Jump to content
Rebane

IV IMM EMV 2009 kohapealne melu, kommentaarid, fotod

Recommended Posts

mul oli kah ölg valus :D aitääh , sulle ka Lexus . su söna on siiamaani mu körvus *suur* ihhiiii

"suur" muidugi heas mõttes, ma loodan, et sa valesti aru ei saanud :rolleyes:

Nagu siin juba ennist mainiti eilse võistluse valguses, siis pildid teevad inimese väiksemaks.

Ja ma olin sind ju ainult piltide pealt näinud. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kuidas teistega oli aga minul olid lihased alates esimeset sekundist pingul ja ma nagu pingutasin võistlejatega koos.

Lihtsalt iga kord kui mingit poosi võeti endal ka kohe kogu keha pinges :rolleyes:

Väga emotsinaalne, võimas ja kordumatu kogemus.

Mul oli see esimene kord võistlustel käia ja nüüd on see pisik siis saadud :ph34r:

Mis puutub motivatsiooni laksu siis seda sai eile kõvasti, ilge tahtmine oli kohe pärast võistlust trenni minna.

Meie läksime ükskord kohe peale võistluseid jõusaali...siis kui öösel Tartusse tagasi jõudsime, aga motivatsioon ajas pööraseks:-D See ei ole ainuke kord, kui ma öösel trenni teinud olen:-DDD

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"suur" muidugi heas mõttes, ma loodan, et sa valesti aru ei saanud :rolleyes:

Nagu siin juba ennist mainiti eilse võistluse valguses, siis pildid teevad inimese väiksemaks.

Ja ma olin sind ju ainult piltide pealt näinud. :ph34r:

oi -muidugi see oli heas möttes :D seisin eile körvuti Gerberiga ja olin laiem kui see super naine :D

muidugi paksem veel :D aga mul aega on ;)

ongi nii ja pikkemaks :D

ma olin eile nagu puuga pähe saanud :D kuna olin üllatunud köikides, millised köik tegelt on ;)

lausa sjuper ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks küsimus. Miks mõnedele kolmandatele kohtadele medalit kaela ei riputatud? Samas näiteks kõikidele treeneritle antakse medal - iseenesest on see küsitav. Võibolla piisaks treenerile diplomist või karikast.

Lisaks, äkki tasuks kaaluda aasta treeneri valimist?

Ma ei usu, et keegi ilma medalita jäi??? Esikolmikule ikka minu teada on medal pandud. Välja arvatud absoluutkategooria, kus antakse vaid võitjakarikas.

Aasta parimaid on valitud juba aastaid - sealhulgas ka treenereid. Olen mõned aastad tagasi ka ise sellise tiitli saanud, viimasel kahel aasta on see tiitel läinud minu abikaasale (kelle see on antud Liisa Otsuse head sportlike saavutuste eest).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üks küsimus. Miks mõnedele kolmandatele kohtadele medalit kaela ei riputatud? Samas näiteks kõikidele treeneritle antakse medal - iseenesest on see küsitav. Võibolla piisaks treenerile diplomist või karikast.

Lisaks, äkki tasuks kaaluda aasta treeneri valimist?

Kui Sa nii väidad siis millisele III kohale siis medalit kaela ei riputatud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

seltsimees Wise väidab, et mõnele kolmandale kohale ei riputatud medalit kaela.............ehk Ta täpsustaks kellele siis.....mind see lausa huvitab........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kuidas teistega oli aga minul olid lihased alates esimeset sekundist pingul ja ma nagu pingutasin võistlejatega koos.

Lihtsalt iga kord kui mingit poosi võeti endal ka kohe kogu keha pinges :D

Väga emotsinaalne, võimas ja kordumatu kogemus.

Mul oli see esimene kord võistlustel käia ja nüüd on see pisik siis saadud :D

Mis puutub motivatsiooni laksu siis seda sai eile kõvasti, ilge tahtmine oli kohe pärast võistlust trenni minna.

Jõhker, miks sa siis lavale võistlema ei läinud, kui lihas pinges :D Mingis katis oleksid kindlasti 2 tulnud :D Nt: 90kg+

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Talle vast andis vaatamine juba vajaliku motivatsiooni ja pinge:D

Ütleme nii, et motivatsioon oli ja on aga tuli kuhjaga juurde. :D

Mis puutub JamesC ettepanekut siis nii suure kaaluga ma ka ei ole, et 90+ katis võistelda.

Ja sellise rasvaprotsendiga saadetakse mind kaalumiselt kohe tagasi trenni :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleme nii, et motivatsioon oli ja on aga tuli kuhjaga juurde. :D

Mis puutub JamesC ettepanekut siis nii suure kaaluga ma ka ei ole, et 90+ katis võistelda.

Ja sellise rasvaprotsendiga saadetakse mind kaalumiselt kohe tagasi trenni :D

Kui hästi tahta saad igas katis võistelda, asi on ainult rahas... kui noorte katis peavad noored suured summad maksma, ja saavad karika medali ja diplomi ning sooja käepigistuse, siis sittagi see sind motiveerib :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui hästi tahta saad igas katis võistelda, asi on ainult rahas... kui noorte katis peavad noored suured summad maksma, ja saavad karika medali ja diplomi ning sooja käepigistuse, siis sittagi see sind motiveerib :D

Ehk täpsustad oma segast juttu?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ilmselt on segase jutu poindiks osalustasu, kuid kodanik ei osanud ennast selgelt väljendada :D

see on teema, mida on vaieldud, juba pikemat aega... kui keegi pole veel kaasa mõtlema hakanud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sede ilus provva on bodyfitnessist Vitaliya Dmitrieva!

Mitte et see antud kontekstis midagi tähendaks, aga isiklik sümpaatia selles kategoorias:)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mitte et see antud kontekstis midagi tähendaks, aga isiklik sümpaatia selles kategoorias:)

Aga seda ei saa sulle ka pahaks panna - kena ja särav naine tõepoolest :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Sa nii väidad siis millisele III kohale siis medalit kaela ei riputatud?

Autasustamisel jäi silma kas Noorte või Juuniorid -75 kategoorias. Vaatasin, et äkki leian tehtud piltide pealt, aga ei. A noh, vabalt võis olla minu viga ja hiljem oli medal kenasti kõikidel õigetel meestel rinnapeal ja paanikaks pole põhjust :D

Aga jah, tuleb tõdeda, et iga aastaga läheb üritus aina paremaks.

Siinkohal mõned lasud:

gallery_14843_152_376723.jpg

gallery_14843_152_351943.jpg

gallery_14843_152_81586.jpg

gallery_14843_152_887.jpg

gallery_14843_152_25688.jpg

gallery_14843_152_64264.jpg

... ja Otile palju õnne!

Muudetud kasutaja wise poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kohapeal ise ei näinud suht palju, kuna olin ise kah laval, kuid tänud poolehoidjatele ning kindlasti lisandub veel pilte. Järgmine aasta tahaks tõesti juba võita. Loodan, et aastaga suudan enda selja lailihast, jalga ja üleüldse kogu keha edasi arendada. Motivatsiooni lisandus. Lõpunädalad olid tõesti rasked, kuid ei andnund alla ja treenisin nii palju, kui alaselja vigastus lubas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohapeal ise ei näinud suht palju, kuna olin ise kah laval, kuid tänud poolehoidjatele ning kindlasti lisandub veel pilte. Järgmine aasta tahaks tõesti juba võita. Loodan, et aastaga suudan enda selja lailihast, jalga ja üleüldse kogu keha edasi arendada. Motivatsiooni lisandus. Lõpunädalad olid tõesti rasked, kuid ei andnund alla ja treenisin nii palju, kui alaselja vigastus lubas.

Jah Valjul oli selg tõesti võimas :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus oli nagu ikka. Üldine tase korralduse poolelt hea. Võistlejate tase ok. Nagu arvata oli siis junagde -75kg kat osutus kõige võitluslikumaks. Osad nais kehailu kummardajad aga lipsasid küll vist lavale peakohtunikule pistist andes. Müstika! :D Meeste tase nagu ikka. Küll aga üllatasid kaks meest Jüri L ja Argo A oma progressiga. Väga võimas, eriti Argo, kui mees veel ennast max vormi viib on pilt kordades muljetavaldavam. Ott, nagu Otti ikka. Eks see näita meie taset. Et Eestis 11 aastat järjest ABS noppida, polegi arengut vaja. :D See on nüüd küll natuke naljaga pooleks, sest eks areng kui selline on kulturismis kahe otsaga teema. Rohkem võiks helimeest "töödelda", et ta enne uritust rahusteid ei tarvitaks, sest tundus kuidagi uimane. Hea - õige taustmussi valik annaks üritusele hoogu ja sõulikkust juurde. Oleks efektom. Miks peab võistluste juhthääl talle seda pidevalt meelde tuletama, et palun nüüd volüümi juurde ja palun muusikat jne. Dj-le ma tolle päeva eest palka ei maksaks, pigem kasseeriks trahvi. Samas aga võiks nn juhthääl publikut küll rohkem elustada, sest publik on meil ikka vääääga külm, kohati on tunne saalis olles, et lava elab oma elu ja publik sootuks täiesti tesest ooperist. Eesti kulturismi publikule aga peab täiega pidevalt jalaga tagumenti vist taguma, et mingisugustki elevust ülesse näitaks. Ainuke kord kui rahvas saalis korraks ülesse ärkas oli siis kui Argo Väli oli juba üle poole oma väga efektsest vabakavast esitada jõudnud. Kirp Konsapi kava puhul oli ka saalis märgata mingit elavnemist. Või äkki peaks järgmisel korral juhthääle panema lavale , pulti mikker kätte? Siis näeb ja kuuleb ta publiku reageeringut ehk paremini ja suudaks neile asjakohaste kommentaaridega operatiivselt pisut elu rohkem sisse puhuda.

Vaja oleks sellist Jim Carrey sugust "segast". :D

:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×