Jump to content
Rebane

IV IMM EMV 2009 kohapealne melu, kommentaarid, fotod

Recommended Posts

Valik videosid delfist - paistab, et nad on seekord meist operatiivsemad olnud. Ma olin kella 00.00 ni dopingukontrollis ja peale seda alles sain sööma ja pesema, seega magama alles kella 02.00 paiku. Öösel ärkasin hirmsate krampide peale mõlemad rätseplihased said võistlusega sellise ülekoormuse, et otsustasid selle eest mulle une pealt kättemaksta :ph34r: ca 5 min oli nii et hoia hinge kinni, sellised krambid. Õnneks perenaine tõttas soola järgi ja asi sai mõne minuti möödudes normi, kuid nüüd on uni läinud.

Videod siin

Usu ma tean mida sa tundsid. :D Mul on kaks korde elus olnud asi ikka nii hull, et .... Viimne kord ööl enne Eestikaid aasta tagasi. Esimest korda tekkis mõte , et krt mille jaoks ma seda küll endale teen. 30 min kannatasin, sain samamoodi unepealt rätsepad palgiks, kuidagi sain püsti voodist. Siis selja sirutaja , ei saa liigutada, läheb krt veel mõni lihas, pilt valu pärast eest läinud, hoiad seinast kahe käega kinni, higi voolab nagu oleks saunas, soola võtta ei julge kuna krt pole ju veel lavalegi jõudnu jne. See oli täiega hull. :rolleyes:

Aga õnnesoovid 11 da tiitli puhul minugi poolt!

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole ju hullu, need on igal aastal. :ph34r:

:rolleyes: Seda kull aga ma olen nagu korralik koolilaps 2 aastat järjest igat voistlust vaatamas käinud. Nuud jai siis esimene vahele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:rolleyes: Seda kull aga ma olen nagu korralik koolilaps 2 aastat järjest igat voistlust vaatamas käinud. Nuud jai siis esimene vahele

Nüüd tuleb tunnistusele märkuste lahtrisse märkus, PUUDUS PÕHJUSETA KOOLIST :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd tuleb tunnistusele märkuste lahtrisse märkus, PUUDUS PÕHJUSETA KOOLIST :ph34r:

Jah ega Fitshopi ei julge minna enam, saan suure punase 2 ka päevikusse lisaks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pildid on kuidagi imelikud...Ütleme nii , et mehed piltidel ja mehe laivis on ikka öö ja päev. Koha peal olid mehed ikka palju paremad , kui praegu piltidelt vaadata :rolleyes: Kes tahab tõelist pilti näha , siis järgmine kord kobige kohale :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pildid on kuidagi imelikud...Ütleme nii , et mehed piltidel ja mehe laivis on ikka öö ja päev. Koha peal olid mehed ikka palju paremad , kui praegu piltidelt vaadata :rolleyes: Kes tahab tõelist pilti näha , siis järgmine kord kobige kohale :ph34r:

Hea meelega käiks kohapeal vaatamas, aga kui ikka ei saa minna, siis ei saa:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×