Jump to content
noPAINnoGAIN

Talveks karuks?

Recommended Posts

Sooviks, et keegi tark inimene vaataks selle toitumiskava üle ja natukene ka nõu annaks. Eesmärk on jõudu ning massi juurde saada. Vanus on 17 ning jõusaali trenne nädalas 4. Eraldi aeroobset hakkan nüüd minimaalselt tegema, ehk siis kord nädalas max.

Küsimus kohe ka, et kas 200gr kodujuustu poleks pigem mõtet kell 10 koos puuviljaga ära süüa ? Muidu hommikusöögi ning lõuna vahe venib sinna 6h. kanti

Hommikusöök kell 7.00

50gr Kuivainena helbeid (kiirkaerahelbed, neljaviljahelbed, jne.) piimaga

3 muna keedetuna (munakollanevedel või praetud Härjasilm)

100-150gr Kohupiim rosinatega

Jogurt 200gr

1 tomat, väiksem

1 värske kurk või hapukurk väiksem.

1 viil täistera leiba, fileesingiga ja juustuga

1 tass teed

Vahepala kell 10.00 – paar puuvilja

Lõuna kell 12.30

Kesine koolitoit : 150 gr kartulit,50 gr liha,100gr salatit näiteks või siis 200gr suppi + 100gr kisell.

Kodujuust 5% 200gr

Hiline lõuna kell 15.00

150-200 gr. Loomaliha või linnuliha, kala

125gr. riisi keedetud kujul või pastat 100 gr. Kuivainena või kartul.

150gr Toorsalatit,

1 viil täisteraleiba või paar terakuklit, fileesingiga ja juustuga

Trenn 17.30

Peale trenni valgušeik – 24gr valku, 40gr süsivesikuid

Õhtusöök 20.00

Valik 1

1 puuvili – õun, pirn

Veiseliha/ kana fileena (200 g):

tomat, kurk: või juurviljasegu

1 viil täisteraleiba või terakuklit fileesingiga ja juustuga

Mölleri kalamaksaõli (10 g 1 spl)

Valik 2

1 puuvili - õun pirn

100gr kodujuustu

Veise sink/kanafilee 100gr

1 viil täisteraleiba,tomat,kurk

Mölleri kalamaksaõli (10 g 1 spl)

Kell 23.00

Rasvata rosina kohupiim 200gr.

Sorri, kui võib tüütu tunduda kuid lihtsalt tahtsin targemate inimeste arvamust küsida, sest sooviks see massi periood kõik õigesti teha ning mõttetust magusast hoiduda.

Mainin ka ära, et pole just kõige kiirema seedimisega ning päris pekiseks ka ei soovi minna, nii 2 kg kuus oleks vast kena gain :lol:

Kaal praegu 78.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peale trenni võiks selle "võileiva" asemel olla riisi kindlasti või pastat. Kalaõli võta viimase toidukorra ajal ja võta näiteks viimasel toidukorral ilma rosinateta kohupiima või kodujuustu ja lisa pähkelid. Esimene vahepala võiks sisaldada ka valku ja tsipa rasvu mitte ainult süsikaid. Kui võimalus siis saad kodus ennem mingi sheigi valmis mikserdada kooli kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sul on ainult 4* sry:D tugevamat söögikorda, imo võiksid peale trenni saada rohkem süsivesikuid, vahepala ajal võiksid ikka valku ja rasva ka saada, nt peotäis pähkleid+sink+mingi tugevam süsivesik

Muudetud kasutaja Amarillo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma vaatasin selle pilguga, et

sõiakse ca pool kilo liha päevas,

koolipoisi poolt,

minu arust väga hea, kui nii suudetakse, see pool kilo liha on väga ok ehk okei.

Teisi asju ei jälginud ( kas peakski üldse?), tundub kõik väga ok minumeelest, esimese kommenteerija postitust oli ka hea lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No selge pilt, suured tänud vastuste eest. Lisan siis õhtusöögile natuke süsikaid juurde ning kohupiima proovin pähklitega :lol: Liha sööks alati rohkem, kui võimaldaks.

to Amarillo : 4 korralikku söögikorda + 2 lisa peaks ikka piisama küll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

ma arvan et menüüs võiks olla igal nädalapäeval erinev menüü , muidu sul paari kuu pärast suht kopp ees sellest toidust ... vähemalt mul oleks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et menüüs võiks olla igal nädalapäeval erinev menüü , muidu sul paari kuu pärast suht kopp ees sellest toidust ... vähemalt mul oleks

Tahaks näha kuidas sa koostad igaks nädalapäevaks täiesti erineva menüü :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et menüüs võiks olla igal nädalapäeval erinev menüü , muidu sul paari kuu pärast suht kopp ees sellest toidust ... vähemalt mul oleks

Asja kutsutakse ju massiperioodiks, ehk siis juba nimest võib järeldada, et ma seda kava igavesti ei järgi... Ning selle paari kolme kuu jaoks ongi piisavalt mängimis võimalusi eri lihade/süsivesikute vahel. Kui iga nädalapäev peaks täiesti eri menüü koostama läheks ju lolliks :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×