Jump to content
Rebane

IV IMM EMV 2009 kohapealne melu, kommentaarid, fotod

Recommended Posts

Pildid on kuidagi imelikud...Ütleme nii , et mehed piltidel ja mehe laivis on ikka öö ja päev. Koha peal olid mehed ikka palju paremad , kui praegu piltidelt vaadata :ph34r: Kes tahab tõelist pilti näha , siis järgmine kord kobige kohale ;)

Mul on ka tunne, et lives on see asi natuke teine kui piltidel, mehed tunduvad väiksed ja udused, ka need keda lava taga vaatad, et joonistab nii et küll :rolleyes:

Vahest on nii, et eri nurkade alt ja 100 aparaadi peale kokku saad mõned head pildid. Ei saagi aru kas viga on aparaatides või ikka meestes???? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Usu ma tean mida sa tundsid. :D Mul on kaks korde elus olnud asi ikka nii hull, et .... Viimne kord ööl enne Eestikaid aasta tagasi. Esimest korda tekkis mõte , et krt mille jaoks ma seda küll endale teen. 30 min kannatasin, sain samamoodi unepealt rätsepad palgiks, kuidagi sain püsti voodist. Siis selja sirutaja , ei saa liigutada, läheb krt veel mõni lihas, pilt valu pärast eest läinud, hoiad seinast kahe käega kinni, higi voolab nagu oleks saunas, soola võtta ei julge kuna krt pole ju veel lavalegi jõudnu jne. See oli täiega hull. :rolleyes:

Aga õnnesoovid 11 da tiitli puhul minugi poolt!

Tänud õnnesoovide ja kaastunde eest, jah hull asi on see küll eriti kui see peaks enne võistlusi olema. Kokku on mul sellist asja olnud ka vast üks kolm korda.Etterutates võin sullegi öelda ühe Eesti vanasõna kaks ilma kolmandata ei jää :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul on ka tunne, et lives on see asi natuke teine kui piltidel, mehed tunduvad väiksed ja udused, ka need keda lava taga vaatad, et joonistab nii et küll :rolleyes:

Vahest on nii, et eri nurkade alt ja 100 aparaadi peale kokku saad mõned head pildid. Ei saagi aru kas viga on aparaatides või ikka meestes???? :ph34r:

Eks see ole ikka masinate viga, siin tulebki mängu kalli aparaadi + korraliku lensi tulemused ning muidugi ka valgustuse/nurga mäng

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Phenomenal athletes ! :rolleyes:

Who will be representing Estonia at Nordic Championships in Norway?

...and what about women's world championships / men's bb / cbb world championships? I assume this contest was a WC qualifier..

Thanks for the info and photos :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Phenomenal athletes ! :rolleyes:

Who will be representing Estonia at Nordic Championships in Norway?

...and what about women's world championships / men's bb / cbb world championships? I assume this contest was a WC qualifier..

Thanks for the info and photos :ph34r:

Thank you Anne!

Nordic Championships representing Estonia follow athletes.

Imre Vähi - classic short category

Jüri Leinvald -classic tall category

Ott Kiivikas - bb -90kg

Womans world:

bf-158 cm Laura Reisalu

bf-168cm Katrin Kimber

bf+168vm Christina Alev

Best wishes I know that today is the finals Finnish Nationals - how about results (I think that Jerry will win Overall bb) :D Did he will compete in Nordic?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Thank you for the information!

Yes, we have nationals in this weekend. Actually under 90kg category is at this second on stage (final comparisons) but yes, Jerry will take it and most likely over all also, he is in phenomenal shape.

I dont know about Jerry's plans yet but I will inform you about our team later :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui noortest pilte on võiksid ka ülesse lasta.

Noortest peaks 7 pilti olema, juunioritest palju rohkem. Saab need pildid kuidagi fitnessi lehele lasta? Ei tahaks oma photobucketi ruumi täis panna :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott supper nagu ikka (raske üllatada) =)

Argo Väli vabakava lahe ja hästi esitatud-väga meeldis

Argo Ader tundub eriti võimsana.

Tundub et jälle üks korda läinud üritus-õnnitlused kõigile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks küsimus. Miks mõnedele kolmandatele kohtadele medalit kaela ei riputatud? Samas näiteks kõikidele treeneritle antakse medal - iseenesest on see küsitav. Võibolla piisaks treenerile diplomist või karikast.

Lisaks, äkki tasuks kaaluda aasta treeneri valimist?

Muudetud kasutaja wise poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palju palju önne köigile eilsetele vöitjatele ;)

eile oli minu elu super päev , aitääh , köigile :ph34r:

nüüd pole enam muud , kui varsti ühineda teiega seal laval ;)

Tore kui rahule jäid :D Kui ma ise veel ei võistelnud, siis käisin ikka jõusaalikaaslastega Eesti võistluseid vaatamas ja alati pärast võistluseid oli motivatsioon kõrgel ning päris mitu kuud sai kõvasti rohkem pingutatud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore kui rahule jäid :ph34r: Kui ma ise veel ei võistelnud, siis käisin ikka jõusaalikaaslastega Eesti võistluseid vaatamas ja alati pärast võistluseid oli motivatsioon kõrgel ning päris mitu kuud sai kõvasti rohkem pingutatud :rolleyes:

No õhtul peale võistlusi oli juba selline trenni isu peal ,et ei tea mis ära teeks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No õhtul peale võistlusi oli juba selline trenni isu peal ,et ei tea mis ära teeks :ph34r:

Minul hetkel ei ole peale magamisisu midagi peal... Ma olen viimase 36 tunni jooksul ainult 1 tunni maganud. Hetkel olen Tartu Fitshopis ja kl 20:15 teen veel ühe sauna, et viimane võistlusgrimm kehast minema saada. Siis küll magama, aga hommikul teen juba kl 07:30 bodypumpi :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tore kui rahule jäid :ph34r: Kui ma ise veel ei võistelnud, siis käisin ikka jõusaalikaaslastega Eesti võistluseid vaatamas ja alati pärast võistluseid oli motivatsioon kõrgel ning päris mitu kuud sai kõvasti rohkem pingutatud :rolleyes:

see rahavas seal oli super . töesti , nagu koju oleks tulnud ;)

köik teretasid ja tuttavaid nägusid oli nii nii palju ;)

aitääh Imre pildi eest , homme see saab Raami :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei tea kuidas teistega oli aga minul olid lihased alates esimeset sekundist pingul ja ma nagu pingutasin võistlejatega koos.

Lihtsalt iga kord kui mingit poosi võeti endal ka kohe kogu keha pinges :rolleyes:

Väga emotsinaalne, võimas ja kordumatu kogemus.

Mul oli see esimene kord võistlustel käia ja nüüd on see pisik siis saadud :ph34r:

Mis puutub motivatsiooni laksu siis seda sai eile kõvasti, ilge tahtmine oli kohe pärast võistlust trenni minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei tea kuidas teistega oli aga minul olid lihased alates esimeset sekundist pingul ja ma nagu pingutasin võistlejatega koos.

Lihtsalt iga kord kui mingit poosi võeti endal ka kohe kogu keha pinges :rolleyes:

Väga emotsinaalne, võimas ja kordumatu kogemus.

Mul oli see esimene kord võistlustel käia ja nüüd on see pisik siis saadud :ph34r:

Mis puutub motivatsiooni laksu siis seda sai eile kõvasti, ilge tahtmine oli kohe pärast võistlust trenni minna.

mul oli kah ölg valus :D aitääh , sulle ka Lexus . su söna on siiamaani mu körvus *suur* ihhiiii

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kommenteerimiseks logi sisse või loo konto

You need to be a member in order to leave a comment

Loo konto

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Logi sisse

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×