismi kohta uurimustöö tegema aga ma ei suuda kulturismi ajaloost midagi leida võibolla teab keegi mõnda head linki kust sellist infot saab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sitt laks siis ju, peaks ikkagi valima sellise teema uurimustöö jaoks millest natuke tead ka. Kui kusi nii lahti on et tõesti midagi vaja siis küsi raamatukogust midagi, näiteks Kulturism kõigile-seal on põgusalt puudutatud nii eesti kui ka välismaa kulturismi ajalugu...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ingliseelset on küll niiet maa must. aga kui sa tahad eesti keelset infi ja eriti veel sellist saiti kust üks ühele referaat maha copyda siis sel juhul on jah kusine variant. sel juhul soovitaks samuti raamatukogust midagi haarata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×